Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Honeyball és egyéb nyalánkságok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
infocserekereskedelem

Elejére << Előző < ... 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 ... > Következő >> Végére

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-10 19:49:14 (361)
A csajokat ne! A tobbi megerdemli.
[előzmény (360)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-10 19:21:40 (360)
Kissé kezd elegem lenni, h a hülye gitárosotok mindig bepofátlankodiki a rádióba. beszéljetek vele, mert legközelebb megfejelem. Meg a Petit is. Meg a Viktort, meg a Norbit, meg a Levit, meg a Tomaszt, meg a Gergöt, meg a Monit, meg a Diát!!!

Bakter

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-07 23:16:19 (359)
...Köszi! Ennek nagyon örülünk mert komolyan mondom beszéltük a többiekkel, hogy nagyon jól éreztük magunkat...csak nekem sajna másnap kellett mennem reggel dolgozni ezért sietni kellett haza :( De király volt és bármikor nagyon szívesen megyünk!

apunkválasz erre | e-mail - 2004-06-07 22:32:07 (358)
Bambi és bollie! Megtisztelő a felkérés, igyekezni fogok!
[előzmény (325)]

apunkválasz erre | e-mail - 2004-06-07 22:30:08 (357)
Most hétvégén zajlott Sándorfalva falunapi "bulája". Az a helyzet, hogy sajnos mi ebből kiszorulva (mivel nem a majorettek és a divatos lagzis-diszkós senkik a kedvenceink) "alternatív" falunapokat csináltunk szűk baráti körben pörkölttel és flekkensütéssel és jó hangosítással, ahol aztán szólt a Honeyball és "bokáztak" is rá az "öregek" és fiatalok egyaránt. Muzsikus fülek is voltak a körben és ők is csak hallgatták, hogy ezek a magyar Honeyball?
[előzmény (324)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-07 12:48:05 (356)
Ment!

© krsaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-07 12:42:19 (355)
bollie, küldj gyorsan egy teloszámot a mailemre, kösz!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-07 12:40:46 (354)
Kicsit hülyén érzem magam... :) Szinte semmit nem is értek abból amit írtál :) Az igazat megvallva beszélgetek angolul pár szót...de pl írni és pontosan fogalmazni nem tudok.Ennek ellenére örömmel látom, hogy a raga betétbe nem találtatok hibát...Na azt én írtam. Egyébként a Norbi (meg a Gergő is) angol nyelvtanár és kommunikáció szakos és fél évet volt Londonba, a Móni San Fransisco-ba, A Peti perfekt angol (recepciós egy hotelben...stb., és rajtam meg a Tomin (Ő oroszul és németül beszél folyékonyan :) Mindenki beszél angulul :) Bár akkor most inkább szégyenkezni kéne :) Egyébként inkább arról van szó, hogy nem fordítunk rá nagy energiát és sztem tudja Móni, hogy rossz de nem zavarja :)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 22:08:54 (353)
Pontosan, I don't know utan mar nem kell kerdo formula.
[előzmény (352)]

© Mozartválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 21:21:25 (352)
Sőt, revizálom az első megjegyzésem, az helyesen
"I don't know where I come from" lenne, "do" nélkül, mert alárendelt mondat. Na mindegy, most már tényleg abbahagyom...
[előzmény (351)]

© Mozartválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 21:20:08 (351)
I don't know where do I from,

most lehet, hogy én vagyok hülye, de ott az I után kéne egy ige, nem?
Pl. I don't know where do I come from

Don't hold me says the true

Ezt a mondatot nem értem egyáltalán...

I wanna forget my insecured
itt meg "insecurity" lenne szerintem inkább vagy nemtom

Na jó, itt abbahagyom, mert a végén bunkózásnak tűnik, pedig nem az a szándékom, mert bírlak titeket. Mindenesetre ha valaki beleköt, mondjátok azt, hogy ez direkt van így :)

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 21:13:22 (350)
...Hát ?szintén szólva nem vagyok valami király "Isten nyelvéb?l", ezért nem is tudom mi a hiba benne :) Nem direkt. Meg amúgy a Móni (egy részét ? írta) Jobban vágja az amerikai angolt (San Fransisco-banvolt egy darabig) lehet, hogy az ottani nyelvjárás szerint helyes :) Bár Te vagy az els? aki ezt mondja. Ebben nem vok kompetens.

© Mozartválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 21:00:49 (349)
Helló!
lenne egy kérdésem:
A mónis szám szövege poénból ilyen? Már csak azért, mert tele van oltári nagy hibákkal az angol nyelvhelyesség szempontjából...
Nem, nem Oxy vagyok álnéven, én tényleg a Mozart vagyok :)

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 20:41:20 (348)
...Nos a bokázás nem a mi találmányunk, az a reggae tánc ha nem tudnád Danikám :) Össze kell ütögetni a bokád :) De ha így folytatod össze lesz ütögetve a pofád :))))) Jaa, meg a Copyval nem is tudnám de eszembe sincs felvenni a versenyt...de sztem senkinek...értelme sem nagyon van. Itthon mindenképpen ? a király!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 20:34:12 (347)
..Ja bocs beszéltem a Gerivel, azt mondta, hogy akkor küldi neked ha a LB27 camp is tuti. A kritikát köszi, mindjárt olvasom!

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 18:02:56 (346)
Nem kaptam meg semmit, ellenben kinn van a kritika, ha faszsag van benne, szoljatok! (Az elobb vettem eszre, h 6 helyett 5 szamot irtam, meg ilyenek. Amibe belekotok, azt ugyse javitom.)
[előzmény (345)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 17:35:16 (345)
...Ma van átadom neki mert úgysem látja :) Dani! Mennek neked az infók (koncertek) lehet már át is küldte a Gerg?! A legfrissebb, h mi is játszunk 19-én a kultiban egy nem elhanyagolható felhozatal mellett...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 16:48:42 (344)
Norbikam, boldog nevnapot, mar ha ma van!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 16:43:13 (343)
...hamarosan közöljük a pontos nyári és ?szi koncerteket (jó sok van)...sok fesztivál...stb. Addig is www.honeyball.hu (folyamatosan fejl?dik az oldal, sok újdonság, fotópályázat...stb)

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 14:27:57 (342)
...Na végre nem csak én írok a zenekarból :) Néha a Levi is vakar néhány sort a Norbi meg most els?nek :) Tüzijáték!!!!!!!!!

© norbiballválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-06 13:11:50 (341)
Köszi minden "boka horzsoló" Rude boy-nak és Rude girl-nek, hogy lejöttek csörögni a Gödörbe tegnapelött és ,ahogy a Fábry mondaná jelenlétükkel emelték az összecsattanó bokák által okozott hanghatás szintjét! Peace meg Unity és a maximum Respect- ről sem szeretnék elfeletkezni!

© RAF987válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-04 12:40:05 (340)
400Ft belépő!!!
19 meg egy sóskuti banda ilyen hardrock
szerűséget játszanak asszem( egy kicsit be
voltam, rugva a koncertjükön)

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-04 11:49:12 (339)
...Ma koncert az érdi borgödörben! Mindenki jöjjön el aki számít! :) belépő: kb 3-4 kiló. Lesz még: 19 (azthittem ilyen csak a tizenhét van...de nem:)

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 22:13:55 (338)
...Péntekre tudnám megmondani az jó még?

© crissageválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-02 20:43:30 (337)
akkor sajna:P
pedig 1 Fr.-a skabanda lenne veletek
de ezt ma este kéne már tudnom!!!!a sleki várja az infot
ja amugy pénteken játszhatok a gödörben ha akartok!!
most szolt a tulaj:))

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-01 19:16:16 (336)
Ciao! Figyi nekem van kedvem, csak kérdés, h a többiek mit mondanak rá...Na ezt most hülyén írtam :) Kedvünk van csak gondolom ingyen kéne játszani, és ebbe nem biztos, h belemennek a többiek.

© crissageválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-31 20:31:19 (335)
bollie!
játszotok a battai fesztiválon?juli 22-23
mert kéne tudnunk!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-30 11:11:13 (334)
...Ja hát az a nap jó szar volt...szar koncert...hazafele meg...hát basszus :(

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-30 10:09:04 (333)
Egy kutyát? Szemetek!!!! Majd ha megtudja az Animal Amnesty International meg a PETA... Amúgy meg lehet, hogy ott van az alvázon.

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-05-30 06:32:34 (332)
Peti! Ugyan már... :)



Elejére << Előző < ... 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 ... > Következő >> Végére