Wooooww!
Ciao! Köszönjük a lelkes közönségnek, h megint megtiszteltek minket bizalmukkal! Óriáspari volt! Köszi a segít?knek! És nem utolsó sorban a rózsaszín miniszoknyás lánynak a teljesítményt :) Jöjjön máskor is!
Keksz! Jók a képek...Amúgy sztem lábfetisiszta vagy! :)
Szeretnék köszönetet nyílvánítani mindazon személyeknek akik tegnap a Kultiplexet választották és ott voltak, és nyomatták, és forgatták, és pederték, és fölrakták, és leszették, és betették, és kivették, és neked is Dániel!
...Mellesleg nekem a napokba tényleg kész van a derekam :( Kezelgetem de sajna nem segít :)
Szombaton a Kultiba jöjjön mindenki! Ezt nyugodtan vehetitek fenyegetésnek! Rajtunk kívül még sok jó csapat lesz! Kötelez?! Amit hozni kell: Csinos lányok, sok pénz!
...Mellesleg nekem a napokba tényleg kész van a derekam :( Kezelgetem de sajna nem segít :)
Szombaton a Kultiba jöjjön mindenki! Ezt nyugodtan vehetitek fenyegetésnek! Rajtunk kívül még sok jó csapat lesz! Kötelez?! Amit hozni kell: Csinos lányok, sok pénz!
Ne parázz Szabi ! Amsterdamot azér nem hagyom ki, ott vannak Európa leghatékonyabb gyógynövényei, nekem meg mindenképpen kezeltetnem kell a........ reumám! :)))
Én viszont megnéztem a Subscribe-ot és kegyetlen jó volt, ráadásul stage pass-el a színpadról, ezúton is köszi Bálintnak, hogy elintézte.
Egyébként köszi Dan a névnapi köszöntést égész elérzékenyültem ám amikor olvastam, kamillás zsepibe prüszkölve bömböltem,hogy : "de aranyos srác ez a Dániel olyan jó pajtásom és mindig számíthatok ám rá, főleg ha sztárriporterre és sztárhírekre van szükségem"!
Peti! Ne zórakozz bazz' mer' ell lesz kapva a valagad...az biztos...szólok annak a Zsoltinak...az biztos! :)
Nagyon köszönjük bár nem feltétlenül érdemeljük ki. Sztem (ill. nem scak sztem hanem rengeteg rajongó szerint) Ti vagytok itthon az királyok! Hamarosan szupersztárrá avenzsáltok! Bízunk a további együtm?ködésbe! Komolyan mondom hogy nálunk mindenki imádja Tigrist.
Apropó...Ti kaptatok Cd-t...de..ööööö...szal...öööö...mi nem :))))))
eppen tegnap voltam török ádám koncerten....a basszer volt a szeghalmi fesztival kereten valamikor? Csak mer baszus annyira jol nyomta h leesett az állam
...Örülljetek kedves csipariadós csírák, hogy még nem vetten át a m?sor készítését. Már többször éreztem, hogy be kell avatkozzak amikor bénáztok. Már rég ki is basztak volna titeket ha én nem lennék. Ezentúl mindig ott leszek! Oda kell rátok figyelni...Nem azért csináltam a Tilost, hogy elbasszátok, a punkportal meg nem azért hoztam létre, hogy poénkodjatok. Itt komoly dolgok történnek. Légyszi n?lljetek már fel!