Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Honeyball és egyéb nyalánkságok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
infocserekereskedelem

Elejére << Előző < ... 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 ... > Következő >> Végére

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-24 17:13:23 (421)
Az nem lehet, hogy testverked irogatott arrol a geprol, ahol ultel?
[előzmény (420)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-24 14:32:34 (420)
A 415-ös nem én voltam. Visszaélnek a nevemmel! Felháborito! RENDÖR! RENDÖR!
[előzmény (419)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-24 14:26:38 (419)
he?
[előzmény (417)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-24 14:19:15 (418)
Ugy kell ragasztani, hogy ragadjon is meg ne is, látszodjon is meg ne is, vicces is legyen meg ne is, Petin is legyen meg ne is. (by Mátyás király)

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-24 14:10:17 (417)
Kedves Druszán! (ál Szabbi)

Baszd szájba a jo kurva anyádat bálnaszaros gecivel!
Köszönöm!

Szabbi (az igazi)

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-24 13:07:19 (416)
nem, extremet tudok :)
[előzmény (415)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-24 12:42:50 (415)
Mivan?! Még azt is megmondjuk hova ragasztd?!

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-23 11:36:36 (414)
de vmi extrem hely is kell :P
[előzmény (413)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-23 11:27:59 (413)
Majd adok egy koteggel, OK? csak szolj!
[előzmény (412)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-23 09:31:33 (412)
nincs is matricam :P
[előzmény (411)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-22 22:47:55 (411)
Nahát! Ezt én is láttam...bár nem él?ben! "egyebken" ajánlom nektek is a fotopályázatot, értékes nyeremények lesznek! A lényege: exrtém helyre kell ragasztani a matricát! :)
OK Dan! Akkor majd megdumáljuk!
Jól van Andris! Várjuk! :) Sztem viszont 1000x jobb mint az els?! :)

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-22 13:19:14 (410)
sztem is :P
[előzmény (409)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-22 12:52:59 (409)
Ez egyebken a Kultiban van, nem?
[előzmény (406)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-22 12:47:51 (408)
tobbet is irt, nem tudom mire gondolsz?!
[előzmény (398)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-22 12:45:54 (407)
;)))
[előzmény (404)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-22 12:30:51 (406)
http://index.hu/kultur/eletmod/matrica0622/

© RAF987válasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 23:21:10 (405)
Kössz tehát nem vagyok rajongó!!
Majd a CD árát valahogy eljuttatom hozzátok!
Nem rossz az anyag csak egykicsit jobban teccik nekem az első
[előzmény (403)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 20:51:51 (404)
Majd ha kurva sok idom lesz. De ha megirjatok a kerdeseket es a valaszokat is, azonnal kirakom.
[előzmény (402)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 20:45:42 (403)
Jaaa és tessék nézegetni, fotót külden,i Cd-t rendelni, irogatni a www.honeyball.hu-ra!
A "fanszörsz" rovat továbbra is várja a rajongók képeit (aki még nem küldött képet az nem is igazi rajongó :), és indult egy fotopályázatunk is!
Tehát: www.honeyball.hu

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 20:34:22 (402)
Jaaa, és Danikám mikor lesz velünk interview? He?

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 19:01:56 (401)
401? :)

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 18:57:04 (400)
400

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 18:56:27 (399)
399

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 18:11:02 (398)
:) ...Meg kell ismerkednem vele! :)
Jól van Dani megegyeztünk! :)
jaaa, Keksz a gerg? írt neked mondom neki, h mégegyszer!

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 17:48:24 (397)
Valami bedrogozott/bebaszott hulye picsa.
[előzmény (395)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 17:48:08 (396)
Figyelj, addig jo, amig nem bizzatok el magatokat... Szoval csak ne fenyegetozz. Tudod, eleg nagy hatalom a napi kb. 1000 olvaso... Szoval ha nem vertek halalra, varhato, hogy eltunik a Honeyball a Portalrol, esetleg labat kapnak bizonyos remhirek feloszlasrol...

Szoval erted, velem ne jo szorakozni!!! >:/
[előzmény (394)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 17:41:59 (395)
Tényleg Ti tudjátok ki volt a táncos bébi?

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 17:41:27 (394)
Egyébként tényleg köszi skacok! Keksz, Dan! Bár Danikám...lehetett volna jobb is...asszem el fogunk beszélgetni...majd vedd le a szemüveged...ha jót akarsz :)

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 16:34:32 (393)
dehogy vagyok :P
nem magam miatt fotozok (elsosorban)
[előzmény (391)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-21 16:09:51 (392)
Ez nekem is eszembe jutott (lab)...
[előzmény (391)]



Elejére << Előző < ... 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 ... > Következő >> Végére