Hey Brigi! Megmondom neked őszintén én sem tudom, hogy Balmádin belül hol lesz, de várjá most beugrott valami olyan, mintha a Tomi mondta volna, hogy azelött a felújított épület elött lesz, ami kúltúrház talán! Ez ott van az útnak nem a Fuck'donald's-os oldalán hanem mellete lévő oldalon! A'szem, de nem biztos!
Dan!
Nem örülök, hogy így kihúzod magad a munkából, bezzeg a baszás a nyalás meg a sörvedelés az megy, mi? Az biztos! Mezőtúron, mi?
Crissage!
Szólok a Balázsnak, me úgy tűnik nem jutott ez még el hozzá! | |
|
|