Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Honeyball és egyéb nyalánkságok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
infocserekereskedelem

Elejére << Előző < ... 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 ... > Következő >> Végére

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-03 14:20:32 (451)
Ment üzenet a Ki a faszom az a Dan topicba.
[előzmény (450)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-03 11:56:24 (450)
Jol sejtem, h jovo heten egyedul radiozom?

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-02 22:17:11 (449)
...Szabikám most már legalább tudod h nem jó szórakozni egy tízéves gyerekkel akit nem visznek el a nudista strandra! Ezt jegyezd meg!

Everybody!

Szombat...este 10...Balatonalmádi...f?tér...Ott a helyetek!!!
Honeyball koncert!!!!!

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-02 11:19:17 (448)
Balázs! Nem hittem volna, hogy ilyen szemét vagy! Tudod mindennek van határa! Lehet, hogy azt hiszed neked mindent lehet, de nem. Beletöröltél az Aurora kazettámba! a kedvenc számomnál! Mocsok!!!!!!!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-01 17:11:02 (447)
Hi mindenki! ...mennyi mindenre kell reagálni...
Brigi! Szombat Balatonalmádi, este 10, főtér!!!! Jól mondta a Norbi! Üdv a kétéves unokahuginak! ...Bár akkora rajongó nem lehet, nem emlékszem, h láttam volna vmelyik koncerten :))))))))))
Cris! Persze cseréljünk! Megbeszéljük! Láttam neked fejet! Vintage 52, valvestate 100w ,110huf

© norbiballválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-01 11:34:12 (446)
Hey Brigi! Megmondom neked őszintén én sem tudom, hogy Balmádin belül hol lesz, de várjá most beugrott valami olyan, mintha a Tomi mondta volna, hogy azelött a felújított épület elött lesz, ami kúltúrház talán! Ez ott van az útnak nem a Fuck'donald's-os oldalán hanem mellete lévő oldalon! A'szem, de nem biztos!
Dan!
Nem örülök, hogy így kihúzod magad a munkából, bezzeg a baszás a nyalás meg a sörvedelés az megy, mi? Az biztos! Mezőtúron, mi?
Crissage!
Szólok a Balázsnak, me úgy tűnik nem jutott ez még el hozzá!

© crissageválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-29 22:09:07 (445)
bollie vmikor passzolhatnál honibált

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 13:31:30 (444)
jaj,ezt még el kell mondanom...
A két éves unokahugom imád titeket..:))
Tegnap voltak nálunk és mutattam neki "jó zenét"..:)))
Egyre bővül a rajongói táborotok..:))

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 13:25:07 (443)
A drága zkartól meg azt kérném h a honlapon legyenek szívesek feltüntetni a 3-i koncert pontos helyszínét. thx

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 13:23:41 (442)
Szai,azt tudod,mi lesz WB-ban szerdán???

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 13:22:17 (441)
Danikám,ment mail....:)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 11:08:49 (440)
Megint nemtok menni csutortokon. Most jottem ra. Megyek Mezoturra. Bocs.

© norbiballválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 09:22:48 (439)
Bocs a hej,hej helyesírásért, de már érettségin is pót tesztet kellett írnom nyelvtanból mer én ilyen vagyok!

© norbiballválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 09:20:36 (438)
Egész hétvégén vidéken tüsténkettem! Remélem hiányoztam Dániel! Szőlőt rotáltam, kacsoltam meg metszettem,mer én ehhez is konyítok, mer én ilyen vagyok! Egyébként Üdvözlök mindenki te is más vagy te sem vagy mást is, és kössz, hogy írhattam ide a fórumba!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-28 02:47:06 (437)
Mit? CD-t? Mondjuk nekem pont kéne is... :)

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-27 23:31:36 (436)
Pont ez benne a jo! Nem érted?! Mi nyerünk!!!!!
[előzmény (435)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-27 23:29:00 (435)
...T?lem mehet! Bár sztem a itt portalon egy-két emberen kívül pont leszarja mindenki ezt a topicot :) Most annak meg nincs értelme, h a Dani, Te vagy én nyerjünk :)

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 20:37:41 (434)
Balázs! Ahhoz mit szolsz, h mondjuk itt a portálon a HB topic 500. vagy 1000 hozzászoloja vmilyen ajándékot kapjon?

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 14:48:16 (433)
:)

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 14:34:36 (432)
Be vagyok fosva!!!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 14:23:10 (431)
...Eljön az az id?...bocs

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-26 14:22:52 (430)
:) Egyre kevesebb helyre járhatsz Danikám. Lassan eljön az aid?, h ki sem léphetsz a szobádból...

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 12:00:42 (429)
Huha, befostam. Tobbet nem megyek arra...
[előzmény (428)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 11:46:00 (428)
Akkor azért emlegetnek mostanában a Tilos levlistán egy szemüveges gyereket. Meg akarják verni.

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 11:43:04 (427)
...Tényleg csomót szarakodtak vele...és nem m?ködött...Mondták, h az a Kósa volt...elbaszta....

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 10:14:20 (426)
Jovan, csak mer mar en voltam itten basztatva, hogy szar a rendszer. :))
[előzmény (423)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 07:32:54 (425)
Vagy csak nam értesz hozzá. Most meg huzzál inkább aztán kapard a paraffint!!!
[előzmény (424)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 06:33:16 (424)
...A Tilosból is akartam iragoatni tegnap de szar a gép :(

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-25 06:32:44 (423)
...Igen én voltam. Bocs. A rend?rséget ha lehet hagyjuk ki! :)

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-06-24 17:16:12 (422)
Akkor meg lesz ütve. Megveretem a testvérével...
[előzmény (421)]



Elejére << Előző < ... 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 | 388 ... > Következő >> Végére