Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Honeyball és egyéb nyalánkságok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
infocserekereskedelem

Elejére << Előző < ... 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 ... > Következő >> Végére

© Megatronválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 00:53:40 (481)
Szia, Brigi, én meg téged szeretlek! Lány vagy, ugye?
[előzmény (480)]

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-12 22:24:07 (480)
Szabi,szeretlek!:)))
És a képeket majd muti+!!!ok??
És majd lesz egy kérdésem/kérésem!:)

© crissageválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-12 21:15:02 (479)
remélem azé a többi honibál jön!!

© crissageválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-12 21:14:03 (478)
VÖRÖS YUK TÁBOR
2004.07.22-23. Százhalombatta, Csónakház (Fogoly u. legvége)
Beugró 1000 Ft/nap, sátorhely 200 Ft/nap/fo, faház 800 Ft/nap/fo.

A 3 nap programja a Vörös Yuk Táborban:

07.21. szerda
17:00-17:40 CONTACT
17:55-18:35 MÁSODOSZTÁLY
18:50-19:30 CSÓK ÉS KÖNNY
19:45-20:25 TREE ON A BURNED FIELD
20:40-21:25 INSANE
21:40-22:25 TESSTIMONY
22:40-23:25 CASKET GARDEN
23:40-00:20 MANA
00:35-01:15 SMALL FONTS
01:30-02:15 CHOOSE YOUR PATH

07.22. csütörtök
16:35-17:15 PARANOIA
17:30-18:10 TATU 18
18:25-19:05 DARK CLOUDS
19:20-20:00 BURIED BY TIME
20:15-20:55 SEMMI KOMOLY
21:10-21:50 NESZE
22:05-22:45 NEW FIGHT
23:00-23:40 SEPTIC
23:55-00:35 STEP ON IT
00:50-01:30 ONEHEADED MAN
01:45-02:30 ANTI FITNESS CLUB

07.23. péntek
15:30-16:05 TAURINE
16:20-17:00 ACID RAIN
17:15-17:55 TANGO UNDERGROUND
18:10-18:50 S.A.Y.
19:05-19:45 VELVET STAB
20:00-20:40 SAGE
20:55-21:35 SKALAMBO KUTYÁJA
21:50-22:30 YELLOW SPOTS
22:45-23:30 THE BUTTHOLES
00:00-01:00 P.O. BOX FR
01:15-01:55 THE SNOBS
02:10-02:50 KA

Délelötti, koradélutáni órákban zenekarok közötti focibajnokság!
Green Peace / Fauna infó sátrak!

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-12 18:54:36 (477)
Norbi bulija jo volt. Az igaz, hogy fuldoklottunk a tesztoszteronban, de legalább büdös volt a kertben : )))))))))
Balázs pedig azért nem akar rola beszélni, mert öt öltöztették fel lánynak és nehezen akart beletörödni.

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-12 13:15:34 (476)
Ja és Norbi,pussz Anyukádnak....:))))

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-12 13:05:18 (475)
Norbi ezt Te nem érted...:)))
Vagy csak nem akarod...??:)
És ejnyebejnye h ilyen bulikat csinálsz.:)
Mondjuk az én szombat estémnél nem lehetett szarabb,technos buliban voltunk a Velencei-tónál..
úgyh Balázs,egy szót sem...bár ott voltak bigék.
Nem baj,Norbi én nem haragszom rád.:)

© norbiballválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-12 12:42:35 (474)
ÁÁÁ nem azért Brigi, bárcsak azért nem írna róla mert egy kis szemét :-)! A helyzet az, hogy engem akar ezzel pírítani, mert hát volt a bulinak egy olyan gyenge pontja, hogy nem voltak nagyon nők! De mindig csak olyanok ugatnak akik engem csak egyszer hívtak házibuliba és az egyetlen csaj az éppen aktuálisan ugató barátnője volt, ja meg a Tomi felesége :-) !

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-12 12:27:07 (473)
....... :PPPPPP
Mert egy kis szemét vagy azé!!!:)
[előzmény (472)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-11 21:18:13 (472)
... :)
Tegnap buli volt Norbinál de nem beszélek róla! :)

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-11 19:52:05 (471)
Én az Amszterdamos képekre vagyok inkább kíváncsi...:)
De hát ha akarod,a többi is jöhet..most minden,amin röhögni lehet....
[előzmény (469)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-11 15:20:32 (470)
...Valószínű összekerted a képeket mert az a Te ballagásod volt...Nekem is a Sandi volt az osztályfőnököm azért nézhetted el.
Meg azérrt is hülyeség mert az "énkicsipónim" kék :) ..És akkor még nem is volt meg, két éve kaptam.

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-10 13:20:04 (469)
Tudod Te. Azokat amelyeken a szakközepes ballagásodon az osztályfönököd nyakában zokogsz a meghatodottságtol, közben pedig olyan aranyosan fésülgeted a kis rozsaszin ponilovacskád sörényét.
[előzmény (468)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-10 10:18:44 (468)
...Én is! Milyen képeket?

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-10 08:42:30 (467)
Ciao Babeee!!
Na mizu?Majd szeretném látni a fényképeket;)!!!
na csók
[előzmény (465)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-10 07:06:04 (466)
Mindenkit szeretettel várunk!

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-09 22:29:08 (465)
Ej-ej, mik történtek itt? Kezdem kipihenni az üdülést. Holnap Norbinál nagy buli lesz! Jöjjön mindenki!!!!!!!!

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-09 16:09:18 (464)
Balázs:....hosszú....

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-09 16:08:24 (463)
Tilosban minden ok,Norbi!:)
Én ellenőriztem a Kósát!!;)

© norbiballválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-09 10:21:30 (462)
Hát nem tudom mi lehetett a tegnapi Csipariadóban, de nem olvastam ma reggel egyik nyúzrépörben sem olyasmit, hogy"újabb botrány a Tilosban" meg "most a keresztényeken kívűl mindenki más megkapta ", tehát meg vagyok nyugodva Dániel!!
Rólam és a Szabbiról csak annyit, hogy megjöttünk Amsterdamból, jól éreztük magunkat és egyáltalán nem biztos, hogy nem vett el éveket az életünkből ez a pár nap, mert mi ilyenek vagyunk!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-07 23:28:17 (461)
Brigi!
Meséllj mi van? Miért vagy ki? Vigyázz magadra!

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-07 11:59:26 (460)
Dan,ha engem holnap el tudsz viselni,akkor kurvanagy ember vagy.........

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-07 11:58:34 (459)
Igen igen igen....:)))))
De abban megállapodhatunk h nem sokra....;)
.....
...
Én nem tom mit csinálok magammal de nagyon durván kivagyok....
[előzmény (457)]

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-07 11:56:25 (458)
Nem mindenki és nem mindig.Ok,Ciccccc?:)))
[előzmény (456)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-06 18:15:27 (457)
Cicc! Bocs! :))))
Nélkülem mire Méz? Ezt akartad írni? :)))))

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-06 16:57:47 (456)
Neked mindenki Ciccc?
[előzmény (455)]

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-06 13:38:14 (455)
Cicc,elfelejtetted odaírni h a Szigeten Aug.5-én lesztek 20:00-tól:))))
Mire mennél nélkülem....???:))
[előzmény (454)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-05 21:08:34 (454)
Gyertek!

-Szelidi-tó, eszement fesztivál : júl. 14. este 7 vagy 8?
-Nagyskaland júl. 16. du 14:00
-sziget, tálentum szinpad 20:00

Mi ott leszünk!!!!
TI IS?!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-05 16:36:46 (453)
...Danikám még én se megyek fel! ...Nem vagyok kíváncsi rád!
...Nem is tudtam h van "Ki a faszom az a Dan" topic. Aktív látogató leszek!!!!
Krisztián! Erre szívesen mentünk volna de Norbi a szüleivel megy akkor nyaralni :( Bocs...volt róla szó h addig betanítunk vkit de semmi id?nk :(

© crissageválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-03 22:21:22 (452)
picsák vagytok!!!!!!!!!!!
mé nem jöttök tutulni vöröslyuk táborba?



Elejére << Előző < ... 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 | 387 ... > Következő >> Végére