Hát nem tudom mi lehetett a tegnapi Csipariadóban, de nem olvastam ma reggel egyik nyúzrépörben sem olyasmit, hogy"újabb botrány a Tilosban" meg "most a keresztényeken kívűl mindenki más megkapta ", tehát meg vagyok nyugodva Dániel!!
Rólam és a Szabbiról csak annyit, hogy megjöttünk Amsterdamból, jól éreztük magunkat és egyáltalán nem biztos, hogy nem vett el éveket az életünkből ez a pár nap, mert mi ilyenek vagyunk! | |
|
|