Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Honeyball és egyéb nyalánkságok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
infocserekereskedelem

Elejére << Előző < ... 368 | 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 ... > Következő >> Végére

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 12:31:30 (511)
Ha valaki még nem tudná Ladánybene-táborból hazafele Peti alias Kongaman még azt sem várta meg hogy elhagyjuk a Velencei-tavat és már kétszer okádott. Harmadjára ezt pont egy rendőri igazoltatás kellős lözepén kellett megtennie ahol már én sem bírtam cérnával és "szolidalitást vállaltam" az Ő szavaival élve. Magyarul míg a törvény őrei a munkájukat végezték ha úgy tetszik mi is és pár méterre tőlük immár ketten okádtunk :)))))

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 17:24:20 (510)
Szia Brigi!

Köszi! : ))) Hazaértél? Az elöbb irtam mailt.
[előzmény (509)]

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-28 11:07:12 (509)
Boldog Névnapot,Szabi!!!:))

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 23:35:58 (508)
...ezt elsősorban lábfetisiszta Keksz barátunk figyelmébe szerettem volna ajánlani! :)

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-27 22:58:30 (507)
...Augusztusunk 5-én tálentum színpad este nyolc. Nem akarunk gázt Boogie Mamával de hatalmas show-val készülünk!!!
ismét egy különleges találmány! Koránsem megszokott dolog egy ska-punk-reggae zenekartól, hogy táncoslányokat alkalmazzon, mi ennek ellenére szakítunk a hagyományokkal és megtesszük!!! Nem akartam lelőni a poént de így legalább több férfivendéget várhatunk...Bár jómagam elsősorban mégis a nőnemű, feltűnően csinos rajongókat részesítem előnyben :)
Szal aki jó csajokat akar látni + jó zenét hallgatni + jól szórakozni (mert lesz még meglepi...:) az nem hagyhatja ki.

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-26 19:10:17 (506)
Ugyan már! Természetes. Sztem (bár csak egy estére tudtam lemenni) teljesen jó volt! Komolyan ! Gratula!

© crissageválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-24 15:06:16 (505)
bali köszi a gityót hálisten nem volt rá szükség,huuu és bocsi ,hogy nem hengoltam vissza !!
ha bármikor kell tartaléknak az enyém csak szolj ok:)

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-21 18:12:07 (504)
...Nahát! Ildi egy Isteni teremtés! Már mondtam!

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-21 09:58:06 (503)
Ildi tehát voltaképpen Imre.
[előzmény (501)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-21 09:57:13 (502)
Ha Te nem beszélsz a "lányrol" akkor majd én! Szoval a kis probléma az volt, hogy Balázs a hosszu haj, a sötét és az elfogyasztott hangulatfokozo szerek hatására hitte azt, hogy lány az illetö. Aztán az elsö merészebb tapogatások rádöbbentették a rideg valoságra : ))))))))))))
[előzmény (501)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-20 09:40:03 (501)
Szabi a nyertes, élljen....na más.
...Azt a lányt inkább hagyjuk...Inkább nem beszélek róla. Isteni teremtés...csak van egy kis probléma de ezt nem itt szeretném megtárgyalni. Keksz neked nem jött volna be, hosszú nadrágban volt :(
Amúgy meg mindkét buli óriás volt!!! :)))
Skaland bejövős hely bár a tavalyi helyszín sztem is jobb volt.

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-18 20:35:38 (500)
500!!!!!!!!! Nyertem!!!!!!!

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-18 20:35:24 (499)
499
[előzmény (495)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-16 13:59:06 (498)
egyebkent a buli jo volt, mar ami Tigris es utana volt :)
masnap este 6ra ertem haza

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-16 13:57:01 (497)
Ildi? te talaltal ott nem ismeros csajokat??? :P
[előzmény (495)]

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-16 13:46:07 (496)
:DDD
Balázskám,ez nem ritkaság....:)))

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-16 12:48:49 (495)
...Dehogynem :)

Na szal király volt a buli! Istenien éreztem magam! Kár h kevesen voltak :(
Ladányék óriásarcok! A Tirgrisről meg a 17-ről meg a Deszkáékról meg már amúgy is tudtuk h óriásarcok. Meg egy bizonyos Ildi is nagyon bejött :)

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-15 17:51:19 (494)
Úristen,nem kell hinni neki,akárki akármit mondott........:)
[előzmény (493)]

© Loganválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-15 15:27:16 (493)
Szia Brigi!
Már tudom, ki vagy, ugyanis rákérdeztem a többieknél:))) A ronda nézésemet meg már többen megszólták, emiatt ne aggódj, ez az alpnézésem:)))
[előzmény (492)]

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-15 12:30:15 (492)
Szia Drága Levi!
Téged ugyan még nem ismerlek,bár ennek ellenére a múltkor jó rondán néztél rám Almádiban,szóval lehet h nem is baj....:)
De biztos nem tudod h én vok,szóval köszönöm az élménybeszámolót,hasznos volt és tanulságos.:)
pussz

© Loganválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-15 12:07:29 (491)
Írok Briginek élménybeszámolót!!:))))
Szal jó volt a koncert, még Szabbi is kicsit pozitívabban állt hozzá, mint eddig tette. Szelid egyébként egy vad hely, de biztonságos! A többit majd bővebben azok, akik jobban képben voltak, mint én:))) Üdv. L
[előzmény (490)]

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-15 09:23:07 (490)
Gyorsan beírock ide,mert majdnem átment a 2.oldalra a topic,olyan rég írtak ide.....ejjj.
Na milyen volt Szeliden???:))

© norbiballválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 11:58:02 (489)
Jó, hát bassza meg, a hat hengeres ringyó hintó tényleg nem az én bulimra futott be, de legközelebb a rodáról hozatok hostes lányokat aztán majd csak bámultok..... köcsögök :-)!

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 10:56:42 (488)
Szabi,ment mail és szeretném,ha kapnék választ...
[előzmény (485)]

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 10:56:08 (487)
Erre inkább nem reagálnék,mert szépet nem tudnék rá írni...
[előzmény (482)]

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 10:55:35 (486)
Briginek hívnak...szerinted??
[előzmény (481)]

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 06:14:04 (485)
Az viszont Norbi javára legyen irva, hogy azért a leányzonak elég határozott fellépésü dekoltázsa volt (legalábbis Balázs a tiednél jobb : )))) )
[előzmény (483)]

© Megatronválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 02:10:25 (484)
Szia, Bolli, menjél aludni!
[előzmény (483)]

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 02:09:40 (483)
..És ez vonatkozik a másik fórumra is. Jaa, és Norbi igaz, h anno az én bulimon csak a Szilvi meg Évi volt....és nálad?! Egy...azaz 1 lány volt akire Te vagy ráhalucinálva (másnak nem is kellett mondjuk :)))))))))

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-07-13 02:07:53 (482)
...Na jó ha harc, legyen harc. Csak viccből nem akartam írni a buliról de ha mindenki engem köstolgat akkor kitálalok mindannyiotokról...Asszem mindenkiről vannak mocskos információim...Úgyhogy Szabi, Norbi, Brigi csak óvatosan.... :)
...Vagy belekezdjek?!



Elejére << Előző < ... 368 | 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 | 386 ... > Következő >> Végére