Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Honeyball és egyéb nyalánkságok
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
infocserekereskedelem

Elejére << Előző < ... 367 | 368 | 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 ... > Következő >> Végére

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-24 17:42:45 (541)
???

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-24 17:37:46 (540)
jó hát ha lesz végre vmi normális kép, akkor kirakom:)

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-24 12:13:48 (539)
Hi!
Cris! Az a helyzet h még nem tudjuk...Nem biztos h beválaljuk mindkettőt...Ez függ a lóvétól meg feltételektől és nem utolsósorban attól h ráérünk-e. Nekem a battai napok kicsit gázos :(
Peti! Ne terjessz fals infókat!
Maxwell! Akkor tegyél fel egy képet a www.honeyball.hu "fanszörsz" rovatába h mostantól mi is tudjuk Te ki vagy! :) Remélem találkozunk még! Örülök ha jól érazted magad!

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-24 09:57:12 (538)
Sziasztok!

Azt szeretném mondani, hogy már csak 33 perc és indulok fodrászhoz.

© maxwell murderválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-24 00:21:14 (537)
jajj de jót táncoltam szigeten, még mindig kurvajó a zenekar!

© K-Manválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-23 23:12:37 (536)
Hi Crissage!

Szerintem mi is játszunk mindkét helyen, szóval majd fogjuk egymás kezét! Batta underground! Keep It Real!

© crissageválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-22 22:07:24 (535)
bollie!
mi a tervetek?
battai napok és a deszkás buli?
jácunk ill jáccotok?na mer hogy érdemes mind a 2 helyen?
vagy csak az 1ik helyen vagy mi lesz?

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-22 22:05:06 (534)
Toplistaverseny a Boogie Mamma fórumán!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-21 22:18:05 (533)
....Kösz!

© norbiballválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-21 18:31:49 (532)
Üdvözlet és Tisztelet mindenkinek! Remélem jól vagytok! Sziasztok!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-20 19:27:12 (531)
Na semmi?!

© bollieválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 01:28:22 (530)
Üdv Honeyboys és Honeygirls!
Köszi mindenkinek aki ott volt a szigeten (ennyien még sosem néztek meg minket....)!
A koncert végén nem szégyelem majdnem elsírtam magam amikor az a rengeteg ember üvöltött, sikított, fütyült...stb. Ez egy őszinte vallomás volt! Máskor jöjjön mindenki oda mer' vendégem egy sörre! :) (szarul jártam volna.. :)

© crissageválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-14 23:57:12 (529)
Aug.28. Pusztaszabolcs
Septic>>SAGE>>Metalrain
ingyenes!!!

szeptember 9.
Székesfehérvár Zenei napok
fellépő bandák:86>>Tátrai Tibusz & magyar atom>>Emil Rulez>>HONEYBALL>>Pokolgép>>Republik>>Tatu18>>SAGE>>Chaos of disorder>>k.o.>>Ne fogazz
INFO:
http://www.zeneinapok.hu/html/zn2004/zn2004info/zninfo.html


© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-14 02:13:03 (528)
zalaegerszegre biztosan viszünk.

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-13 16:37:59 (527)
Ööööö... eddig még nem. Azért nem vagytok f...ok! : ))))))))))
[előzmény (526)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-13 06:41:38 (526)
szabbi, bollie!
adtunk már CD-t vagy még mindig tartozunk vele?

ha az utóbbi, akkor nincs mentségünk, faszok vagyunk.

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 22:10:39 (525)
:)))
[előzmény (508)]

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-11 21:41:14 (524)
:)))
Hová tűntél tegnap??
Pannonián már nem láttalak titeket.
[előzmény (523)]

© K-Manválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-10 12:37:42 (523)
Hi Brigi-baby!
Khm... Igenigen... azóta már rendbejöttem. Kösz, hogy érdeklődsz.
Pussz

© KGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-07 21:38:59 (522)
Hello minden Honeyball funnak!!!
Mégis sikerült kimennem a szigetre,amihez nagy szükségem volt a Honeyball ismeretséghez.Már ezért is nagyon boldog vagyok.
A másik,hogy fergeteges bulit nyomtak a fiúk és lányok.Régen voltam ilyen nagyon jó hangulatú koncerten.Külön köszönet Levinek,mert a koncert alatt nem sajnálta Tőlem a boroskóláját.Mégegyszer köszike hogy ott lehettem!!!!!!!!RESPECT:):):)

© KGválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 23:53:06 (521)
Sok szerencsét csütörtökön a szigethez.Sajnos nem tudok kimenni,pedig nagyon jó lenne.Respect!!!!!!!!!!!!!!

© RAF987válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 22:50:16 (520)
Ja meg battán nem találkoztam a Báttyáddal majd
valamikor üttközünk és akkor fizetek !

© RAF987válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 22:49:16 (519)
Szia Balázs!
Már egyre hiresebbek vagytok !!!
Ma láttam a Fokuszban egy HONEYBALL Matricát a szigetes riportnál
Egyik moitoron ott viritott ( eléggé szar reklám :))) )

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 15:23:52 (518)
:)
Akkor jó.:)

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-03 14:01:02 (517)
Igen már jobban van. A tegnapi probán már minden gond nélkül szivta a ööööö..... jo levegöt! : )))))))))))
[előzmény (516)]

© Brigiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 22:42:18 (516)
Hi all!
Petikém jobban vagy már???:)

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 20:38:43 (515)
ez az srácok, csak keményen! :)))
mónit hiányoltuk a campen! :)))
[előzmény (511)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 17:17:35 (514)
ehe

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 16:47:28 (513)
amugy meg rendesek voltak, mert nem genyoztak és csak kb. 3 perc után szoltak, h most azért már abba kéne hagyni vagy arrébb kéne menni. Respect for police!!!!! : ))))))

© Szabbiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-02 16:45:30 (512)
Késöbb jutott eszembe, h akár fényképeszkedni is lehetett volna...
[előzmény (511)]



Elejére << Előző < ... 367 | 368 | 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 | 377 | 378 | 379 | 380 | 381 | 382 | 383 | 384 | 385 ... > Következő >> Végére