Hello minden Honeyball funnak!!!
Mégis sikerült kimennem a szigetre,amihez nagy szükségem volt a Honeyball ismeretséghez.Már ezért is nagyon boldog vagyok.
A másik,hogy fergeteges bulit nyomtak a fiúk és lányok.Régen voltam ilyen nagyon jó hangulatú koncerten.Külön köszönet Levinek,mert a koncert alatt nem sajnálta Tőlem a boroskóláját.Mégegyszer köszike hogy ott lehettem!!!!!!!!RESPECT:):):) | |
|
|