Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Lömbihead
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
faszlyuk

Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 > Következő >> Végére

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:45:53 (111)
akkor ma elmarad a dutchriderezés :-(
[előzmény (110)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:43:50 (110)
Alap, de most sajnos 'szárszón van :-(
[előzmény (109)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:41:46 (109)
kajakra egy szobában ültök két gép előtt, és a fórumon kérdezitek fel egymást?
[előzmény (107)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:41:20 (108)
Próbáltam pozi lenni! De amúgy ismertem a dalt, pofámba lett nyomva a miki, szóval miért ne?
Mondjuk ha ez neked szingalong, akkor bajok vannak veled haver! Na jó, ezt mondjuk eddig is tudtam, de ezért lakok veled együtt, tudod jól.
[előzmény (107)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:39:08 (107)
ha ennyire tetszett, akkir miért szingalongoztál rájuk oats-on?
[előzmény (104)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:34:35 (106)
nem a véleménnyel van baj, hanem ezzel "milyen menő ha sazr vagy" dologgal. igazából csak ezért válaszoltam, nem szeretném, ha elterjedne a lömbiheadről , hogy ja "az a banda amit mindenki nyomat". közbe meg nem. mert akkor lenne kokain
[előzmény (104)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:30:31 (105)
Amúgy tényleg nem akartalak titeket fikázni, csak annak tükrében volt vicces, hogy úgy kezdtél el sarat dobálni, hogy közben megfeledkeztél saját magad sarasságáról, gondoltam emlékeztetlek rá ennyi.
Ezt a futtatás dolgok meg hagyjátok már a faszomba, mert kurva nagy hülyeség. De most komolyan, ki futtatt kit? Meg hogyan? Jézusom, egyesek mennyire ráérnek, borzalmas.
[előzmény (100)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:28:59 (104)
Na megpróbálok érdemben reagálni a hozzászólásodra, mert látom te is próbálkoztál ilyesmivel, csak nem annyira ment.
Elsőnek is, mivel lennél te konzervatívabb szemléletű? Nem értem, ez miben merül ki? Kifejthetnéd, csak hogy el tudjam magam helyezni ebben a bonyolult világban, állítólag a punkok úgy is olyan srácok csak, akik nem találják a helyüket sehol. Talán ezzel előrébb lennék, vagy mi.

Az, hogy nem tetszik a Lömbihead, teljesen kóser, de amit ebből próbálsz levezetni, én nem igazán tudom ép ésszel felfogni...
Elsőnek is, fektessük már le, mi normális és mi fos. Ha van valamiben ötlet, az fos? Vagy el tudják veletek ellentétben JÓL játszani a dalaikat, az szar? Megnéztem én is ezt a Jähzorn-t, hát olyan amilyen, nem az én világom, de ha van erre igény, akkor hajrá, ki a faszomat érdekel?
Aztán, most mitől nem lenne értelmes a Lömbihead? Zeneileg vagy szövegvilágban érted? Amúgy szövegek eddig nem sem voltak bejövősek, de a múltkor kikérdeztem ezt az Ian csávót, és tökre megnyugtatott, hogy ezek nem hogy bírnak üzenettel, de koncepciójuk is van. Nem a megszokott módon, de végül is ez is hozzátesz nálam ahhoz, hogy punk legyen. Hogy ne végre a megszokott klisék szerint építkezzen, hanem hozzon valami újat valami szokatlant, és hogy ezt élőben tök jól csinálják, szerintem nagyon fasza. Ehhez még annyit kérdeznék, hogy mitől lesz valami értékelhető érték? Vagy mi van? Kezdek belezavarodni ebbe az agyfaszba.
Harmadszor, miért gáz, hogy kipróbálták a sxe-t? Amúgy azt a "két hetet" csak én találtam ki hasra ütésből, ez az Ian csávó több hónapig tartotta az egészet, de aztán rájött, hogy ez nem neki való. ÉS? Nyomass már neki egy facebreak-et légyszi!
Negyedszer, igen, bárcsak a Lömbihead-ek országa lennénk, de sajnos nincs itt semmi, csak a punnyadás, az elégetlenkedés, az ötlettelenség és a semmit tevés.
Azt azért megjegyezném, hogy titeket respektállak, mert elkezdtetek Miskolcon már jó ideje koncerteket szervezni, de ezt amit lentebb összehordtál, nem tudom milyen logikai kapocs alapján sikerült összehozni. És a vicces, hogy OATS-on tényleg nagyon gyengék voltatok, és nem mondom, hogy azóta biztos nem fejlődtetek, de vicces, hogy úgy írsz a magaslóról, hogy egy, nem is tudod, hogy milyen ez az egész élőben, kettő, szarabbul csinálod. Ettől persze meg lehet a véleményed, csak az említett dolgokat tekintve vicces.
[előzmény (89)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:28:46 (103)
futtatás
[előzmény (101)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:28:35 (102)
FUTTATÁS!!!!
[előzmény (101)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:27:31 (101)
válaszolhatnál nekem is, tényleg érdekel mit értesz futattás meg szupportálás alatt
[előzmény (100)]

© Xtianválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:23:50 (100)
Nocsak, nocsak. Most szeretném közölni, hogy nem magamat, vagy a zenekaromat értettem alatta, mert teljesen tisztában vagyok a hibáinkkal..., nem is futtatom magam. Persze lehet fikázni nyugodtan, erre is megvan a topik. Biztos szarvolt OATS-en, aláírom. Mindenkinek vannak szar és a szarabbnál is szarabb napjai, ám azóta eltelt fél év... Lömbi biztos tökjó élőben, még nem láttam, de ez ami itt megy szerintem sovány... és sokszor bohóckodás.
[előzmény (90)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:19:08 (99)
Jaaa! Szoval ennek ez a neve. Kúl.
[előzmény (98)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:12:14 (98)
saw dávid, fater + lömbihead
[előzmény (97)]

© kalozválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 17:11:19 (97)
MI a fasz az a Queerstaff? Az melyik prodzsekt? :-D
[előzmény (86)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 16:44:10 (96)
egyébként gondolom felesleges bármire reagálni, nem vagyok otthon pankportálban de nehezen tudok elképzelni olyan hozzászólást, hogy "oké igazad van"
[előzmény (95)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 16:41:48 (95)
haver mikor mondtuk mi egy szóval is a zenénkre, hogy művész-punk és hogy direkt szarul vesszük fel ? egyszerűen egyikünk sem ért a lemezfelvétlhez, kibaszott amatőrök vagyunk ilyen téren, másrészt pedig igazából ha jól látom el sem olvastad a 85-ös hozzászólást (igen így utólag tényleg balfaszság volt feltölteni, nem hittem volna, hogy ilyen szinten megy a szarrágás) oké akinek ennyire nem jön be a demo nyugodtan letörlöhetje, nincs azzal baj hogy nem tetszik, viszont az elég nagy butaságnak hangzik,mikor ilyeneket írtok hogy a mi zenekerunk menő, meg futtatják, baszkikám azért mert 5 ember azt írta, hogy tetszik neki az szerintem kurvára nem ezt jelenti, tényleg kíváncsi vagyok mit értetek ezalatt a futtatás alatt
[előzmény (89)]

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 16:40:32 (94)
bárcsak a lömbiheadek országa lennénk

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 16:37:04 (93)
inkább lömbiheadek országa, mint szívtelen, megjátszós bandák országa. amúgy amit leírták jól indult, a közepe fele jó volt, a vége szar lett. senki sem mondta amúgy rájuk, hogy művészpank szerintem..
[előzmény (89)]

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 16:31:55 (92)
"értékeket képviselő produkció" alatt a Hold On Through All-t érted?
[előzmény (89)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 16:29:49 (91)
elég nagy adag bullshitet hordtál most össze ide.
[előzmény (89)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 16:28:47 (90)
Ha annyira szívből csináljátok, miért voltatok szarok OATS-on? Basszus, kibaszott 7 seconds-ot nem tudtátok normálisan eljátszani, ami azért elég gáz.
[előzmény (89)]

© Xtianválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 16:21:36 (89)
Az utolsó egy rendkívül helyes meglátás volt. Én inkább úgy értelmezném, hogy aki egy kicsit konzervatívabb szemléletű és nem tetszik neki a sok csapból folyó szar az költözzön nyugodtan Miskolcra, én teljesen örülnék neki. Nekem egy tegnapi házi-zsúr közepette volt szerencsém a lömbihead myspacehez... nálunk nem aratott osztatlan sikert... (és ez enyhe kifejezés). 2010-ben nem az a fő probléma Magyarországon, hogy sok a szar banda, hanem hogy nincs, vagy alig akad normális és a fosokat gond nélkül szupportálja mindenki. Most ez nem csak a lömbinek szól, de az utóbbi hónapokban agyfaszt lehet kapni sok szartól (pl a Jahzorn nevű büntetés). Szerintem ha valaki zenél fullra lehet azt értelmesen tenni, hogy lemegy a próbaterembe és rááldoz esetleg hónapokat, hogy értékelhető és értéket képviselő dolgot hozzon létre. Nem úgy, hogy összeáll egy banda a semmiből, 1-2 hét alatt ír 5 számot, következő héten meg felveszi valami egyszerű módon. Persze nem mindenkinek van lovéja, hogy a stúdióba vonuljon, de azt hiszem ma már azért olyan költségvetésből is lehet dolgozni, amit mindenki meg tud engedni magának. Még "Ian McKaye", hiába hogy nehéz volt és 2 hét után feladta, de azért ha valaki komolyan és szívből szeretne valamit csinálni, szerintem elvárható, hogy mellőzi mondjuk ennek érdekében a "kannásbort". De az a baj, hogy lassan a lömbiheadek országa vagyunk és az a menő ha valaki hallgathatatlan minőségben felvesz valami csörömpölést minimális próba mellett és rá lehet fogni, hogy "művészpánk".
[előzmény (67)]

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 14:41:44 (88)
eszembe jutott, de nem akartam még egy zenekarra kitérni, aki szándékosan teszi az tök jó :)
[előzmény (84)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 14:40:24 (87)
valószínűleg nem, legalábbis tomi meg én nem beszéltünk vele, kele lehet
[előzmény (86)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 14:27:40 (86)
OFF:
Ma próbáltok a Queerstaffel-lel? Mert akkor lemegyek, rég láttam Dávidot.
[előzmény (85)]

© Ian McKayeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 14:15:47 (85)
hát az a kurva demó nem azért szól így, mert imádom, hanem mert nem vagyok hangmérnök, és 30szor meghallgatni ugyanazt a számot, és utána rájönni hogy másfél óra baszakodás után még szarabbul szól, mint előtte nem egy jó dolog :D:D:D de amúgy szerintem sem jó a demónk, nem is demónak készült, és nem is ez a verzió lett volna a végleges, csak hát kedves basszusgitárosunk közzétette (ami végül is nem baj, és sok mindenkinek tetszik). inkább gyertek koncertre, azért játszunk zenekarosdit, és azért játszunk hangszereken, nem Apple laptopról nyomjunk az előre felvett cuccot és fejhallgatóval a fél fülünkön bólogatva csinálunk úgy, mintha kibaszottul élveznénk azt, amit csinálunk. tényleg szeretjük csinálni és az a legjobb, ha tetszik másnak is, ha meg valakinek nem, akkor nem jön el a koncertre, letörli a gépéről a demót (esetleg elégeti vagy eladja a cédénket) aztán mindenki heppi meg písz meg szex drágz end rakenroll
[előzmény (84)]

© Szativálasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-20 10:51:28 (84)
És aki szándékosan így akar szólni?Mert mondjuk imádja?:)
[előzmény (79)]

© zetorkaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-19 20:56:07 (83)
:)
[előzmény (82)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2010-03-19 20:37:12 (82)
Ámen (most nincs szarkazmus. tényleg)
[előzmény (81)]



Elejére << Előző < ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 > Következő >> Végére