Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Ignite
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Hardcore kaliforniából, magyar ízekkel

Elejére << Előző < ... 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 > Következő >> Végére

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-09 09:16:11 (225)
:-D
[előzmény (222)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-09 09:05:48 (224)
Akkor most kíváncsi lennék, hogy ezt elhiszitek-e neki... (tegnap is kb. ugyanerről volt szó, és amikor ezt megemlítetttem, egyből kaptam a választ: úgyse fogja "bevallani")
[előzmény (223)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-09 08:56:40 (223)
no. érdekesség kedvéért. tegnap felhívtam téglás zolit, és röviden ugyan, mivel az élő találkozást sajnos nem tudtuk összehozni, vázoltam, hogy mi is a helyzet.
ami nagyjából érthetőbb része a dolognak, az átkötő szövegek, amiért sűrű elnézést kért. ezt részben tényleg írhatjuk annak a számlájára, ahogy VA barátom az indexen írta, hogy ő nem feltétlenül vágja a magyar nyelv tényleges használatát, így néha meg-megcsúszhat ő is, bár a szöveg akkor is gáz volt.
a nácikkal kapcsolatban pedig mondta, hogy ő is szeretne tenni valamit, de nem tudja hogyan és mikor (koncert előtt, esetleg közben) lehetne ezeket a patkányokat eltávolítani.
no, ennyi röviden.

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-09 08:53:42 (222)
már alig várom mr. szúnyog érkezését :-))))
[előzmény (219)]

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-09 08:33:06 (221)
:-)
[előzmény (219)]

© robit666válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-09 08:22:29 (220)
ezt kétlem... balhé miatt én biztos nem fogok lemenni...
[előzmény (158)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-09 02:35:51 (219)
Es midjart jon a Kuti es benyogi, hogy: Mi vagy te pingvingeci, lofaszjoska....:-)))))
[előzmény (214)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 23:58:57 (218)
hú azok jó rossz emberek lehetnek akkor.
[előzmény (216)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 23:58:13 (217)
:D ezaz!
[előzmény (214)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 23:39:52 (216)
Bence! Áruld már el légyszi, hogy milyen színtérről beszélsz! Nyugodj meg, az Ignite koncerten lent volt legalább 40 ember, akit én a HC "színtér" részének tekintek.
És ne legyenek illuzióid, a hardcore "színtér" nem egy mindenek felett álló valami. Pont ezt mondtam a Jakinak is. Engem azért is nem húztak fel ezek a nácik, mert van jópár ún. HC arc, akiktől nagyobb hányingerem van, mint bármelyik náci bonehead-től.
[előzmény (213)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 23:28:50 (215)
voltak ott többen is hidd el
[előzmény (213)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 23:27:49 (214)
nekem szabad "gyűlölködni". én a magyar hardcore keresztapja vagyok
[előzmény (210)]

© xBencexválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 23:22:38 (213)
ismerősök közül eddig csak Zoli és simon G. mondta, hogy lent volt. épp ezért még mindíg zavar, hogy zoli színtérnek nevezi azt a közönséget... semmi közünk hozzájuk.
[előzmény (212)]

© zsopaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 23:20:46 (212)
az olvasottak alapján pont olyan volt az ignite koncert, amilyenre számítottam. jó hogy nem voltam ott. mondjuk eszembe se jutott hogy elmenjek...

© xBencexválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 23:11:22 (211)
a lehülyézés mióta gyűlölködés?

jajj baszki dél óta 5 oldalnyi szart ítatok ide... így nem lehet képben maradni....
[előzmény (210)]

© unk86válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 23:00:16 (210)
látod?azért mert részben ellentmondtam neked,már gyűlölködsz!
fáj az igazság?
NÉZZ MAGADBA!
AMÍG TE GYŰLÖLKÖDSZ,ADDIG MIÉRT VÁROD AZT EL,HOGY MÁSOK,MÁS EGYÜTTESEK NE GYŰLÖLKÖDJENEK!
tudtam,hogy belefogsz esni a csapdámba!olvasd el ÚJRA,hogy mit írtam az előző hozzászólásomban!ÉS MINDENKI OLVASSA EL!!!
Ő UGYANÚGY ANYÁZ,MINT AZ AKIT TÁMAD!
ÍGY NEM LESZ MEGOLDÁS!!!
és lehet ,hogy ezután is le fogsz hurrogni.akkor olvasd el újra.
és én ezt nem basztatásnak írom,hanem tanácsnak,SŐT kérésnek!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 22:21:43 (209)
Gyűlöletbeszéd
A Btk. közösség elleni izgatásról szóló paragrafusa szerint "aki nagy nyilvánosság előtt a magyar nemzet, valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoport vagy a lakosság egyes csoportjai ellen gyűlöletre uszít, bűntett miatt három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő". A módosítás nyomán az "uszít" szót az "izgat" kifejezésre cserélte a törvényalkotó, és az "erőszakos cselekmény elkövetésére hív fel" fordulattal egészítette ki, továbbá beiktatott egy második bekezdést. Ez szankcionálja az olyan magatartást, amely azáltal sérti az emberi méltóságot, hogy a nemzeti, etnikai, faji vagy vallási hovatartozás miatt becsmérel, megaláz.
A Btk. új, közösségi izgatásra vonatkozó rendelkezése szerint "aki nyilvánosság előtt valamely nemzet, vagy valamely nemzeti, etnikai, faji, vallási csoport, vagy a lakosság egyes csoportjai ellen gyűlöletre izgat, vagy erőszakos cselekmény elkövetésére hív fel, bűntettet követ el, s három évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő. Aki nagy nyilvánosság előtt az emberi méltóságot azáltal sérti, hogy mást, vagy másokat a nemzeti, etnikai, faji vagy vallási hovatartozás miatt becsmérel vagy megaláz, vétséget követ el, és két évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő


http://index.hu/politika/belfold/hatespeech39/

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 21:56:43 (208)
a PICSA se nem jobb, se nem rosszabb az ideológiák terén, mitn az ignite. a színvonal ugyanaz, tökmindegy melyik oldalról közelíted meg. zeneileg azért szarabb na. örülj magadnak.
[előzmény (204)]

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 21:55:24 (207)
te sem náci, sem rasszista, sem fasiszta nem vagy.

te szimplán HÜLYE vagy. és következetlen.
[előzmény (204)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 21:40:19 (206)
sok hülyeséget írtál, chicano.
[előzmény (204)]

© w0Rmválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 21:36:56 (205)
Én csak xviktorx hez szólnék hozzá, hogy ugye milyen Geci idegesítő, hogy beül 10 punk a kocsmába, és Egészséges fejbőrtöl a leg rasszistább szar számot rakják be, a Fekete majmokat...
Már mindegyiket lebasztam, de csak így tovább...

Sry nem ide vágott:)
[előzmény (188)]

© unk86válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 21:30:32 (204)
Egyetértek Marcellel!

+

Jakab Zoli levele és a többi véres szájú hozzászólás teljes mértékben a mai Magyarország politikáját tükrözi.
Mindent túl lihegtek,csámcsogtok rajta napokon keresztül.
Olyan dolgokat is a fejükhöz vágtok amik el sem hangzottak,csak a ti begyöpösödött agyatokból származnak.olyan dolgokat amelyeket ti fűztök hozzá.Valaki mond valamit (jelen esetben Téglás Zoltán) és ti azt tovább fűzitek,mint egy mesét,rögtön rávarrtok valamilyen szésőséges jelzőt!Olyanokkal dobálóztok amik nem hangzottak el,olyanokal amik szerintetek abból következik.Mint a politikában és sajnos mára szinte mindenhol.Azért mert valakinek fontosak Magyarország érdekeit,AZ MÁR ANTISZEMITA,RASSZISTA!(azt már nam mertem leírni,hogy aki "szereti a hazáját",mert akkor már le náciztok.én az alatt,hogy valaki "szereti a hazáját nem azt értem,hogy "mindent vissza,Erdélyt vissza",mert ez mára már baromság,már nincs értelme irredentának lenni.egyszerűen arrol van szó hogy nem akarom,hogy ez a kis ország idegen kezekbe kerüljön!) Téglás Zoli azzal amiket mondott nem tudta,hogy nálunk itthon ilyen fogadtatásra fog találni.Mert magyarország(és a magyarok+a POLITIKUSOK) baromira harapnak az antiszemita témára!szinte erre várnak.Amerikában szólásszabadság van ott mindent lehet!T. Zoli talán azért volt ennyire magabiztos.Ha valaki amerikában azt mondja,hogy nem szeretem a feketéket a töbsség mellé áll!(A többségben ott van az ellentét,csak nem hangoztatják)(leszögezném:ÉLTEM KINT,AMERIKÁBAN)És T.Zoli nem is átfogóan az összes feketére gondolt,hanem a suhancokra.Mi nem tudjuk elképzelni ,hogy kint amerikában hogy van ez.A börtönök "látogatóinak"70%-át a feketék teszik ki.Én legjobban azt a viszonyt a romák és a nem romák közti itthoni viszonyához hasonlítanám.A legtöbb ember ,nem azt mondom,hogy utálják őket,de bevallotam ne szeretik őket(MINDENHOL VANNAK KIVÉTELEK itt és ott is).Szóval visszakanyarodva,először körülnéznék itthon,hogy mi a helyzet és utána anyáznék és csámcsognék.Mindig a kissebség provokál.Szerintem vannak sokkal fontosabb dolgok mint egymást le antiszemitázni,vagy le zsidózni,vannak olyan dolgok amiken a jövőnk múlik,és,hogy az jó legyen ,azt csak összefogással lehet elérni,GYŰLÖLKÖDÉS NÉLKÜL!
A koncerten elhangzottak után én sem adok T.Zolinak igazat.
A Hardcore nem erről szól!Nem a nyílt egyértelmű politizálásról!
Célozni lehet!És régen az Ignite ezt jól csinálta.
ja és csak azt mondom,hogy PICSA,ők meg tehetik???

Nézzetek magatokba!!!először belül kéne rendet rakni...

Aki ezek után azt mondja,hogy rasszista vagyok,akkor az élő példája lesz annak,ami országunk legfőbb problémája,annak aminek példáját leírtam.

Én magamról annyit,a félreértések elkerülése végett,hogy én már majdnem felülkerekedtem mindenen és szarok mindenre.elitélem a rasszizmust,mocskos dolog,elítélem a volt kommunizmust,elitélem az ország idegen kezekbe való eladását,de legfőbb képpenaz EGYMÁS ANYÁZÁSÁT ÍTÉLEM EL!!!

milyen jó lenne,ha mindenki szeretné egymást,nem?
de ehhez,ahogy már mondtam,először magunkban kell rendet tenni,megg kell nézni,hogy nem jogos-e az amit ránk mondtak,ÉS UTÁNA KELL A TÖBBIEKET NÉZNI,ÉS SZÁMON KÉRNI RAJTUK MINDENT!!!



© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 20:32:40 (203)
Ok igazad van! Dolgozom meg rajta, koszi!
[előzmény (201)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 20:07:52 (202)
Azta, ilyen jofej voltam? Tok jo. :)
[előzmény (200)]

© Shankbonválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 19:36:51 (201)
Marcell: szerintem inkabb nyitottabb kerdeseket tegyel fel!!
amire nem a kerdes egyik felevel lehet valaszolni.
ha nem erted, szolj.

xviktorx - az egy Egeszseges Fejbor szam... majus elsejei koncertjukon elegettek egy Medgyesy kepet, asziszem ok sem teljesen politikamentesek...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 19:23:09 (200)
Nekem Dan egyszer felírt két Ingnite albumot mp3-ban, de egyiket sem bírtam végighallgatni. Hőhőhő...
[előzmény (198)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 19:01:14 (199)
Ha te innen várod az utánpótlást, akkor nem tudok mit mondani. És igen, nincs is jobb, mint fiatalok szájába ugrálni.
[előzmény (194)]

© Madafakaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 18:11:35 (198)
ez kurva szép volt.

Mindazonáltal számomra teljességgel elfogadhatatlan, ha valaki a színpadról rasszista magatartást tanusít a közönség felé, mert egy rajongó az előadó minden szavát megzabálja és készpénznek veszi. Ergo ha azér megyek el egy zenekar koncertjére mert szeretem őket, akkor azonosulni akarok velük és gondolkodásba olyan akarok lenni mint ők (ezt az érzést nekem nem állt módomban megtapasztalni eddigi életem során, de nem is bánom). Szóval egy dolgot akarok mondani ezzel. Az előadó kibaszott nagy felelősséggel tartozik a nézőkkel szemben. És mivel a rasszista megnyilvánulás nem elfogadott, különösen ebben a közegben, így az előadó cselekedete duplán elfogadhatatlan a számomra.

Az Ignite-ről egyébként az életbe nem hallottam.
[előzmény (183)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 16:43:43 (197)
további jó utálkozást én lépek üdv mindenkinek!!!!!!!!!!!

© gi_joeválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-08 16:42:55 (196)
termeszetes;>
[előzmény (195)]



Elejére << Előző < ... 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 > Következő >> Végére