Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Szemérmetlen Ajkak
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Szemérmetlen Ajkak

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 > Következő >> Végére

© Dee Dee Burnelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-31 11:15:38 (269)
A parádi rocktestvérek, januárra szervezik a következő fesztivált.
Jönnek?

© Dee Dee Burnelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-31 11:08:39 (268)
Hurrrrrá!!
[előzmény (267)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-10-30 09:26:28 (267)
Kedveskéim
Megkezdjük a dehibernálást. helyi nirvánánk hőse, Bajuszúr a napokban visszatér köreinkbe. Intenzív testgyakorlatok után újra felvesszük a harcot a médiát elárasztó mutánskultúra ellen.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-10 01:02:47 (266)
Megkaptad a mélem? Majd választ várok.
[előzmény (264)]

© rekválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-09 21:24:18 (265)
......

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-09 19:50:28 (264)
nos letudtuk kakkuktojás koncertünket, softcoreban, óhullám ezerrel, de talán nem okoztunk nagy problémát, ügyesen levezető gyakorlatként űztük haza az ifjúságot, pusztitós lassú számainkkal a végén
legközelebb novemberben jövünk, azt hiszem
köszönetünk a szervezésért, és mindenki figyelmébe ajánljuk az előttünk fellépő kiváló zenekarokat, mind nagyon jó volt - tényleg!

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-07 23:35:42 (263)
sorry, most se tudok lemenni.

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-07 22:45:21 (262)
tehát csak oszlóban oltunk, norvégbelünket pucolgattuk
most szeptemberben és októberben a holnapi eseményen kívül más tőlünk nem lesz! (külföldi munka idegbolond énekesnek)
Post Inor
[előzmény (258)]

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-07 22:43:36 (261)
térkép:

http://users.atw.hu/blackball/pic/full_1.jpg

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-07 22:07:07 (260)
http://blackball.atw.hu

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-07 21:20:51 (259)
HOLNAP!!!
azaz 2006. 09. 08. Péntek
Helyszín: Kistarcsa Black Ball
Belépő: 500ft
PONTOS!! Kezdés: 19:00

sorrend:
This Perfect Nightmare
Dance Or Die!
Small Fonts
Show Your Life
Szemérmetlen Ajkak

© Dee Dee Burnelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-09-04 19:15:48 (258)
Mi van veletek, rosszul vagytok vagy feloszlottatok?
Aggódok ám, tejszínen!

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-21 23:24:04 (257)


Ez lesz a buli, ahol mi kakukktojásokként szoftkór-ban fogjuk megdöbbenteni a HC rajongókat.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-19 19:58:01 (256)
2006. 09. 08. Péntek
Helyszín: Kistarcsa Black Ball
Belépő: 500ft
Kezdés: 19:00

Dance Or Die
Show Your Life
Szemérmetlen Ajkak
small fonts
Másodosztály

© Stranglersválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-15 12:34:15 (255)
Jó hogy eljöttetek parádra és nagyon jól játszottatok .Rolandot mindenképp tartsátok meg.

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-14 19:51:21 (254)
nem kellettünk, szerettünk volna

© Sadaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-14 19:07:19 (253)
Bajusz jösztök Freefestre?

© ajkakválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-14 15:00:16 (252)
Ez jó volt. Minimál triónk szépen megérkezett Parád Óhutára kb. délben, ahol jelentős időt töltöttünk először a focipálya megkeresésével. Azt hittük, nem találtuk meg, pedig később kiderült, hogy többször is, csak nem hittük el. Hogy az a focipálya. (Térdig fű és két karón leszúrva - mondjuk kapuként)
S így beestünk a helyi kocsmába, ami nagyon kedves hely volt, mint kiderült szintén később, a helyi zenekartagok (Rekuperátor) is ott tevékenykedtek már.
Az eső menthetetlenül beterítette a Mátrát, a Kékes először csak elmélyítette magát, amolyan mélykékbe borult, majd tejesen beborult, vagy inkább beszürkült. S ekkor döntés született, hogy tartsuk a koncertet fedett helyen. S aztán lett amolyan magyaros félig kint félig bent megoldás, nagyon helyesen egyébként, a helyi forgalomból kivont iskola(hála bölcs kormányunk, hála, minek a tanító, a gyerek meg utazzon) udvarán került sor a rendezvény megvalósítására. Ám ehhez fesztivál formájúra kellett kialakítani a környezetet, ami egy garázs helyiségből a merevvé döglött macskahulla eltávolításával kezdődött. Ez kardinális jelentőségű tett volt, hiszen a későbbi italmérés helyszíne térben (de időben nem) megegyezett az állat kimúlásának topoligailag meghatározott pontjával. S így lett Kocsma a döglött macskához - később.
Addig helyi lakosok - és zenészek kerítettek ponyvákat, amiket tempós hatékonysággal az iskola falára erősítettünk, egyet a színpad fölé - a színpad téglákra helyezett fészerajtóból alakult ki, az iskola bejáratában, valamint az udvaron a fészer is kapott egy nagy ponyvát, ami alatt, mint később kiderült (nem derült ki, végig esett) az egész közönség (izmos fázisában kb. 60-80 fő) el is fért a söröcskéjével.
A hangosítást Cila és barátai alakították ki, hozott anyaggal, még fénytechnikai is volt - színes égők, ilyenek.
Kb. 6 körül el is kezdődött a produkció.
Nem volt jegy, nem volt biztonsági őr, nem volt verekedés és lejmolás. Egészséges magyar vidék szórakozott, hatalmas kontrasztban a sok lehúzós kurva pesti hellyel, a sok bunkó kidobóemberével. Valahogy itt érződött, hogy megbecsülik, ha valaki jön és megpróbál szórakoztatni, a tőle telhető legjobb indulattal. Megfigyeltük ám, hogy a helybeli lakosok, amikor eljöttek, legfőképp, hogy meghallgassák a helyi zenekart, szépen felöltöztek, nem különben a helyi zenekar tényleg nagyon rokonszenves tagjai (pesti pajtásoknak - a 60-80 emberből alig volt keményen betintázva valaki, nem sodort fűszagot a szél, és mindenki kedvesen mosolygott). Dee Dee bácsinak tökéletesen igaza volt, hogy érdemes megkóstolni ezt a hangulatot, az én kis falum ott dohogott a Mátrában.
Jó, a műsorról - először egy fiatal zenekar jött (nevüket nem tudom, mert nem voltak jelölve a plakáton), feldolgozások, de lendületesen, két énekes, szépen szóltak. A cuccot velük lőtték össze, s a koncert végére már nagyon jól szólt. Pedig a gitárok alapról mentek, de Carvinka basszuskombó szépen dörgött, a gitárkombók meg ügyeskedtek. A dobszerkót a gazdálkodj okosan! hozta.
Második zenekar a Sztrájk volt, velük már léptünk fel a Rézmálban, Rattusék kedves társzenekara, akik egyre jobbak. A zuhogó esőben egy rajongóra is leltek, aki a színpad elé tolt, hangulat fokozó díszletelemként funkconáló kerekes kordé tetején vad matróztánca közben először beszakította a deszkákat, majd katapultszerűen kilőve magát három olyan szabadesést produkált, amitől a lélegzet is bennmaradt, az ővé is, meg a közönségé is. A kordét ezután kitolták, a rajongót lenyugtatták, a Sztrájk pedig szépen leballagott. Jött a Ramones feldolgozás zenekar, aminek a GabbaGabbaHu nevet adtam a plakáton, de nem tudom, hogy mi a hivatalos nevük. Beszerásosan jó volt, ahogy nyomták, teljesen lepadlóztam. Szóval zavarba ejtően jó volt, nem ragozom. Ramones után a verpeléti Gazdálkodj okosan! lépett fel. Saját számok, lendületes előadás, kiváló énekhang, jó magyar punkzene, és ismét rokonszenves, egyáltalán nem arcos zenészek. Nagyon kellemes produkció volt! Utánuk jött a helyi Rekuperátor, akit a parádiak láthatóan nagy becsben tartottak, mert a közönség fellépésükre megduplázódott. Sőt, egy Gyrosos kocsi is érkezett, sőt a büfés még gitározni is beszállt, sőt az egész egy igazi fiesta lett, és mindenki utálta az esőt, mert még jobb lett volna, ha nem lett volna csuromvíz az udvar. Sok kedves magyar nóta, Kispálok, de volt saját is, tisztességes közönségbarát zene, nagyon szerethető volt az előadás, nagymamától unokáig a siker garantálva volt.
Rekuperátorék után jött a Pedros Amigos, akiktől lehidaltam újfent, kivló punkzene, feszes, dögös, iszonyú dögös, iszonyú kurva dögös, uhh de jó volt. No és akkor jöttünk mi Rolanddal. Én be voltam fosva, mert úgy éreztem, kicsit helyidegen, amit csinálunk, bár eddig mindenhol úgy éreztem...
Nekiindultunk, talán az első két szám még lendületében illeszkedett a Pedros által hagyott feszültséghez, aztán szépen leeresztettük a gumimatracot - a Fapadosnál éreztem, hogy kivertük a biztosítékot - döbbent nyögéseket hallottam a közönségtől, akiket csak félszemmel láttam, mert a mikrofonom gerjedése miatt a közönségre merőleges irányú pozicióban leheltem a szavakat. Szóval nyögtek, meg jöttek hangok, hogy hú bazd meg, s aztán a következő számnál a közönség fele hirtelen eltűnt. S a folyamat számonként hatványozódva folyt. A koncert végén gyakorlatilag alig maradt valaki, így gyorsan abba is hagytuk a Luxuskocsival. Persze erről most az jön le, hogy nem voltunk jók, de pont nem ez van. Egész tisztességesen muzsikáltunk, mondták, hogy nagyon faszán szóltunk, hála a hangosításnak, azt hiszem mindhárman élveztük az együttműködést.
Szóval vegyes volt, a közönség nem rajongott túlzottan, kivéve Örökrajongót, viszont mi élveztük a dolgot, s ezért nekem ez egy 80%-os koncert volt.
Utánunk jött a Rattus Hungaricus, megszokott überprofi minőséggel, most hogy hallottam a Stranglerst élőben, nincs sok különbség a két hangzás között. Nagyon jó, amikor Barangó és Dee Dee énekelnek, két nagyon különböző énekhang. Ági Strange little girls-e KIVÁLÓ volt, a legjobban az tetszett, hogy nem volt benne orgona, ettől ez a szám még jobb! Meg kell jegyeznem, hogy Ági tündérleánykája Petra pedig a Sheena című Ramones opust énekelte néhány órával előbb úgyhogy női hangból is akadt visszhangozni való a mátrai bérceknek. A Rattus után még következetett volna egy Clash tribute, de bizony befáradt az este, s csak egy London callingra futotta, amiben Barangó bebizonyította, hogy nagyon ért a büdös füstös koszos bluesrockhoz (amit nyilván utál).
Ekkor kettőre járt, nem jött ki rendőrautó, nem jöttek zaklatott szomszédok, mosolyogva bepakoltunk 10 perc alatt, elköszöntünk, s belerobogtunk a ködpamacsos esőverte hegyi szerpentines Mátrába, hazafelé.
Összegzés: kiváló jó kis fesztivál, valódi emberekkel, imádtam a Rekuperátor tagjait, ahogy mindent megtettek ezért a buliért, szerettem, ahogy Dee Dee-ék együttdobogtatták velük a szívüket, mert látszott, hogy a fővárosból is képesek szót érteni a vidékkel, bár alakulna ez így nagyban is. Bla bla bla, fecsegek, ideologizálok, hülyeség. A lényeg hogy fasza volt!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-10 21:28:01 (251)
hali, Pösten talán szept elején
és lehet, hogy Kistarcsán, majd tudósítok...
[előzmény (250)]

© Sadaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-10 21:02:42 (250)
wáá aszittem pöstön lesz:P a bükkbe nem mászok már el az nagyon messze van megbonyolult arra eljutni :) Bajusz majd írjál már iwiwen egy privit ha játszotok pesten :)
[előzmény (249)]

© Sheena is aválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-10 10:19:25 (249)
Ha jól tudom a Bükkben van, jó hely, már egyszer voltunk ott. Hálás a közönség. A koncert 1-kor kezdődik, csak ne essen az eső, mert akkor be kell kéredzkednünk valami kocsmában és oda lenne az épített színpad. Annyit tudok, hogy a Strike-ék 6-kor akarnak játszani, mert a szüleik akkor érnek csak oda. A helyi zenekarok fognak kezdeni. Jó kis buli lesz az.
Izgatottan várjuk Rolit, lehet, hogy majd elcsábítom

© Sadaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-10 10:11:16 (248)
vájááá ez a parád valahol a hegyekbe van eger melett?:P
[előzmény (245)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-10 09:50:05 (247)
Rolinak azt hiszem viszünk egy Gomócot alája, hogy halljuk, mit is dobol. Ezzel nem szorulunk a kontrollra kiárólag, de Roli megkóstolhatja persze Carvinka jackaljzatát. Egyébként Roli fura csávó, mert rajta is csak nyílások vannak. Szoval Roli traveszti, azt hiszem, de ne áruljátok el!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-10 09:47:03 (246)
most ez a szám zanza változatban kerül majd bemutatásra. De a visszaszámolás, az megmaradt :)
[előzmény (243)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-10 09:46:11 (245)
A buli Parád Óhuta focipályáján lesz, augusztus 12-én. A plakáton feltüntetett zenekarok, plussz még valamilyen helyi haderők.
Ha jól sejtem, a minifesztivál minimum 8 óra zajongást fog eredményezni.

© Sadaválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 20:56:03 (244)
hun lesz ez pontosan?:P
[előzmény (241)]

© Bambiválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 20:44:48 (243)
véééégre rajottem melyik az a szam ami nagyon tetszik
5 4 3 2 1 zéróóóó hat ez a Thriller nagyon nagy szam szerintem!!!


© Dee Dee Burnelválasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-09 16:04:57 (242)
A Rolit majd mutassuk be a Carvinkának, hátha bejönnek egymásnak és majd együtt alszanak tejszínen! A sorrend kb. a plakát szerint, de a Gabba Gabbával kezdünk, hogy odacsalogassuk a közelben portyázó, Ramones rajongó hegyi pásztorokat is, aztán ÁRBORE KOTITE DO QUE NUNCA!!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-08-08 16:28:43 (241)
na most meg már nem súgom
a jót kicserélném az érdekes jelzőre, mert újabb dobossal dolgozunk, Rolanddal, aki megízható, de kicsit szürke egyéniség
viszont a legpontosabb közülünk

© válasz erre | adatok | e-mail - 2006-07-25 00:46:37 (240)
s a tegnapi próba alapján súgom, egész jó lesz



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 > Következő >> Végére