Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Boogie Mamma
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Bugi mama, ska bugi zenekar

Elejére << Előző < ... 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 > Következő >> Végére

© szili mikiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-07 13:35:06 (39)
Uj képek a honlapon a tavalyi Eszement FEsztiválról.
Nézzétek. ( www.boogiemamma.hu )
Még én is rajta vagyok, ha ügyesen keresgéltek.
üdv
Miki

© szili mikiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 15:40:05 (38)
Nekem még Április elejét mondtatok kámbekk koncertnek :))
De addig még egy felvételt is kell csinálni az uj dalokból.
Asszem :)
M.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 13:15:19 (37)
négy-öt :)
szerintem április végére foglalunk vmi helyet :)

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 12:54:43 (36)
mennyi hiányzik még a tízhez???

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-27 12:25:19 (35)
???
erről én sem tudok :)
leírnád a linket?
[előzmény (33)]

© szili mikiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 20:13:58 (34)


ezt én se tom, de azt tom, hogy a www.boogiemamma.com -on pl.
Extravagáns punk női hajviseletek vannak. Ki gondolta volna hogy Néni, kintre is betőr...
K.Á.I -nak befellegzett :)

Szili Miki

© skaosválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 14:49:49 (33)
a ska.about.com -nak hogy magyaráz(t=z)a meg a BM a le-fel-megoszlásos dolgokat?
hogy került oda a zenekar?némi kulisszatitkot szeretnénk megtudni......

by skaos

© szili mikiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 11:54:33 (32)
www.boogiemamma.hu

Még ugyan nincs változás max.a forumban :), de Dá igérte hogy Januárban uj dizájn uj stuffok meg uj hirek.

Miki

© daniválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-26 10:13:05 (31)
a családot kímélni kell.Semmi balhé.

© rikeválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-16 14:08:42 (30)
FOLYTATNI!!!!a kedvenc magyar zenekarom ha feloszlik hazamegyek es nagy balhet csapok!ugyhogy hajra hajra bugi mama:)

© zoomyválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-16 13:50:01 (29)
én baromira örülnék, ha lenne megin bm koncert, nekem valahol mindegy kik játszanak benne, kivéve azt a tagot, aki révén a bandát ismerem (nem a reklám helye) meg az énekes srác. bocsi az ő nevét nemtom, nem vagyok egy fanatikus. :-)))
a lényeg annyi, hogy szerintem jok voltak a számok, főleg a kakaoscsiga, meg a kismellű nőkről szóló dal! .-)
ha valami megint lesz, hirdessétek bárhol! csaba a punkportal boltban péel biztos kirak vmi plakátszerűt! hajrá! .-)))

© daniválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-07 15:16:25 (28)
Jó ez a zenekar. Sőt, a legjobb szerintem . Gyerünk-gyerünk ujra-ujra !!
Dani

© szili mikiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-04 06:42:38 (27)
aha mostmár vágom. Végülis én vettem meg múltkor az öreg bill vox gitárcuccát. Kellene tudnom kapásból hogy ő kapitány, és van még eladó csónakja is...

M.


© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 21:14:44 (26)
na ezt már én sem vágom ...

Mikinek:
kapitány=Deák Bill Gyula, a többi mind utalás a híres számaira. Gondolom ez a csónakos is, de ezt nem ismerem, biztos valami blues-kapitányos szövegösszefüggésben lehet
[előzmény (25)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 16:43:36 (25)
a hosszúcombú asszony csak akkor segíthet, ha a csónak partot ér
[előzmény (23)]

© szili mikiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-03 06:12:00 (24)
tiszta buta vagyok, me még mindig nemvágom.bocs
m.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 19:20:36 (23)
Kőbányán soka tízemeletes.
De persze megkérhetné a hosszú lábú asszonyt, hogy szaladjon már fel vele...
[előzmény (22)]

© szili mikiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 16:06:26 (22)
hogy jön a kapitányhoz a 10. emelet?

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 13:20:29 (21)
laknál te a tizedken egy olyan helyen, ahol sűrűrn rossz a lift, ráadásul (khm ez nem jó szó) lenne minusz egy lábad! Te se vinnél sűrűn virágot a maminak!
[előzmény (20)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 12:28:19 (20)
mert rossz a vére, és nem vett az anyjának virágot!
a többieknek meg köszi :)
[előzmény (18)]

© dr baromffyválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 10:28:37 (19)
boogie mamma benne van az öt kedvenc magyar zkar között nálam !remélem már megirtátok azt a tiz számot és együtt rángatózhatok veletek a következő trné valamelyik állomásán!

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 08:47:14 (18)
a Kapitányt mér kell bántani?????????
[előzmény (14)]

© szili mikiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-02 06:08:15 (17)
nah, most azért sokmindent megtudtunk Dá-tól. Még én is. De ezek azért biztató jelek nem?
De.
M.

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-01 22:46:28 (16)
utsó off itt: semmi gond, kicsit asszem mi is túlreagáltuk :) vagy nem, de ez lényegtelen.

Egyébként Boogie Mama nekem tetszett, amikor láttam, szal ez a feloszlás dolog gáz!
[előzmény (13)]

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-01 22:07:20 (15)
Yeeee!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-01 21:10:40 (14)
Kedves barátaim!

Nem szeretném, ha bárki sztárallűröktől nem mentes, marketingfeloszlós kisköcsögöknek tartana minket, vagy meg akarná húzni az orrszőrünket. Még kevésbé, ha ez pont az általam mindig is nagyra becsült Aberrált Atya lenne. Szóval most nagyon kimerítően leírom, mi történt az elmúlt fél évben.

Tavasz végére abszolút mélypontra került a banda. Nem lehetett próbákat szervezni, ha igen, nem jött el az emberek fele, szar koncerteket adtunk (már ha el tudtak jönni a tagok), új számok már baromi régen nem születtek, a március végére tervezett demó olyan lassan készült, mint a Luca széke (máig nem fejeztük be). Közben én apuka lettem és otthon azért vitáztam, hogy elmegyek éjszakánként, amiért szívesen tartottam volna a hátamat, ha amúgy működött volna a dolog. De gyakorlatilag azért éreztem magam szarul otthon, hogy a zenekarban érezhessem magamat szarul.

Épp ezért bejelentettem, hogy befejezem. Na ettől kezdve, persze mindenki mondta a zenekarban, hogy ne, meg lesznek próbák stb., de ezt már egy párszor megbeszéltük és soha nem lett belőle semmi. Mivel azonban adtunk három nagyon jó fesztiválbulit búcsúzóul (Visegrád, Solt, Sziget) abban egyeztünk meg, hogy próbáljuk meg folytatni, vagyis újrakezdeni, mert hogy közben feloszlottunk. Úgy hogy egy évig nem koncertezünk, csak próbálunk, meg dalokat írunk, és ha ez megy, akkor folytatjuk.

Hát, aki ismert minket, az jól kiröhögött, mert hogy ugye eddig se próbáltunk, tehát ha nem is koncertezünk, akkor nem csinálunk semmit. És igazuk lett! Augusztusban, szeptemberben nem is láttuk egymást, kivéve a Bandi esküvőjét, aki amúgy utána a feleségével el is húzott két évre Hollandiába. Na erről ennyit.

Aztán egyszer csak jelentkezett e-mailben a Miki (akit alább anyázott mindenki - ismerjük be, látszólag jogosan-, pedig mint megtudtuk nem rossz gyerek ő, sőt, csak ilyen a stílusa :), de ezt akkor még nem tudtuk, mert soha életünkben nem láttuk előtte), hogy szeretne a BM-ben gitározni. Írtuk neki, hogy jó, aztán persze nem történt semmi. De a Miki nagyon lelkes volt és kábé heti három levélben emlékeztetett minket arra, hogy azt ígértük, tartunk egy „meghallgatást”. (Egyébként ez a meghallgatás akaratunkon kívül elég fingatósra sikeredett, de ezt majd máskor elmesélem :) ). És azóta (vagyis október óta) minden héten próbálunk!!! Ilyen a zenekar közel öt éves fennállása alatt soha nem volt még.

No hát akkor miért nem koncertezünk? Mert nem akarjuk ott folytatni, ahol abbahagytuk, hogy ugyanazzal a tíz számmal haknizzunk, mint öt éve (vö.: mondjuk Deák Bill Gyula). Szóval én már nem ragaszkodnék az egy évhez, de az Andris igen, szerinte ha már egyszer abbahagytuk, akkor "használjuk ki" a dolgot és dolgozzunk. Aztán a végén abban egyeztünk meg, hogy ha írunk 10 új számot, akkor újrakezdjük. Vagyis megmutatjuk másoknak is mit csináltunk.

Azt csak úgy zárójelben jegyzem meg, hogy az asszonynak sem tudom, hogy adnám be, hogy mikor végre a család kedvéért lemondtam a rockandrollról, most egyszere megint belevetem magam :). Na ezzel nem akarom azt írni, hogy feleségem őnagysága egyszemélyben bűnteti a magyar skaszínteret, de mindenesetre nem elhanyagolható szempont, ami engem illet :)

Nos, kedves barátaim, ennyi lett volna összefoglalva a Boogie Mamma feloszlásának és lappangásának igaz története.

© szili mikiválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-01 18:55:27 (13)
Én nemtudhatom,de Dávid talán bövebben tud majd mesélni ha erre téved.Bizzunk a legjobbakban.A rossz idő után mindig jó jön.
Bocs amugy a forummal kapcsolatban, picit megkajáltunk egy doboz konyakosmeggyet, aztán ilyenkor hülyeségeket irok.Most átnézve sokkal áttekinthetőbb mint a régi. De maradjon ez a topik a Boogie Mamma nénié és a jóhangulatért..
Miki

© válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-01 16:37:47 (12)
Na, most lössz Boogie Mamma, vagy sem?

© csabeekaválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-01 16:15:17 (11)
Ehhez nem kell érzékenynek lenni.

de akkor már parasztnak se kéne...
[előzmény (6)]

© titanválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-01 16:09:13 (10)
szili miki: azért aban igaza van ócsinak, hogy nem kéne kapásból fikázni, hanem néha olvasni is (ha már ez egy fórum)
az építő jellegű kritikákat, ötleteket nagyon szeretem
de ha valaki csak kijelenti, hogy "szar" meg "gagyi" attól feláll a hátamon a szőr, mivel elfelejtitek mondani, hogy mi nem tetszik benne



Elejére << Előző < ... 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 > Következő >> Végére