Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Mit utálok a Sziget fesztiválban...
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
...avagy, min szoktál kiakadni a legjobban ezen a fesztiválon.

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ... > Következő >> Végére

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 15:34:44 (309)
ah, nem azzal van a bajom h messze van, hanem a sok emberrel es fold-hibaval amit kerulgetni kell
[előzmény (308)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 15:30:06 (308)
tobbet kene turaznod. en kifejezetten elvezem :)
[előzmény (307)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 15:28:31 (307)
en 1 dolgot utalok nagyon: 1ik helyrol a masikra eljutni!

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 15:20:13 (306)
sima fesztivállal is kurva szarul áll. ezzel ellentétben én 2 nap is ki fogok menni úgy, hogy mind a 2 napon csak 1-1 zenekar érdekel.

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 15:17:36 (305)
ha objektíven közelítem meg a dolgot, akkor kb. 2 nap (vasárnap, kedd) ér meg 5 rongyot számomra...ez előző évekhez képest ez elég nagy előrelépés...persze, ha külföldi hc v. punk fesztiválokhoz hasonlítjuk a line-upot, akkor szart sem ér, de egy "sima" fesztivállal lazán felveszi a versenyt a zenekarok tekintetében
[előzmény (301)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 15:00:24 (304)
nem is arra céloztam, hogy annyi idős lennél, hanem arra, hogy korábban én is így álltam hozzá, de persze ízlések és pofonok ésatöbbi.
[előzmény (301)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 14:47:48 (303)
amúgy remélem az azért feltűnt, hogy nem a tolókocsizásra értettem, hogy jól érezted magad, hanem az egész fílingre... de én vagyok a hülye valóban..:P
[előzmény (300)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 14:46:43 (302)
hát.. te érezted jól magad szigeten, aztán meg te fikázod mégis mekkora szar.. és én vagyok a hülye.. tudod mit, igazad van... csak kár, hogy mondjuk egy órába telt, mire kinyögted mit miért gondolsz úgy, ahogy, ezt megírhattad volna ennyiben is.. én voltam szigeten, fasza volt, de nincs lóvém rá idén, amúgy is drága, nem ér annyi pénzt meg, amennyit kapok érte cserébe.. vagy vmi ilyesmit.. vagy rosszul látom?
na mindegy.. a lényeg, hogy lehetne jobb is ez az egész sziget, de nem az.. aki akar így is elmegy, aki meg nem, az érezze magát jól a klubbuliban,vagy ahol akar, és kész..
[előzmény (300)]

© creepy01válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 14:40:00 (301)
The Godfather: már sajnos rég elmúltam 18-19 éves. Nem ez az ifjonc lázadás jön belőlem..... csak a tények. De mindenkinek saját joga, hol érzi jól magát. Én csak a saját véleményemet osztottam meg. Ja igen, és nekem napi 5000-et nem ér meg egy együttes sem, klubbulikon azért olcsóbban is meg lehet úszni vmi nagyon jót.... na mindegy. Mondom, ez csak az én szubjektív hablatyom.
[előzmény (280)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 14:39:21 (300)
Szerintem ennek nem az a lényege,h jól érezzem magam....a tolókocsizásnak abszolút nincsen semmi pozitív oldala,max,ha ki tudsz belőle szállni....
De motmár igazáb befejezhetnéd.h hülyének tetteted magad....
[előzmény (299)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 14:35:10 (299)
jól érezted magad... de értelmetlen az egész? és a kettő nem fér össze évente egyszer..? na, tényleg csáó
[előzmény (298)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 14:32:27 (298)
Miért,szerinted úgy kellene véleményt mondanom,h ki sem próbáltam?
NEm azt mondtam,h szar,hanem,h értelmetlen!!
JA,szerintem több a szar zene,mint a jó,amit megnéznék,azt megnézhetem olcsóbban egy jó klubb-buliban is..
NA,menjetek és érezzétek jól magatokat,különben bezárhatna a pannongsm meg a borsodi......
[előzmény (296)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 14:13:35 (297)
nem mindenki azért van fent, hogy mattuljon.. én rengeteg embert láttam mindenféle faszságot csinálni, és élvezték.. ha neked nem tetszik ne menj oda.. miért nem mindegy neked, hogy milyen programok vannak ott, ha nem is mész úgysem.. mert a zene miatt mennél, nem? a zene szar.. a programok szarok, el van intézve, maradj otthon a géped előtt, és fikázz, amennyire csak akarsz, én léptem jól érezni magam:D
[előzmény (295)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 14:11:07 (296)
aha.. kipróbáltad? szóval mekkora szar a sziget, meg a tolókocsizás.. de azért ott voltál, és hülyére röhögted magad.. ez vicces.. pfff...akkor további jó fikázást.. de.. ha az emberek fele mondjuk nem azért próbálta ki, amiért azt kitalálták, ami a célja volt, és nem azért, amiért te is, mert kurva részeg, és jó bulinak tűnt.. akkor már azért megérte..
az olyanokra mint te... aki itt osztja az embereket, mert elmennek szigetre.. és közben ugyanazokat te is végigcsináltad.. aztán meg azt fikázod.. és mégcsak annyira sem méltatsz, hogy végigolvasod, amit neked írtam.. hallod.. rólad ennyit.. szevasz
[előzmény (294)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 14:04:11 (295)
HA tudnál olvasni,akkor feltűnne,h a zenei színvonalat a zenei színvonallal hasonlítottam össze.Csak szerintem aki mindenféle érdekes dolgot akar kipróbálni,az menjen a művészetek völgyébe......
[előzmény (293)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 14:02:49 (294)
iGondoltam,h ebbe a tolókocsis dologba bele fog valaki kötni,nem is olvastam végi a hozzászólásodat,ne haragudj!
Én is kipróbáltam azt a pályát és kurva jól éreztem magam,az a helyzet,h nem éreztem át a mozgássérültek sajnálatra méltó helyzeteté,mert hülyére röhögtem magam és kb 10 mp alatt értem rajta végi...
És ezt nem azért mondom,mert lelketlen vagyok,de nézd már meg,h mire használják a kocsikat!
Hozzá hasonlóan mindenki totálon próbálkozik és hülyére röhögi magát...Azokat a kocsikat inkább szét kellene osztani a rászorulók között,vagy a kórházaknak ajándékozni.....
[előzmény (293)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:59:06 (293)
a sziget senkinek nem kötelező, és senki nem lesz menőbb, vagy kevesebb, akár ott volt, akár nem.. ez egy kibaszott rendezvény, egy lehetőség, hogy elmenj.. ha nem mész, az ugyanolyan, mintha nem mennél el megnézni a moziba a star warst.. én pl. azt utálom, mások szeretik, és hetekkel eőtte jegyet vesznek rá.. de kit érdekel? mindenki tegye azt, ami neki jólesik..
viszont a tolókocsizás nem annyira a mókáról szól, hanem, hogy átérezd, kipróbáld, hogy ha te is rá lennél kényszerülve, még a postára sem tudsz bejutni segítség nélkül.. és hátha miután ezt az ember kipróbálja, másképp áll a dolgokhoz.. ez sztem pont egy olyan példa, ami igenis hasznos is lehet akár, és jó, hogy van ilyen is.. sztem a zenei programot nem kéne az egyéb unaloműzökkel összehasonlítani, mert nem is lehet..és.. ha a magyarok eljutnak odáig színvonalban, mint az angolok, akkor sztem már nyugdíjas jeggyel mehetünk mi majd be a szigetre.. erről meg ennyit.. sztem..
[előzmény (290)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:56:34 (292)
Nem is azért írtam,csak nem értem,h mire mondtad,h savanyú a szőlő....
NEm savanyú,mert nem azért nem megyek,mert anyukám nem enged el,hanem m azért,amiért nem voltam idén még egyetlen fesztiválon sem......
[előzmény (289)]

© Mucky Pupválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:54:42 (291)
A Szigetről még annyit, hogy hozzáállás kérdése az egész. Vannak vitathatatlan tények (sok a sznob, nem olcsó, nagy a tömeg...), a kérdés az, ki mit helyez előtérbe.
Lehet ám idegenekkel is jót dumálni/sörözni/ bulizni, nem kell alapból elutasítónak lenni. Szerintem épp az a szép benne, hogy az ember olyan dolgokat is megtehet, amit máshol nem. Nem csak merevrészeg, beszűkült emberek vannak, hanem kedves és barátságos arcok is, akikkel az utcán szóba sem állnál. Nem csak punkkoncertekre kell kimenni, van ott más jó is, attól függetlenül, hogy nem ismerted korábban, vagy nem a kedvenc stílusod.
De megértem azt is, akinek ennyit nem ér, vagy erre nincs igénye. Nem muszáj mindenkinek ott lenni, vagyunk épp elegen...

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:51:47 (290)
Szerintem angliából sokkal nagyobb buli eljönni,mint nekem egy órányiról,már csak az utazás miatt is....HA lenne rá pénzem,szívesen mennék én is más európai fesztiválokra...igaz,h azokon nem lehet origamizni meg tolóükocsizni meg buziskodni,csak a legkisebb zenekar is többet ér a szigeti átlagnál.....
[előzmény (278)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:49:55 (289)
senki nem mondta h kevesebb vagy
[előzmény (287)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:49:37 (288)
punk név egybefonódott az anarchiával és az antirasszizmussal

ezt a faszsagot honnan szedted?
[előzmény (285)]

© skaterpanxválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:48:51 (287)
Miért lenne savanyú Dan?Ha akrtam volna,én ott lehetnék,de igazából leszarom,mert nem érzem magam kevesebbnek attól,h nem voltam ott minden aktuálisan menő zkr délelőtti gyerekműsorán......
[előzmény (275)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:40:17 (286)
most ezt nem magamról írtam, csak amit látok.. szóval, hogy ki mit miért csinál, nem tudom.. talán attól kéne megkérdezni, aki így is viselkedik, én azt írtam le, amit láttam fent, vagy hallottam véleményeket.. de igazából, ha vkinek ez esik jól, és megteheti, miért ne csinálja.. ha nekem a kajszibarackos túrórudi esik jól, de más emberek szerint az gáz, igazából szarok rá, ha én szeretem, és ugyanúgy eszem tovább..
amúgy meg sztem kicsit sötéten és lenézően látod a dolgokat.. klassz lehet ezzel a felfogásmóddal élni:)) mondjuk próbáld azt is elképzelni, hogy van olyan 45 éves ismerősöm, aki felment ska-pre, mert imádja, és semmi másért.. vszínű nem jött volna neki össze ez sosem, ha nincs a sziget.. vannak ilyen szélsőségek is, nemcsak a negatívak.. de te tudod, végülis ez egy fikázós topic..:)
[előzmény (284)]

© Mucky Pupválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:40:12 (285)
A punk név egybefonódott az anarchiával és az antirasszizmussal - ezek az eszmék elvileg tagadják/támadják az intoleranciát.
Persze tudom én, hogy a punkok nem toleránsak és kevesen punkok az eszmékért, vagy azok követéséért.
Nem akarok belemagyarázni, ha nem toleránsak, nem toleránsak, részemről téma lezárva.

© lalazválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:28:59 (284)
Sosem értettem, hogy ha valakinek van pénze alkoholra, magnója/cédéje/stb., miért nem otthon részegedik le? Esetleg áthívva nehány kiskölyköt a szomszédból, akik előtt el is lehet játszani a nagyon lazát. de biztos én is voltam exhibicionista.
[előzmény (282)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:03:24 (283)
:)))
[előzmény (281)]

© lujza66válasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 13:01:43 (282)
hát.. :)) én egyetértek azzal is, hogy vannak szar zenék, és szar emberek.. és vannak jó zenék, és fasza emberek.. de ez sztem minden bulin így van.. sőt az egész életben.. semmi sem tökéletes.. egyetértek, hogy régen egész másról szólt.. viszont most meg több pénzt hoz az "országnak".. lehet találni előnyöket, és hátrányokat is.. viszont én azt vettem észre, hogy sokan meg talán a fíling miatt járnak, és a bulizás miatt, hogy van egy hely, ahova évente egyszer, hatalmas mennyiségű fiatal teszi be a lábát, akik reggeltől reggelig isznak, buliznak, nem kell eleget tenniük semmilyen elvárásoknak, lehet ismerkedni, lehet lazulni, meg kikészíteni a szervezetet igény szerint :)) nem is annyira a zenék miatt.. mert egy csomó embernek tényleg mindegy, hogy részegen mit hallgat, csak buli legyen.. és az ott kétségtelenül azért van.. ez is egy szempont.. mindenki más, és, ha vkinek van rá pénze, és mája.. akkor ott lesz:)) ha több jó buli lenne ebben az országban, lehet minden másképp lenne, de mivel egyszerre, egyrakáson ennyi ember és zenekar nem gyűlik össze, csak évente egyszer.. ezért.. talán nem csoda, hogy kivannak éhezve a fiatalok erre az egészre.. sztem..:)

© lalazválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 12:49:31 (281)
Kultúrház c. műsorban volt 2 napja egy pap, akitól a szopósszájú bögre kérdezte (sugallni szerette volna), hogy ugye milyen toleránsak a szigetelők. erre a pap mondta, hogy nem. ilyen reklámmal komoly állami támogatást lehet szerezni, de ez egyáltalán nem a tolerancia szigete. ha valaki elesik, rálépnek. a rockerek utálják, hogy diszkósok is mennek stb.
Tévés bögre szája legörbül: azért én mégicsak azt gondolom, hogy ez a tolerancia szigete. A sajtó jegyével nyilván nem látott még semmit az életből.
Imho fölösleges túlragozni, ha valakinek van erre elbaszandó pénze, én nem irigyelem tőle, próbálja 1 hétig elhinni, amit el akarnak hitetni vele, vagy akár jól is érezhetné magát. Ha lenne bármelyik nap 6-7 olyan zenekar nem ugyanabban az idősávban, amelyik érdekelne, valószínűleg kimennék aznap.

50-es Illés-rajongó (30 éve rajongó :) ismerős úgy gyalázta a Szigetet 20 percig, hogy aszitte együttérzésből én is sírok a telefonba (vinnyogtam a röhögéstől), hogy a 40-60 éves korosztály kiöltözött a búcsúkoncertre, és részeg német fickók egy szál narancsárga tangában mászkáltak mellettük, és ja, de borzasztó volt :)))

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2005-08-11 12:47:17 (280)
ez igénytől függ szerintem. 18-19 évesen én is lázadtam, hogy a szemét sziget, dehát basszaisten, jó áron látom idén olyan zenekarok sorát (te is említesz 8-10 bandát), akikre ha elmegyek egy klubbulira, többet fizetek a jegyekért simán... tény, hogy a szigetlakók 50%-ának lámpavasra húzása egy jobb világot eredményezne, de ugyan már, nem kell ennyire lázadni szerintem, gyakorlatilag sokminden megtalálható ott, mindenki találhat valamit kedvére...
[előzmény (277)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 ... > Következő >> Végére