Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Fluff Fest
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
2004

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 ... > Következő >> Végére

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-31 10:00:33 (442)
az nem az eső miatt van hanem a pár dél-amerikai crusty miatt! H5N1
[előzmény (441)]

© Dr.Zoidbergválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-30 23:04:37 (441)
Az idei Fluffot elöntötte az eső, nekem olyan betegséget okozva, hogy még mindig hőemelkedéssel otthon fújom az orrom, de a Trial miatt megérte. Többekkel megjegyeztük, mennyire lecsúszott a hangosítás minősége. Lehet, a tárcát meg kellett szorítani, mindenesetre igen szignifikáns, nem éppen pozitív különbség volt a tavalyi és az idei Fluff hangosítása között.


24- e: csak a The Effort-ot néztem meg (utána kb. kiájulás az utazás miatt), elképesztő kliséhalmaz. Nem lenne rossz, ha nem minden részéről egy másik banda jutna eszembe.

25- e:
-A xRepresentx annyira de annyira szint alatti, hogy az "Edge break Face break" utáni felocsúdás mögött húzódó kérdés, miszerint "és ha feldolgozták, komolyan is gondolják?", egyrészt jogosan felmerült, másrészt kinézem, hogy igen. hasonló értetlenság érzése, mint a Harm's Way a Burning Fight-on.
A Press Gang király volt, bár semmi különös. Viktor, ilyen bandából van százötvenezer, Trialból csak egy! ;)
Wait In Vain nagyon fasza volt ezúttal, talán a 7 Generations gitárosa tette? Biztos, mert meg is szólaltak, mint az állat...legalábbis az idei szegényes hangosításhoz képest.
Victims: nem rossz nem rossz...a műfajban nekem mások az etalonok, de fasza koncertet nyomtak. Már közben is, de a végére olyan sár volt az esőtől, hogy az mesés.
Trial: mint máshol említettem, katartikus. Nekem listavezető az eddigi Trial koncertekből. Amik ők művelnek, az több minden másnál.

26:
As We Fight kezdési idejére kb. visszaértünk a strandról, de messzire kerültem a színpadot, mert ezt még távolról is kín volt hallgatni.
A Shipwreck, bár néha mintha a Stuck Mojo-t vagy a Body Countot láttam volna a színpadon egyes tagokra nézve (ami amúgy nem baj :) ) - nem volt rossz, de semmi különös.
Death is Not Glamorous: nem rossz, semmi extra. Sokra nem emlékszem.
An Albatross: szerintem fantáziátlan Doors - káosz-grind-os művészkedés, kinek mi. Azért valami volt benne, de biztos, hogy a jövőben kihagyom.
Rise And Fall: Állítólag szarok az új számok. Miért is? Lemaradtam egy ideje velük kapcsolatban, de egyrészt kurvajók voltak (mint eddig mindig), másrészt az új számokkal az ég világon semmi hiba nincsen. Ez egy fasza zenekar és kész.
A Ratos - nak a végére értem oda, vicces. Gordo poénos frontember, fasza feldolgozás...azt adták, amit vártam.
Have Heart: a kifulladt lélegzet koncertje, szó szerint. A Watch Me Sink után elindultam kifelé. Ők már nem azt adták, amit vártam, mondjuk a léc már magasabban volt.

Hát ennyi volt a Fluff, remélem jövőre nem csak a zenekarok lesznek ilyen jók, hanem az infrastruktúra is faszább lesz. Remélem, mert ha így folytatják a kimenő hangfalak leépítését, akkor 2010 Fluffján egy számítógép - hangfalpár lesz kitéve.

© petiokosválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-30 22:03:03 (440)
Látod, látod. Megint nem raktál szmájlit. Behúztál a csapdába. No mindegy, leszarom, akkor is.
[előzmény (435)]

© Osmoválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-30 21:56:48 (439)
"total freedom"...
szóval akkor nálad teljesült a szék küldetése amit guberáltunk :P
"kárpótlás" azért amiért egyedül kellett kitakarítanod a kocsit...
[előzmény (436)]

© Buster Bluesválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-30 21:39:45 (438)
wide pride:)

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-30 21:25:18 (437)
két hete romániában összehaverkodtam egy szitanyomó csávóval, aki olcsón nyomatja a cuccokat, nyomok pár good night wide pride, anticapitalist, vegan-sxe polókat és kurva sok pénzel jövök haza jövőre

© Buster Bluesválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-30 21:20:58 (436)
mint ahogy a pólókról idén is megtudtam, az anti-kapitalizmus a teljes szabadság. én pedig ma délután abban a zsírúj horgászszékben üldögéltem, amit utolsó reggel a szemétkupacok mellől guberáltak a srácok.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-30 20:42:38 (435)
még akkor is ha ezt iróniából írtam?
[előzmény (433)]

© Osmoválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-30 20:34:00 (434)
először voltam fluffon,szóval viszonyítási alapom nincs:

a rendezvény:
vegan kaja,alkoholmentes sör,amit kerestem a distrókban meg is találtam.
tetszett a fanzine sátor,azok a zenekarok ideje alatt amelyek nem tetszettek kellemesen el lehetett olvasgatni.be akartam ülni a mozisátorba is de elmaradt.a party sátorban büdös volt.hiányoltam valamelyest a közvilágítást.tudom reptérről van szó... amúgy jó volt mert megvolt a kemping érzés de azért volt civilizáció is.

a koncertek:
egyik zenekar sem okoztt csalódást amire kíváncsi voltam.sőt,találtam olyan zenekarokat is akikről eddig életemben nem hallottam,és nagy hatást gyakoroltak rám koncerten elsőre! viszont nekem sok volt a feketeruhás kitetovált keménykedős zene.értem itt elsőképpen a nyitózenekart.

az emberek:
a kemping azon részében ahol mi voltunk viszonylag rendesek voltak az emberek.talán a mellettünk lévő német küldöttségnek is el tudom nézni a hajnalig tartó metalcore maratont amiben a kombijukból részesítettek.panaszra emberek terén nincs okom,sehol nem botlottam egy bunyóba sem.senki sem volt velem ellenséges-lenéző pedig nincs tetkóm se piercingem és nem is volt rajtam egyetlen egy zenekaros póló sem amit ők ismerhetnek.a belépőhöz mindenki kapott egy fénymásolt cetlit amin közölték a rendezők hogy a kifutópályát senki ne használja mert többször nem fogják elkapni a rendezők a repteret a klubbtól.nem a legmegfelelőbb módja volt a közlésnek,de ettől függetlenül ezt egyesek nagy ívben leszarták és átvágtak a kifutópályán a benzinkútnak.ez felbaszott.

negatív:
viszont megvolt az embereken a szinte kötelező fekete ruha,felvarrók,kitűzők pólók sokasága.nem is beszélve a piercing és tetkó cirkuszról.

mindent összevetve én nagyon jól éreztem magam,főleg hogy aztán egy kicsit még meghúztuk és csináltunk két (nekem három) nap levezetést Ausztriában és Magyarországon.

© petiokos2válasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-30 14:02:34 (433)
egyetértek
[előzmény (432)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-30 13:03:57 (432)
nálunk 2 hetente van ilyen one and the same néven illetve van egy fasza free fest jobbnál jobb bandákkal!!!.................................................... ..............
[előzmény (431)]

© jail breakválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-30 12:59:41 (431)
fluff

http://hvg.hu/nagyitas/20090730_fluff_fest_nagyitas.aspx

© fareszválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-29 21:34:34 (430)
az idein nem éreztem annyira jól magam,és talán ennek az oka az,hogy a punkhardcore egy klubban működik a legjobban.
negatív dolgok:-szombati kifejezetten ótvar idő
-kevés igazán izgalmas banda
-lusta voltam általában bemászni a szinpadhoz,illetve nem álltunk össze néhányan,hogy a közepes koncerteken jót marhuljunk
-sorbanállás a büféknél
-lemezkínálat
-balfaszkodásaim
pozitív dolgok:-strandolás
-töménytelen jó csaj
-nem okozott egyik várt banda sem csalódást
-korrekt nosztalgiadiszkó
-reggelig buli zsocékkal
-ajándék póló

© csirkepunkválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-29 20:45:57 (429)
nem csak a zenekarok számára nincs kényelem. évek óta egyre többen vannak a fesztiválon és a büfésor ugyanaz marad. fél órás sorbanállás egy szendvicsért nem frankó. igen a fesztivál tényleg túlértékelt és felkapott.
hangzás nem tudom, idén miért volt lebutítva, előző években jobb volt.

© AbriSideválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-29 18:31:28 (428)
Kingdom alapból szar!Mikor elöszőr láttam őket londonban éppen a Jaki vitte őket turnéra,meg is említettem Jakinak hogy ha lenne kiadóm és ha fizetnének érte akkor sem adnám ki mert vállalhatatlan semmit mondó szar!:)
[előzmény (426)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-29 18:04:14 (427)
DIY= a kaja ott készül. :-)
[előzmény (426)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-29 14:51:30 (426)
fluff:

túlértékelt fesztivál, ami DIY-ként van eladva, minősíthetetlenek a körülmények, a szervezők SEMMIT sem tesznek meg, hogy kényelmes legyen a zenekarok számára, ráadásul felháborítóan szarul szól kívül-belül.

1. nap
outlast: na ez az ami igazán érdekelt, pont lemaradtam volna
kingdom: túlértékelt szar, és annyi butaságot beszélt a szerencsétlen énekes csaj, hogy kiröhögtem és inkább elmentem. candace a walls of jerichoból sem a szellem arisztokratája az átkötőszövegei alapján, de legalább el tud mondani három mondatot egymás után.
to kill: én szeretem, szerintem jó volt. a hangzás rajtuk sem segített.

2. nap
itt szinte egész nap merchöltem, úgyhogy szinte nem is láttam semmit.
xrepresentx: ezek még a kingdomos lánynál is butábbak.
wait in vain: szerintem kibaszott jó volt, ha összeáll a felállás az egyik legjobb hardcore banda lesz belőlük.
outrage: a jövő reménységei szerintem!
trial: 10/10, de nekem minden trial koncert 10/10, kivéve budapestet, mert az 100/100 volt.

© csirkepunkválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-28 18:21:00 (425)
csajok nagyon jók voltak. disztrók tényleg nem voltak a toppon valahogy, pedig én élem az öcsihardcore-t is.
[előzmény (422)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-28 13:20:37 (424)
circle jerks - red tape
egy poison idea-t nem ismernek fel, csak ha a refren valami emlekezdetes cimuk lenne.
[előzmény (423)]

© XviktorXválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-28 13:11:59 (423)
milyen feldoglozást tolt a ratos? poison idea?
[előzmény (422)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-28 12:47:08 (422)
ghostlimb fasza volt. ugy uvoltottek, hogy attol feltem en fogok beszarni. a szamaik azert elegge tragedy feldolgozasra hajaztak, de a nagyon durva vicceik annyira hokon nyomtak, hogy tul lettem szedalva a jo megfigyelshez.
outlast is tetszett, foleg a nagyon olcso feldolgozasaik.
kingdom rohadt unalmas, es kiabrandito is, amikor egy no ugy akar uvoltozni, mint egy ferfi. nem birom azokat akik ugy akarnak egyenjoguskodni, hogy titokban faszt novesztenek.
to kill-t asszem mar lattam parszor, de sosem emlekszem ra, hogy mi tortent azon kivul, hogy olaszok ugraltak a szinpadon.
press gang persze zsenialis volt. az egyik kormom betort amikor az enekest a faszanal rangattam es beakadtam a sliccebe, es meg arra is elszantam magam, hogy dive-oltam fluffon. de elotte letettem a zacsko sorom a szinpad szelere.
burial-bol keveset lattam, nem kotott le, ettol meg elszomorodtam mert azt hittem fasza lesz.
victims hozta a biztonsagi crust-ot. 2 eve mintha szakadtabbak lettek volna. vagy akkor csak nem tudtam, hogy a bogos az outlast-ben is penget. az eso kicsit bebaszott azert, meg itt mar kezdtem berugni es inkabb a press gangekkel beszelgettunk a munsteri csajokrol.
trial nem nyugozott le. pedig kicsit remeltem, hogy le fog. de olyannak tunt, mint minden a szamait normalisan eljatszo zenekar. atkoto szovogek se voltak valami nagyon felemeloek vagy elgondolkodtatoak. akkor mar zsonglorkodhetett volna.
shipwreck ad szerintem szornyu. ha a gitaros nem oltozik body count ruhaba meg fel is haborodok. aki szereti a tompitos kozeptempos zenet azt megertem, hogy szereti, mert jol kicentizve szagattak, csak en mar a hompolygos gitarokert rajongok.
death is not glamorous elkezdodott es nem ertettem ez miert vidam vagy dallamos, mert az enekes csak ugy uvoltozott. 10 perc mulva meg orultem annak, hogy emberek ugrandoznak, sut a nap, hardcore van, punk van. valogatas kazetta zene. olyan pozitiv volt es ez tetszett.
rise and fall egyre kemenyebb. jo reg lattam oket utoljara, azt hittem ki fognak fakulni, de ez egy kibaszott durva gyilkologep lett. meg kemenyebbek, hangosabbak, zajosabbak. uj szamok is kegyetlenek. mintha a MBV jatszana slayer szamokat. azt hittem mara ki fogok szeretni beloluk, mert a dongolest mar nem annyira elem, de kurvaistenit ez hihetetlen beton volt.
ratos de porao-t most lattam eloszor. lehet nem fogom majd megint, de abban az egy oraban amig jatszottak ok voltak a vilag legjobb bandaja. pedig az enekes zavarba ejtoen hulyen nez ki, orogek, csak a basszeros mozog, szamaik ugyan olyanok. akkor is van valami bennuk ami miatt lekotnek, es zsenialisak. mintha kiragadott volna egy kez es elkezdett volna razni, hogy ezt nezd, ez a kemeny. gyonyoru koncertet nyomtak. meg kb a legfaszabb feldolgozast az egesz feszten.
utanuk mar nem nagyon emlekszem mit csinaltam. kicsit elkezdett atjarni a mamor.

nem ez volt a legjobb fluff fest amin voltam, de annyira jon meg nem is voltam. viszont mostanra mar nem zavarnak a pipiskedo csini-coreosok, 3 napra belott frizurakkal meg alkalomra tartogatott rucikkal. hulyek es naivak, de legalabb a csajokat jo nezni void meg ssd poloban, black flag felvarros farmerkabatokban. meg jo hallgatni punk koncerteket is, akkor is ha nem a kedvenceim jatszanak. distrok viszont eleg tragyak voltak iden. government warning nagylemezt is londoni nyomasban sikerult megvennem es sehol egy wipers vagy total abuse.

© XchelseaXválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-28 10:03:21 (421)
előző én voltam.

© xBalazsx24válasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-28 09:00:46 (420)
1nap:
the effort: 6,5/10
kingdom: 7/10
to kill: 8,5/10

2nap:
xrepresentx: 6,5/10
wait in vain: 6/10
outrage: 7/10
ray: 5/10
trial: 9/10

3nap:
shipwreck ad: 6,5/10
death is not glamorous: 7/10
rise and fall: 7,5/10
tackleberry: 5/10
have heart: 9,8/10



© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-27 12:48:14 (419)
matyipotter voltam
[előzmény (418)]

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-27 12:47:24 (418)
amit láttam, csak számokban, talán később részletesen írok róla a blogom-ban
első nap:
Outlast: 6/10
Kingdom 6/10
To kill 3/10
Dead vows szuper lett volna, ha beférek a sátorba

második nap:

Reconcicle: 2/10
Xrepresentx: 0,5/10
Press gang: 8.5/10
Wait in vain: 6/10
Outrage: 7/10
Victims: 8/10
Trial: 9.5/10

3. nap:

Shipwreck: 7.5/10
Death is not glamorous: 8/10
Rise and fall: 9/10
Ratos de porao: 7.5/10
Have heart: 6/10


© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-23 11:18:29 (417)
we added a band. really really last minute. the band is THIS WILL DESTROY YOU from the us. they are going to open saturday, so dont miss them at 12:30 on the main stage! unfortunatelly its too last minute to give them better slot they would definately deserve...

© Tuckerválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-23 11:07:28 (416)
mingyárt menés van yeee

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-23 01:00:08 (415)
sorry.. már mégsincs..
[előzmény (414)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-22 13:56:13 (414)
ok, írjál mindenképp, addig még eldöntöm
hát nekem hétfőn haza kéne jönnöm valamikor,ha lehet, de mindegy
ti maradtok tovább?
bár lehet, hogy egyáltalán nem nekem írtad.... ;)
[előzmény (413)]

© Generatorválasz erre | adatok | e-mail - 2009-07-22 13:18:28 (413)
valószinuleg lesz kocsiban hely oda (vissza nemtudjuk h mikor jövünk), bp indulás pénteken, valamikor délelőtt.. majd még konfirmálom..



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 ... > Következő >> Végére