Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Koncert-, turnészervezések
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Koncert-, turnészervezéshez segítség, kérések

Elejére << Előző < ... 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 12:03:52 (24)
itt a hozzaallasrol van szo.. nem a kituzok szamarol.. ugy hogy sztem inkabb maradj ki belole.. meg amugy is.. nem kene neked eppen valahol borics haverodat bevedeni?
[előzmény (22)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 10:24:37 (23)
Bocs. En nem azt mondtam, hogy mindent le kell szervezni. En azt mondtam, hogy nem kell leszolni, ha valaki probalkozik eljutni ide, es aki probal segiteni nekik. En nyilvan nem szervezek zenekarokat, mert nincs jelenleg penzem. De ha majd lesz, akkor fogok szervezni. Legalabbis ezt tervezem. Csak ehhez elobb le kell diplomaznom, es keresnem kell egy jol fizeto allast.

© Victimválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 06:55:15 (22)
"2. Ha a Real McKenzies nem Punk Rock akkor semmi amit te eddig hallgattal nem az "

KEMÉNY!!!!
[előzmény (20)]

© bruisersválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 06:46:16 (21)
A képlet egyszerű:
Ha így gondolod, lehet nekiállni megszervezni őket ... egy ídő után kapsz hetente 3 ilyen mélt kb. heti 20 rugó bukta zenekaronként... rajta.

Ezeket mind meg lehetne csinálni, ha nálunk olyan anyagi helyzetbe lennének az emberek, hogy hetente többször elmenjenek koncertekre.. s nem siránkoznának ha a jegyár 2000 Ft.- felett van (jah és nem beszéltem az állandó "tudod jó haver vagyok hagy mennyek be ingyé / vagy féláron emberekről")

Eddigi min látogatottság 17 fizető vendég.

[előzmény (11)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 02:15:53 (20)
Most vettem eszre a reakciodat:
nagyon rovidre szeretnem zarni a temat
1. Ha annyira meghat es bla bla bla verd a sajat faszoddal a csalant es csinald meg a bulit (dii aj vaj emlexel do it YOUrself... nem m.s.e.d.i make someone else do it...)
2. Ha a Real McKenzies nem Punk Rock akkor semmi amit te eddig hallgattal nem az
3. Szted a deadbeats mikor nem a zeneoromeert es a mondani valo kozvetiteseert lepett szinpadra, hanem a penzert?
4. Borzaszto BORZASZTO nagyot koppanal ha megtudnad, hogy az Offspring mennyit keres pl a mostani europa turneval...
Szornyenborzasztoan nincsen igazad.. nagyon nagyon nincsen, raadasul megint elobb itelsz es utana leszel tajekoztatva.. errol kerlek szepen a sajat erdekedben szokjal le.. az meg hogy en mainstream zenekarokat szeretek.. erre annyit mondok hogy AFI, Sum41, New Found Glory.. ezek a zenekarok mind mind mtv befutott csapatok, akiket JOVAL mindenkielott hallgattam.. ettol nem vagyok fasza, csak egyszeruen nekem azok a zenek szoktak tetszeni ami a nagykozonsegnek is (mar undergroundban) ugy hogy ezzel a szemet szemelyeskedessel sincsen igazad, de elegem van abbol, hogy folyamatosan kenytelen vagyok megvedeni magam azert mert masok keptelenek egy picit elgondolkodni es csipobol gyulolkodnek...
[előzmény (11)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 01:45:29 (19)
te meg menjél gyorsan a jó üszkös kurva anyádba.
[előzmény (12)]

© The Godfatherválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 01:44:58 (18)
azt ugye tudod, hogy ez most elég erős személyeskedés volt a részedről? igaza volt oxy-nak valahol, hogy így dobálják ezeket a kontaktokat, mert a kutya nem akar segíteni ezeknek a zenekaroknak. és tudod mit? megértem. én sem akarok szopni a kisebb bulikkal, elég volt az, hogy egy évet mindig többtízezer mínusszal zártam. a d.i.y. meg ne legyen már egyenlő azzal, hgoy pénzt dobálunk ki az ablakon, szerintem.
[előzmény (11)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-05 00:12:20 (17)
vazzzeg ez kész :-DDDDDDDDD
[előzmény (12)]

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 11:34:58 (16)
így jár aki viccelődik a depresszióval, aztán maga is beleesik, a fiúk azt hitték milyen találó és eladható nevük van, de aztán a sátán bosszút állt:)

© Kutyaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 11:34:39 (15)
deigaz... :)
[előzmény (11)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 11:31:42 (14)
ehhhehe

© matyipotterválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 11:31:05 (13)
nem lesz, tulságosan magukba fordultak a tagok és meghúzták a ravaszt bocs....
nem kár értük:)
[előzmény (12)]

© RiPunkválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 11:28:31 (12)
2004.03.13-án nem tudja vki, hogy lesz-e Derpreszió Kaposváron?

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-04 11:09:42 (11)
Oxy bazmeg, megint csak bizonyitod, mekkora bunko vagy. Neked csak a mainstream megy, mi? Ami meno, amivel penzt lehet keresni? Kurvara szar ez a hozzaallas.

Az Neked nem tetszik, hogy vannak zenekarok, akik a zene oromeert, a mondanivalo kozvetiteseert jatszanak, es nulla penzert elmennek turnezni, vilagot latni, es vannak emberek, akik meg hisznek ebben a "punk-rock" dologban, es nem azert segitenek nekik, mert nyomja oket az MTV, hanem mert kivancsiak egy olyan zenekarra, amit meg nem hallottak, es ugy gondoljak, lenne 40-50 ember, aki megnezne oket.

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-03 14:05:24 (10)
ment mail...

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-03 13:58:30 (9)
boccs ha felhuztalak de erted.. szal en respektalom a diiiii ajjj vaaaaaaj-t es annak a hive vagyok abszolut, de ez nem diy fuggo, hogy nem szimpi.. pusztan arra enged kovetkeztetni hogy komolytalan... ha meg te nem ismersz olyan helyet ahol meg lehetne csinalni akkor senki :)
[előzmény (8)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-03 13:52:11 (8)
tudod nem csak hipper szuppi zenekarok vannak akik nagy zenekarokkal járják be Juropot aztán kis promoterek benyalnak nekik, hogy jöjjenek fos madzsarországra mert az INTÉZMÉNY nem látta őket :-)

van aki veszi a fáradságot, hogy eljöjjön ide is. Lehet, hogy kiváncsi erre a nyomorult, szar szintérrel rendelkező helyre. Az is lehet, hogy nem ismeri Madzsarországot és a barátaival/zenekarával szeretné megismerni a paprikapálinkát vagy a Tokaji-t :-D ,de nem ismer senkit aki leszervezz nekik egy nyomorult koncertet :-P

"cso sracok itt van egy zenekar aki vaszeg hulladek senki nem ismeri meg en sem vagyok hajlando koncertet szervezni nekik akkora bukonak tunik a dolog, de ti probaljatok meg itt az uzenetuk
haj vi ar from szamver vi vantu plej help asz tenk ju"

hát ez baromság! lehet, hogy bukónak tűnik, de ha esetleg valaki akkora fanatikus, hogy bevállal egy kis bukást meg tud egy helyet ahol játsz6nak akkor miért ne lehetne beírni?

elöbb kicsit utána kéne nézni, keresgélni aztán mondani, hogy hulladék vagy sem...

remélem nem bántottalak meg, Te engem eléggé felhúztál ezzel a 2 beírással irgum-burgum


DEEE ÁJJJJ VÁÁÁÁJ 4 EVÖR!!!


© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-03 13:40:10 (7)
mi a gaz?

"cso sracok itt van egy zenekar aki vaszeg hulladek senki nem ismeri meg en sem vagyok hajlando koncertet szervezni nekik akkora bukonak tunik a dolog, de ti probaljatok meg itt az uzenetuk
haj vi ar from szamver vi vantu plej help asz tenk ju"
[előzmény (6)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-03 13:37:35 (6)
remélem csak unalmadban poénkodsz ilyenekkel ;-)

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-03 13:37:12 (5)
miért lenne gáz? fejtsd ki légyszíves...

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-03 13:30:17 (4)
csak en erzem ugy hogy gaz ez a topic?

© releaseválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-02 21:31:04 (3)
"hello,

we're a french skapunk band called P.O. Box.
We're looking for dates this summer (july)
We need help for booking or to get any more contact...
thanks to help us if you can...

get more information on our website (www.pobox.fr.st)


bye

will"

© Axelválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-02 20:13:09 (2)
ha valaki tud szervezni egy bulit az ARGIESnek az jelentkezzen http://www.argies.net

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-02 09:38:00 (1)
Indexről:

Ha valakit érdekelne:
(kontakt itt: ivanka@analena.org)
dear all,
the band entreat will be on tour in april.
we would appriciate if anyone would help us because we need 2 dates in hungary. one date in budapest or somewhere near budapest and one date somewhere on the west. the dates are 26.04 and 27.04.
support bend is called ellodea(featuring members of entreat, low punch, kill the routine and their music sounds like ISIS, neurosis, fall time)
for those who aren't familiar with the band entreat..
they play melodic death metal, exist from 1998 and they tured 3 times EU.
there would be 9 people, having all their equipment with them selves.
we would kindly ask for 150eu per day for a show because we are taking rent a car and our expences would be little bit bigger.
thanx in advance
best regards
ivanka



Elejére << Előző < ... 169 | 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178