Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Wanted fesztivál (Mezőtúr)
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
mezőtúri "látványosság"

Elejére << Előző < ... 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 > Következő >> Végére

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-05 10:08:19 (39)
valasz a CDT topicban (ne ide szemeteljunk)
[előzmény (38)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-05 09:58:35 (38)
Hát ahogy tudom ,majdnem Hegyalja is ide sorolható lett volna,mert egyszer voltak Tokajba és kurvára kihasználták öket, utánuk minden zenekar az ö cuccukon nyomta. EZért ott kellett ülniük ku*va sokáig vigyázni rá.Azóta ezért sem jönnek Hegyaljára.))amit én sajnálok
[előzmény (37)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-05 08:57:54 (37)
Nem egy kimondottan mainstreem festival... vmikor meg a volt magyartanaromek keztek el, ma azert mar kicsit komolyabb az egesz. De a fellepok allandosultak a Kispal, HS7, meg a kulonbozo felkeszultsegu punkzenekarok vonalan. Mult evben ezert mar eleg jo dolgokat el lehetett kapni (Superbutt, Watch My Dying, Szeg), de talan buszkek lehetunk arra, hogy a Kotta az egyetlen nyari fesztival kis hazankban, ahol nem lep fel a CDT. :)
[előzmény (36)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-05 01:00:47 (36)
Kotta fesztre még egyszer sem jutottam le. Pedig hivtak. Csakhát mindig megkell gondolni mire szórom el a pénzt:)
[előzmény (35)]

© dragon821válasz erre | adatok | e-mail - 2004-02-05 00:25:36 (35)
Ez vicces. Ne akarjak nekem bemeselni a webolbalon, hogy ez az elso kelet-mo-i fesztival. (1991-tol rendeznek FOLYAMATOSAN Kotta fesztivalt Hajduboszormenyben. OK, szar hely (csak tudom, 19 evig laktam (lakom?) ott), de igazan feelinges a feszt, ahogy van)
[előzmény (25)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-31 03:05:50 (34)
Tokajon egy garázsban 5 liter tokaji volt 400, máshol a boltban 0.75 liter kerül 700 ft-ba:)
[előzmény (32)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-31 03:05:18 (33)
A strand nagyon felkapott extra lett a Wanted feszten( pl Zeden) szerintem nem kellene , bár jó dolog,mert valahol dob egy fesztiválon, csak mikor szinten mindeki a strand körül punnyad az elég gáz. Végtére fesztiválon vagyunk nem strandon.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 23:19:11 (32)
ja és ha már a borról van szó, Mezőtúron 5l termelői bort asszem 260 forintért lehet megvásárolni

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 23:16:12 (31)
A legkeményebb mezőtúri fesztivál az első volt és a városi piacon volt megtartva. Én akkor kb 10 éves lehettem és egy kisebb családi program keretében látogattunk el a helyszínre, persze nem fizettünk be csak úgy stíroltuk a rokkereket. Apum munkahelyén volt egy olyan műhely amelynek padlásfeljárójáról remekül láthattunk mindent, de sajnos a tankcsapdán kívül nem emlékszem a fellépőkre.
A laktanyában is egész jó fesztiválokat rendeztek, viszont a legutóbbi botrányosan szar volt. Az első nap a bemászást még nagyon élveztük. Kommandózás volt a javából! A strand öltözőjének tetején hason kúsztunk és egy fán keresztül ereszkedtünk le a helyszínre. Az este folyamán más érdekes nem történt. A második nap már a bemászás se volt túl izgalmas de azért büszkék voltunk magunkra hogy nappal is megy már amit előző este csak az éj leple alatt mertünk. Aznap este se láttunk egy jó zenekart sem. A harmadik nap már a belógáskor se éreztem semmi izgalmat. Viszont a Blind Myself fasza volt, én mindig is szerettem a nappali koncerteket.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 19:15:55 (30)
Tokajitól is?
[előzmény (29)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 14:04:10 (29)
bortól hányok.
[előzmény (28)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 13:46:21 (28)
Hát nincs mit. Majd ott kikell menni a városba termelö bort szerezni. Tavaly is hoztak be nekem fél litert, meg is vakultam töle pillanatokra.)
[előzmény (27)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 12:05:37 (27)
Köszi

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 11:48:51 (26)
2004. juni 30. - juli 04
de jó lesz:))

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 11:48:36 (25)
http://www.wantedfestival.hu/

már megvan az idöpont is rajta, de jó hogy kérdezted:))

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 11:47:47 (24)
Az enegm is érdekelne, ált junius utolsó hétvégéjén szokott lenni.
[előzmény (23)]

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-29 11:42:36 (23)
Nem tudja valaki mikor lesz ez a buli?

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-09 17:54:41 (22)
Az indexes témát felesleges ragozni. Én nem baszogatni akartalak ezzel csak zavart hogy beszólsz de nem reagálsz.Felbirom fogni amit mondasz. + az se gond hogy nem vagyok szimpatikus neked.DE legalább válaszoltál.

Az indexes témát pedig tényleg hagyjuk a francba.

Az meg hogy az 5 hazai nyári fesztiválnak nyitottam egy egy topicot miért baj? Van aki Efotton volt és ahhoz tud hozászólni (vagy ha nem volt akkor is) és van aki hegyalján. + ha zavarja a mederátorokat akkor ugyis törlik, de ezért tényleg nem kellett volna belémkötni. EZ már csak olyan "na megint ".

De ha téged zavar töröld ki. Nem fogom a lelkemre venni.
De szerintem inkább peace.
[előzmény (20)]

© pacaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-09 16:08:11 (21)
nehogy elkezdjétek már itt is!!!!!!

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-01-09 15:29:02 (20)
1. Nem vagyok pap.
2. Azert nem kell ezer fesztivalnak topic, mart mar igy is tul sok topic van, es van egy "Koncertek, fesztivalok", aminek neveben benne van, hogy fesztivalok.
3. Nekem nem vagy szimpatikus az indexes hozzaszolasaid alapjan, es kesz.
4. A karlengetoket kirekeszteni nem ugyanaz, mint a ciganyokat/zsidokat. Csak ezt valamiert nem birod felfogni. Ciganynak, zsidonak szuletik az ember, naciva pedig buta ideologiak teszik, amiken barmelyik pillanatban valtoztatni lehet.

Remelem, kielegitok voltak a valaszok.
[előzmény (17)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-25 01:48:34 (19)
Nekem néha pont ez volt a gondom, túl messze volt a hátsó szinpad (mint a pécsi Efotton - ott is 10 perceket kellett gyalogolni egyik szinpadtól a másikig)
[előzmény (18)]

© Punkerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-24 23:20:30 (18)
A zed sokkal nagyobb volt mint a mezőtúri helyszín!
[előzmény (12)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-24 06:19:19 (17)
azonos vagyok (az indexen autkorts), ez ok, de Hc forumon már kibeleztük a témákat. ott ha figyelemmel kisérted az egészet akkor tudod mit miért.. bár az nem egy 10 hozzászólásos ügy volt.
Emlitést tettem arról is hogy vannak emberek akik nincsenek benne ebben az egész hc szintér témában de érdeklödik. és felvilágositásra szorul (nem rég irtam oda) a cigány témát itt se akarom boncolgatni elég volt ott. a WoJ-os precedenst szintén nem akarom részletezni. Nem kivánom ezt Veletek sem megvitatni mert ahogy tapasztaltam egy fórumon sem lehet.Elég volt ott (söt tanulságos:))
Sok mindenben igazat adtam az ottani arcoknak, de sok mindenben nem, pl a hozzáállásuk. Leugattak azért mert kirekesztö vagyok, közben "nincs helye egy karlengetös arcnak a koncerten". Én elfogadom hogy a karlengetös részleg nem egy Hc koncertre való de akkor itt ki a kirekesztö? -- erre pl ott indexen nem kaptam választ. Söt ilyen szempontból Ti is kirekesztök vagytok egy olyan témában mint a fesztivál (nem pedig a HC). Ez a téma közelebb áll hozzám mint a HC (bár ezutóbbi is érdekel)

Lehet sok mindent rosszul gondolok és nem vagyok elég felvilágosult egyes témákban, de itt és egyéb forumokon nemhogy normális válaszokat és érthetö magyarázatokat kapnék,helyette egyböl lebasz mindenki. (akinek inge AZ vegye magára).

Nem értem hogy miért volt gond hogy nyitottam minden jelentösebb nyári fesztiválnak egy témát? Engem ezek a fesztiválok érdekelnek. Szivesen olvasnám mások véleményét ezzel kapcsolatban is. Erre mi volt az elsö visszajelzés?hogy Ja én vagyok az indexes retardált. ( az más hogy a nevem mire utall) . Ez végülis "nem " elöitélet? én már nem szólhatok semilyen témában normálisan? Pedig a HC felfogás ugye nem itélkezik..

Az igaz hogy Nekem van sok javitanivalóm a gondolkodásomban és szeretnék is más felfogásban élni, DE itt (és indexen is) elkéne mindenkinek gondolkodni hogy ahogy él , ahogy gondolkodik az maga a TÖKÉLETESSÉG ?Pl: ELövehetnénk a vallás témát. Ha odamegy a paphoz egy pogány ember aki szeretne érdeklödni a vallás iránt (bár lehet nem szeretne hivö lenni csak szeretné tisztán látni az egész vallás témát) a pap nem ugatja le, nem küldi a faszba a hülye kérdéseiért , nem anyázza, nem itéli el már elsöre, hanem (lehet a 2309. pogánnyal van dolga) akkor is higgadtan elmondd mindent és akármilyen unalmas is akármilyen fárasztó is, mégis tiszteli a "gyengébbet " mert valahol elkell kezdeni. Természetesen nem azt mondom hogy itt akarok "felvilágosodni" : CSak nem értem a hozzááállást. Teszem hozzá mélyen hiszek Istenben. Nem azért mert mások azt tanitották. Bár az életvitelem nem egy mélyen vallásos emberéhez méltó de attól függetlenül még tehetem azt amit..

ez már rég nem ebbe a témába tartozik csak kijött belöllem. Mondtam ha zavar a téma töröljétek és itt is felajánlom a 10 emberes megoldást (ha olvastad a rám vonatkozó indexes részt akkor tudod miröl van szó )..

Már nem olvasom vissza mit irtam, de nem volt jó napom!!Elnézést!!!


© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-23 23:15:59 (16)
Már ha azonos vagy autkorts kollegaval, mert en ra gondoltam.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-23 23:13:56 (15)
OFF
Az, amit a HC forumon alakitottal.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-23 15:32:38 (14)
Áruljátok már el mi a bajotok velem??????
[előzmény (13)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-23 14:59:38 (13)
Jaaaa! Akkor onnan volt ismeros a nev...
:( Kar, hogy ide is beszabadult.
[előzmény (9)]

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-23 13:30:09 (12)
ZED nem csak a zürök miatt volt gyenge szerintem. De azért jó hogy visszatértek Mezötúrhoz.
[előzmény (11)]

© Punkerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-23 13:27:22 (11)
Én '96-ban voltam elöször a fesztiválon! Azóta is rendszeresen járok minden évben! 2002-ben azért lett kecskeméten megtartva mert a laktanyát eladták! Meg kinőtte magát a helyszín, kellett egy nagyobb. Erre a kecskeméti helyszín volt a legalkalmasabb. Csak ott voltak zürök. Nagyon hangos volt a fesztivál. Ez elég fura mert Efott-ot is rendeztek már ott.

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-23 13:17:47 (10)
Miért kell mindenbe belekötnI? Ha zavar ez a pár téma amit nyitottam akkor szólj Titánnak és töröltesd engem nem érdekel. Indexes és itteni "cselekedeteimmel" mi volt a gond ?
[előzmény (9)]



Elejére << Előző < ... 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 > Következő >> Végére