Punk Portál >> Fórum >> Koncertek, bulik >> Burning Fight Fest
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
http://www.burningfightbook.com/

1 | 2 | 3 | 4 > Következő >> Végére

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-11 22:11:32 (109)
Ajanlom inkabb az USA topicot erre.

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-11 22:06:42 (108)
Trial-topicban írtam....de a kék utlevél nem jó usa-ba, csak a régi vizummal jó,ehhez az internetes bejentéshez,az új bioutlevél kell...
[előzmény (107)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2010-01-11 21:41:59 (107)
Aki volt kint:

vizum megszerzese mennyire volt bonyolult es mennyi ideig tartott?
(kek utlevelem van)

© Dr.Zoidbergválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-28 18:33:40 (106)
Beszámoló, hasonlók:

http://blogs.myspace.com/index.cfm?fuseaction=blog.view&friendId=7198890&blogId=491578851

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-28 01:17:19 (105)
kicsit más mint, amit vártam, mivel csak a mérete egy komplett DVDé, amúgy mp4-ben van meg külön az összes set...sajnos az én lejátszom nem bírja az mp4-et, így ki sem írtam:(...viszont a minősége fasza, mind a kép, mind a hang...egyelőre nem szerkesztett/vágott a cucc, középről, vmi balkonszerűségről lett rögzítve...megéri beszerválni
[előzmény (100)]

© zs_tválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-28 00:34:00 (104)
volt egy splitjük a Brother's Keeperrel, amin jóval királyabbak voltak a BK-nél.
ők a szememben sokkal inkább egy modern metal zenekar voltak, ezután a koncert után pedig még inkább így gondolom :) amúgy elég súlyosak voltak...
[előzmény (103)]

© AbriSideválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-27 19:32:45 (103)
Amúgy ismerte valaki a Disembodied-et a fesztivál előtt?Mert én soha nem hallottam róluk!Mondjuk ez lehet rólam állít ki szegénységi bizonyítványt!

© robitválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-27 11:24:54 (102)
zseniális képek bakker! nagyon durván jók!
[előzmény (99)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-27 10:48:01 (101)
ma este megtudom, majd írok! valszeg a nézhető szintet fogja súrolni, mivel minden set rajta van, és így foglal egy DVD-t...viszont igencsak hamar meglett, szóval nem panaszkodok
[előzmény (100)]

© Nimrodválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-27 08:45:32 (100)
Ezt letöltötte valaki? Milyen a minősége?
[előzmény (98)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-21 23:13:18 (99)
http://www.thefivemilegrace.com/photoblog/
itt geci jo kepek vannak


Ha nem találnád:
http://www.thefivemilegrace.com/photoblog/?p=486

© starválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-21 10:59:05 (98)
Itt ni: :)
http://metalhcdvds.blogspot.com/2009/05/burning-fight-90s-hardcore-2009-day1-5.html
[előzmény (97)]

© sick boyválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-21 10:44:56 (97)
ezen a blogon már elérhető az egész hepaj videóanyaga full DVD-n
[előzmény (95)]

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-21 01:34:20 (96)

© starválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-11 10:05:24 (95)
Disembodied - Burning Fight 90's Hardcore 2009 video

http://metalhcdvds.blogspot.com/2009/05/disembodied-burning-fight-90s-hardcore.html

© viktoreválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-11 08:21:36 (94)
Off: Berci írtam vagy 2-3 levelet, megkaptad öket?? Csekkoljad!
[előzmény (89)]

© robikaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-10 20:00:28 (93)
http://hate5six.com/

elég sok video egész jó minöségbena buliról

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-09 23:43:57 (92)

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-09 23:39:03 (91)

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-09 23:35:56 (90)
befeJezés ..elnézést!
[előzmény (89)]

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-09 23:32:34 (89)
Na akkor a vasárnap...
Kezdtem helyrerázódni az időeltolódással,persze mire megszoktam volna jöhettem haza...a" szokásos" golden nugget-es reggeli ,írány a Michigan-tó partja,Linkoln park,Állatkert(ingyenes!) és az én nagy örömömre még egy gigantikus üvegházba is eljutottunk....aztán sietés mert a Harms Way szar amúgy ,de az énekest meg kell nézni....
Mit keres ez a zenekar,ti. a Harms Way ezen a koncerten? Végig ezt kérdeztem magambam,amíg néztem őket,aztán,amikor az a szteroiddal felfújt énekes egy térdest nyomott a szélen álló közönségbe..:((( Nem tartom magam nagy megmondónak,hogy ki és mi hardcore,de ez e zenekar egy nagy kalap szar,mentalitásban köze sincs a hardcore-hoz...a zene meg egy öncélú fos,amiben a 2 perces mosh részek azért vanak,hogy az ostoba rajongóik módszeresen kiverhessék egymásból a szart..."the satan is finally here..." szánalom...
The Killer kimaradt ,rohadék voltam ,mert a nevük és a haverzenekaruk(HW) alapján láttatlanban ítéltem ,úgy hogy nem nétzem...
Blacklisted,nem tetszett,nem is fog...a módszeres "verjük egymást szarrá" folytatódott a pitben...ez mindössze kb 50 ember mutatványa volt a több,mint 1000 emberből...
Biztos vén szar vagyok de a Have Heart se tetszik,akármilyen pozi meg minden ,meg kockás ing is volt...már a GB előtt se tetszett...
Közben a Bane road-ja (asszem),kipakolta saját bakelitjeit és lehetett vele alkudozni...mire észbe kaptunk ,már nagy tülekedés volt a dobozai körül,nekem egy Hogans Heroes:Bulit to last(NRA recs on blue)-et sikerült megvennem tőle...
Threadbare-ék akár csak a Split Lip ,olyan "fáradt" benyomást keltettek,olyan "nyomjuk le a bulit,aztán húzzunk" hangulatban játszottak,pedig mindkét bandát szoktam hallgatni,igaz ritkábban,mert elég hangulat zenék...
Rech The Sky jött és megmentette a napot! :))) Nagyon jók voltak,és lemezen őket sem hallgatom szarrá,de ez a koncert nagyon jó volt...jó átkötő szövegekkel,és bár egyszer kétszer elment az énekes hangja,ez egyáltalán nem nyomta le a hangulatot,nagy mozgás,együtt éneklés,ahogy kell....
Bane !!! Kurva nagy RESPECT! Akarom mondani: RESPEKT! Aaron nagyon örült a magyar srácoknak,akiket megismert a budapesti buliról! Bemondta kétszer is a koncerten:Hungary,Budapest! :))) Clear eyes,full hearts,cant lose...a világ egyik legjobb koncertzenekara,hatalmas számokkal..szerintem olyan már nincs is,hogy a Superhero-t vagy a Count me out-ot nem játszák,nincs az a közönség,aki megengedné..:DDD Istenek voltak!(ma a kocsiban a Holding this moment-et hallgattam,majdnem kiütöttem a szélvédőt,fél szombathely hülyének nézett,de leszarom:))) Na és a többi alap koncertszán sem maradt el,úgy is tudjátok...
Converge-éket nem néztem meg...
At Unbrokenre várt a legtöbb ember szerintem a két nap alatt..volt olyan ,aki csak vasárnap este jött be a jegyével,ami elég lúzerság szerintem,ha már úgyis két napra szólt a jegye,de hát nem vagyunk egyformák...:))) Majdnem a teljes Bane legénység lement a közönségbe,mert itt most Ők is közönség voltak...A legjobb számokat játszották,hatalmas örület kezdődött,kegyetlen jó volt...a youtubon számonként fenn van szerintem már az egész koncertjük...a befelyezés pedig tökéletes..."I dont care!" Kurva jó volt!
Nem csak jó koncerteket láttam,egy gyönyörű városban,hanem remek társaságban is lehettem ...Életreszóló élmény volt!

Ma volt a Chicagoban elmardt Undertow show!:((( És a Mouthpiece is összetörte a szívemet ,hogy nem játszottak...Talán egy európai Floorpunch turnéval helyre lehetne hozni....:))))

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-09 22:24:06 (88)
Nem,nem...:))) a Harms way vasárnap volt.és sokkal parasztabbak voltak...mindjárt írom a vasárnapi élményeimet...
[előzmény (87)]

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-09 20:59:45 (87)
a Convicted-et nem kevered a Harm's Way-jel?
[előzmény (81)]

© Dr.Zoidbergválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-09 17:05:03 (86)
OI! A Reflections-szel nyitottak, a Through The Darkest Days-t kezdte el vagy négyszer...amúgy király volt; kivéve Rodriguez úr botlásait.

Fasza amúgy a beszámolód :) írok majd én is egyet.
[előzmény (81)]

© viktoreválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-07 12:43:38 (85)
Ok
[előzmény (84)]

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-07 12:33:52 (84)
Jövő héten add fel légyszi őket...hétfőn megy a lóvé!
[előzmény (83)]

© viktoreválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-07 12:31:02 (83)
Cool! Mi legyen a lemezekel?
[előzmény (81)]

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-06 23:36:10 (82)
Vic Bondi-val nem találkoztam! ;DDD
[előzmény (81)]

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-06 23:34:08 (81)

Megígértem,hogy írok a fesztről....íme:
Pénteken reggel indultam,és szerencsére utitársam is akadt végig az úton,British Airways= a világ legszarabb lábmosóvize,kávénak mondva,viszont megnéztem a Valkürt,Gran Torino-t meg a Milk-et,sima út volt, már ha kb 12 óra repülőút annak nevezhető... pont összefutottunk a többiekkel a szálláson...hát persze,hogy volt még időnk elugrani a pre-show előtt egy használt lemezboltba,ami elég drágának bizonyult,egyenlőre nem vettem semmit,volt egy Hypnotics:Indoor fiend repress,22$-ért,inkább otthagytam,már bánom...:DDD...a Subterranean-club-ban volt a bemelegítő buli,amit nem nagyon élveztem,mert akkor már több,mint 24 órája fenn voltam. A Boiling Over-ből nem sok maradt meg bennem,de lelkesen nyomták...A Wait in vain,már kicsit felébresztett,de ez se volt az az igazán odabaszós buli...egészen addig,amíg búcsuzóul el nem nyomtak egy feldolgozást...erről csak annyit,hogy egyből felébredtem :))) " hear me! I'm calling out!" És jól is játszották! :))) Nagyon fáradt voltam mégsem éreztem magam rosszul,mire leesett,hogy senki sem dohányzik a helyen,ez a feszten is így volt...nem akarom századszor elkezdeni ezt a témát,de ideje lenne felnőni ehhez a dologhoz itthon is,két zenekar közt simán kimentek a srácok elszívták a cigit ,aztán irány befelé...
Disztro nézegetés,Atlas Shrugged 7"(limitált,szürke) vásárlás...bár szerintem rajtam kívül ez mindenkit hidegen hagy..:DDDD
A Converge-et a csapat nagyobik része nem akata megnézni,de megegyeztünk,hogy meghallgatunk pár számot... inkább régieket játszottak -a többiek mondták, pl.kb. 2 számukat ismerném fel koncerten-én addig állva aludtam.
Hazavonszoltuk magunkat,közben kajálás a PitaPit-ben :),elájulás,alvás....
Szombaton..ébresztő fingással,amerikai reggeli 11-kor(3000 kcal !!!:DD) közben befutott a további magyar erősítés...irány a hely
,óriási sor,mégis gyorsan haladt...újabb magyar hárkórkölkök,BG-ék ! :DDD 15-en voltunk! H-street/NGCS-es Danny is feltűnt.
Thought Crusade nem volt :(((,én legalábbis nem tudok róla...az első banda ,aki játszott a helyi Convicted volt, kurva nagy kigyúrt énekessel(aki mindkét nap mosh-olt a keményebb bulikon szinte végig),egész jó kis zene lenne,ha fele olyan hosszúak lennének a számok...a szinpadkép érdekes,mert a két méteres 120 kiló színizom énekes mellett,az egyik gitáros kb gitárostul 50 kiló és 160 centi volt,akit én egy csúnya lánynak néztem,de nem az volt..:DDD,mindenesetre feltúrták a szinpadot.
SoulControl,ha jól láttam a debüt kislemezes felállásból csak a gitáros maradt...:((( a Survivalt,alig ismertem fel...a bögős a koncert 3/4-ét háttal a közönségnek játszotta le,az énkes küzdött tisztességgel, lement a kordonhoz is,de nekem csalódás volt.
Közben azt dumáltuk mi lesz a bulin...így ,hogy van kordon,minden esetre a security-s arcok jó fejek voltak...sőt az egyik szinte minden bandát kivülről fújt!Később kiderült,még néha segtenek is a színpadra jutni a stagedive-ingolóknak...az egész feszt rögztésre került,lesz dvd,majd ott látszik...
Damnation AD...nem nagyon szeretem,de tetszett és kemény szettet toltak,volt aprítás rendesen a pitben,az énekes meghízott ,Ken Olden semmit nem változott...róla a többiek tudnának többet mesélni,elkapták egy két fotó erejéig...
Betrayed-Belenéztem...tetszett a pozi hozzáállás a számok közti szövegekben,meg a számok is jók,csak végig azt éreztem,hogy ez a srác akar lenni a XXI.századi Ray Cappo...folyamatosan rohangált,tömegbe ugrált,nem is ez volt a baj,csakhogy így még jobban lejött,hogy a gitárosok szinte meg sem mozdulnak...
Ringworm nagyon kemény volt!Ha az Integrity nem lenne most az ,ami, nekik kéne ilyen számokat írni...nem volt semmi póz,csak az irgatmalan zúzda:)))
Guilt! Hát lehet ,hogy ezt a zenekart csak én szeretem?Kedvenc számaimat játszották!"Suck down!" Áhhh,állat volt...az első katarzis! :)))
A következőre sem kellet sokat várni...Underdog...Istenek voltak! A lot to learn kezdésnek,aztán Blindside,Over the edge..."skateboard is not a sport!" :DDD...lezárásnak The Vanishing Point! Hát ez kurva nagy tanítás volt az öregektől!!!!Disztroban dumáltam a bögőssel,aki nem akarta elhínni,hogy Magyarországról elmentünk oda..:))) látszott rajta,hogy mennyire örül neki...érdekes volt ,hogy senki sem pózolt a zenészek közül...egyszercsak odalép hozzám Nate"Ensign" Gluck és megkérdezi:te itt? Nem gondoltam volna ,hogy megismer!:))) Jót dumáltam Vele is,lesz új Ensign lemez idén!
Revelation disztro,Deathwish disztro volt, meg a bandák saját cuccai...A Burning Fight könyv természetesen,meg feszt-póló...most inkább a buliról írok,majd később esetleg kicsit árnyalom a képet...közönség,tetoválások,életkor,pólók,stb...:)))
108=az első világvége a nézőtéren,mászás ezerrel,az első stagediverek,régi számok, Rob Fish folyamatosan ugrált a tömegbe...Vic Dicara meg zseni,boxeralsóban! Színtiszta energia és düh!!!Remek,nem tucat felkonfok a számok előtt...Blood,Course of Instict..megőrülés! Tökéletes koncert volt,a BB feldogozás nélkül is...Katarzis!
Na ki jött ezután? :)))))) Killing Time!!!Jók voltak,az énekesnek ugyanaz a hangja,csak még dagadtabb...ezért nem is tudott lemenni a közönséghez,a vokálmikrofont lógatta be állványostul...ha jól számoltam három mikrofont vágtak haza két szám alatt..:DDD hát persze ,hogy volt Wall of Hate...BG szét is verte az amcsikat a pitben..:DDD És humorérzékük is van...ment a poénkodás számok közt...Király volt!
Trial....hát nekem nagyobb élmény volt a Kultis buli.Iszonyatos mozgás volt,kurva gyorsan játszották a számokat...Senior Rodrigez dobolását mindíg élmény nézni,de most végig iszonyú tanácstalanságot láttam rajta,mint aki nem tudja milyen rész következik...az egyik számot(talán a Reflectionst) háromszor rontotta el az elején... egynek meg az utolsó taktusait nem dobolta le...:S Lehet parasztság,de így utólag egy Catharsis bulit szivesebben megnéztem volna(ezzel nem voltam egyedül).Meg amúgy is volt egy "kis" malőr ,ami miatt kicsit elment a kedvem a Trial-től...
Magyar idő szerint,meg az én biológiai órám szerint is...hajnali 4-kor kezdett a Disembodied,alig láttam már ki a fejemből...erre ezek meg olyan sötét hangzást produkáltak,hogy ilyet én még nem hallottam...pokol ,amit három számig bírtam,majd Marcival leültünk és bóbiskoltunk egy sarokban...többiek mesélték,hogy az énekes a koncert felénél kiment a szinpad szélére,hányt egyet,röhögve nézte a többieket,majd nyomta tovább...
Hazafelé kajálás,élmények megosztása,vásárolt bakelitek nézegetése,bealvás...
folyt köv...

Harm’s Way
The Killer
Blacklisted
Have Heart
Threadbare
Split Lip
Reach the Sky
Bane
Converge
Unbroken

© xbercixválasz erre | adatok | e-mail - 2009-05-06 00:13:53 (80)
Jaja!:)))
[előzmény (79)]



1 | 2 | 3 | 4 > Következő >> Végére