Punk Portál >> Fórum >> Sport >> Forma -1
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
AutoSport

Elejére << Előző < ... 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 > Következő >> Végére

© smashingválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-22 14:52:52 (69)
tovabba nem kis multja van a F-1ben sem, es az utcai autojahoz kepest a Ferrari nepauto.

© smashingválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-22 14:52:19 (68)
szelcsatornaban elert aerodinamikai eredmenyek.
[előzmény (66)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-22 13:25:56 (67)
alapozod

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-22 13:25:47 (66)
ööö, konkrétan mira lapozod, hogy a McLaren a legjobb autó?
[előzmény (65)]

© smashingválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-21 22:24:10 (65)
ja, te azt szeretned ha 6db kurva auto kozott folyna a verseny..

mercedes, ugyan, mclaren legjobb auto, a mercedes motor meg egy katasztrofa, a mercedes mindig is teherauto gyarto volt..
[előzmény (63)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-21 20:30:08 (64)
ez nagyon mély gondolat volt. van még?
[előzmény (60)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-21 20:29:32 (63)
ne habozz, állj gyorsan elő egy fasza összeesküvés elmélettel. de valami eredetitvel könyörgöm, mert ez a nyafogás egyszerűen szánalmas.

gondolom, a ferrari tehet arról is, hogy a mercedes képtelen olyan autót gyártani, amely egy hétvégét túlélne...
egy kicsit össze kellene kapnia magát a williamsnek, meg a mclarennek, hidd el, az is sokat segítene...
[előzmény (58)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 21:56:53 (62)
alapvetően nem az időmérőn dől el manapság a dolog :(

© smashingválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 20:43:44 (61)
ha szereted a forma-1 -et akkor ezt tudnod kell, mellesleg miota az az uj rendszeru idomero van, azota teljesen gaz az egesz F-1, Bernie Ecclestone bacsi is megmondta, hogy ez nagyon nem tesz jot az egesz sportnak, de igy konkretan ev kozben nem valtoztathatnak a dolgokon, csak majd talan a kovetkezo evben felajanljak a csapatoknak az uj idomero tervet es ha ezt elfogadjak, marpedig a kisebb csapatok -a ferrari kivetelevel- mind egy szalig elfogadnak ezt, akkor uj rendszeru idomero lesz, ellenkezo esetben nem...
ez hivatalos.

es vegul, lassuk be, ferrari rajongok, sumi fan-ok, ti is, miota ekkora a ferrari foleny, SZAR es UNALMAS a forma-1, en ezt nagyon sajnalom..
[előzmény (59)]

© Goyoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 19:42:26 (60)
Jaja így van...
Akinek pénze van, hatalma van.... sajnos.
[előzmény (58)]

© _disválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 19:41:34 (59)
az új időmérő hogyan kedvez nekik konkrétan?
[előzmény (58)]

© smashingválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-20 17:35:14 (58)
hat mar nem azert, de miert kenytelen vegignezni a vilag, ahogy a ferrari tonkrebassza az egesz f1-et...
miert kedvez nekik minden?! ertem ezalatt az uj idomero edzest pl.

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 11:44:40 (57)
amúgy van live-timing a www.formula1.com - on, ha valaki nem tud magával mit kezdeni, és követni akarja az eseméyneket. Egykor kezdődika második szabadedzés

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 11:43:16 (56)
hát, az első szabadedzés után igazán izgalmas futam lesz, tényleg :(
Zsóti elég sokáig bénázott, aztán last minute jelleggel lenoymta a cspattársait.

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-04-02 08:26:29 (55)
tippek, trükkök Bahrein-re?

© bandaiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 20:20:15 (54)
hopsz ténylegg...... keverek kavarok.... no mindegy legközelebbbbb:)

© _disválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:45:21 (53)
hehe soha többet nem fórumozok nem józanul:))) (de eddie se volt egy ász, ugyanilyen halovány volt mint most bari ez talán adhat némi felmentést;)) basszus ilyen félremondást...:D
[előzmény (50)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:12:28 (52)
csak és kizárólag abban az esetben, ha felhívtad a támogatói telefonszámát, illetve más módon juttatál neki.
Tudtommal sem a Uniqua sem a CIB nem állami cég, a kedvezményes kölcsöntől pedig valamikor január közepén léptek vissza, közvetve pedig a MOL sem ad neki állami pénzt, mert ugye ők rég visszaléptek, merthogy a Minardi nem Jordan.
[előzmény (51)]

© bandaiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 15:06:26 (51)
Igazad van de nemcsak Zsolt, hanem mi is letettük a zsetont...
[előzmény (45)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-22 07:59:49 (50)
6. amikor Mihályunk lábát törte, a Ferrari kettes számú pilótáját Eddie Irvine-nak hívták...

Egyébként érdekes, hogy Rubens akkor látványosan béna, ha nem megy a Ferrainak, illetve nincsennek fényévekkel a mezőny előtt. Az ausztrálon a második kiállásig/fékpedál gondig 1-2 másodperc volt köztük, és általában ahol nagy a Ferrari fölény, ez a helyzet. Véleményem szerint Schumák a nem annyira jól eltalált beállításokkal is ki tudja hozni az autóból a legtöbbet. Minél inkább eltalálják a beállítást, annál közelebb van a két pilóta egymáshoz. Meg volt egy két oylan érdekes dolog, hogy Rubinho fossá verte MS-t a z összes szabadedzésen, meg a pénteki időmérőn, aztán a német hoirtelen feljavult. A verseny után aztán kiderült, hogy megkapta az a datokat a másik kocsi beállításairól. Lehet, hogy az ellenkező irányú információáramlás valamivel gyengébb (az ilyen csapaton belüli beállításlopdosásban mondjuk semmi nincs, Senna is elég sokszor nyúlta a professzortól a setup-ot). Meg persze bejöhet az is, hogy kinek avezetési stílusához fejlesztik inkább a járgányt. Amikor MS kiszállt a Benettonból, az utána jövő (ha jól emlékszem a nem teljesen kezdő Johnny Herbert) nem nagyon hitte el, hogy az általa vezethetetlen szarnak nevezett autóval világbajnok lehetett valaki...

A mostani versenyre visszatérve a lefőbb különbséget mégis az jelenthette, hogy eltérő keménységű gumit választottak, ha jól tudom.
[előzmény (49)]

© _disválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 21:53:36 (49)
hűha
1 én kedvelem a barátok közt című műremeket jókat nevetek az egymást alulmúló alakításokon illetve storyline-on de EL AZ EXBARÁTOKKAL AZ F1-TŐL!!!! mit keres ott az a fasz? bakker nem tud beszélni, kérdezni és különben is mi köze az egészhez már a dakar alatt se értettem kinek a faszát szopta le a tv-s helyért... a legnagyobb kedvencem ez volt: "jó akko rmajd megkérdezzük Zsoltitól mi volt a gond Massa-val..." hehe jól megkérdezte helyette 4 értelmetlen mondatot tudott odavágni szerencsétlennek eejnye
2 ez a barrichello tényleg ennyire idegesítően béna? vagy tényleg rosszabb autót kap (bármit is mond az intelligens kommentátor, érzelmeitől hirtelen tűlfütőtt pillanatában:)egyébként ez a mi Gyulánk nem enyhe Montoya-fan?:)
3 magyarszív ide magyar szív oda Baumgartnernek nincs helye az F1 ben az eddigi teljesítménye alapján:(
4 ma a szokásosnál is kreténebbek voltak kommentátoraink, jókat röhögtem rajtuk:D főleg a nyalókás szöveg volt etalon
5 szerintem egyáltalán nem volt unalmas a verseny, igaz hogy az első hely sorsa nem kérdés mostanában de attól még volt mindenféle ami kell egy jó futamhoz (főleg ez az Alonso gyerek nagyon ott van) ok. nem az első helyért, de ez van a többi csapat átment impotensbe,
6 visszatérve barri-béna?-chellohoz, ha ezt a formáját választotta a ferrari "az elfordulnak a szponzorok mert gecijók vagytok és unalmasak a futamok" vádakra hogy az ő autóját kicsit visszafogja akkor jól beszopta:) (bár az is valószínű hogy az autó se top és ő is béna mert amikor Mihályunk lábát törte és ő volt az etalon pilóta se nagyon villantott...:)
7 a mercedes gyárhatna egy olyan motort ami nem sül meg a Kimi tempója alatt mert nem ezt érdemli szerencsétlen
8 KIMIT ÉS FERNANDÓT A FERRARIHOZ!!! (persze akkor megint uncsi lenne mert mindenkit szétvernének, de legalább egymással meccselhetnének:DD
bahreinre fel:)!

© yellow trash bazookaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 19:32:07 (48)
meszesgödörbe schumacherrel, sziasztok

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 17:39:53 (47)
kivételes alkalom: egyetértek
bár a FW teamben bízom valamennyire, de a McLaren brigád tényleg nagyon lyukra futott
[előzmény (46)]

© Tpetiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 16:25:27 (46)
megint kezd unalmassá válni a dolog; ms mestert meg se tudják izzasztani, a mclaren eszelősen gyenge, ennek alapján nem nagyon értem mitől volt annyira nagya arca ron dennisnek még a szezon előtt.

a williams is csak téblábol. ha ez így megy tovább, tényleg rá kell venni ms-t, hogy végre fejezze be a pályafutását, mert teljesen tönkrevágja a forma-1-et.
[előzmény (45)]

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 14:27:35 (45)
elbizonytalanodtam. A befutónál tisztán látzsik, hogy kb. 3/4 célegyenes volt a különbség a két minardi között. Mivel a unofficial sheet szerint Bruni 3 kört kapott, Zsóti meg négyet, a két kocsi közül a hátulsó lehetet Baumé, mert ugye az Schumacher után jött be. Viszont egy kör Sepangban egy Mianrdinak min. 1:40, tehát ez az 1:24 nekem furcsa... :-/

A Minardiék nem fogják kinyomni Zsótot, mert letette ill. le fogja tenni a zsetont. Azért, mert egy kommentátor fasz, még nem rúgtak ki senkit f-1es csapattól. És a Minardi tényleg nem egy ász.
Azt viszont sajnálom, hogy nem merték bevállalni a keményebb gumi+két kiállást, mert Pantano ezzel megszivatta őket...
[előzmény (43)]

© bandaiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 13:38:30 (44)
Palik meg a többi elmehet a jó édessannyába, mit szidják itt a Minardit, Zsolti se egy ász. De csak feszt azt hallom hogy "ezzel a kocsival nem lehet, meg röhely". A Minardinak is nagyon hiányzik a fikázás magyar részről, az lesz a vége, hogy kinyomják Baumgartnert

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 12:45:45 (43)
Zsót mindent elkövet, hogy megcáfoljon.

"Bruni egyébként végig meg tudta őrizni az edzésen mutatott körönkénti kb. fél másodperces előnyét, így összességében 1:24.6 perces előnnyel ért be Zsolt előtt, ami azért valljuk meg, csapattársak között nem kevés. "

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-21 09:42:58 (42)
hát, nem voltam túl ügyes, de az első kettőt eltaláltam. És ha figyelembe vesszük a motorhibákat, Button se volt rossz ló...

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-20 18:00:58 (41)
tipp:

M Sch
Montoya
Raikonen
Webber
R Sch
Button

© abdulválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-20 11:29:45 (40)
állj, nem vagyok Zsóti fan, nem kell a képességeinek hiányáról meggyőznöd. Viszont a fél mezőnyt kimoderálhatnánk ezzel az erővel (és akkor inkább azokat dobnám ki elsőnek, akik versenyképes autót foglalnak, pld. Klient és Satot). A Bumi-Bruni összehasinlítással azért várjunk meg egy-két befejezett nagydíjat. Szvsz Gimmi a jobb, de nem 6-8 tizeddel. Panatanót csak azért hoztam fel, mert én egész eddig jobb pilótának tartottam Zsoltnál, F-3ban is elpicsázta szépen, meg értéklehető F3000 eredményekkel rendelekzik. Az utolsó három egyébként mind elbaszta a 14-es kanyart, azt viszont nem lehet megmondani, hogy melyik mennyire...
Pénzes pilótából még sosem lett énekes halott. Bár szépemlékű Pedro Dinizbe faterja addig nyomta a zsetont, hogy az utolsó évben már akár tehetséges újoncnak is lehetett nézni...



Elejére << Előző < ... 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 > Következő >> Végére