Punk Portál >> Fórum >> Sport >> Punk Portál focinap - 2004.04.25.
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Az esemény lezajlott, reméljük mindenki jól érezte magát.

Elejére << Előző < ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 ... > Következő >> Végére

© Shankbonválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 15:06:18 (336)
ma nem 16 van?

amugy tok kiraly!!!!
[előzmény (335)]

© daYnaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-16 14:07:32 (335)
Tiszteletem !!!

Szoval ez lett elkuldve az igazgatonak. bocs Matyi hogy beleirtalak es meg nem tucc rola ,de majd meg este munka utan fellibbenek hozzad es megbeszeljuk.
Termeszetesen az eredmenyrol majd tajekoztatok mindenkit....

daYna


Tisztelt Igazgató úr !!!


2004. március 28.-án szeretnénk igénybe venni a kollégium focipályáját és a kertben levő tűzrakó helyet. A focipályán rendeznénk egy kisebb bajnokságot, ami után meghívnánk a játékosokat egy tál meleg paprikás krumplira. Ha lehetőség nyílna rá, akkor pedig a zenekarom is fellépne a kertben, ezzel szórakoztatva a nézőket.



…………… …………….
Felelős nevelőtanár Szalai Imre (és -vagy) Ádám Zoltán.



Budapest 2004 március 17.
Süttő Péter és Simon Mátyás

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-15 21:10:54 (334)
nem. A VHK utolsó album címéből vettem
[előzmény (307)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 16:20:49 (333)
=)))
[előzmény (332)]

© daYnaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:59:06 (332)
Tiszteletem !!!

Ez csak formalitas. De meg kell csinalni szepen papirra kinyomtatva ....Es ha jon a portas, vagy akarni akkor lobalni mint egy zaszlot... :)


daYna

© Kekszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:39:27 (331)
daYna: es ha nem adjak oda? : ) akkor fociztok a fuben hatul :) a fak kozott

© daYnaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:28:42 (330)
Tiszteletem !!!

Mivel kezd komoly lenni a dolog igy lesz 2 hivatasos bironk is. Az egyik Zsu (nem az a Zsu... Ez koleszos) az masik Szultan. Mind2 a TTK-s bajnoksagnab vezetnek kispalyas meccseket.
Hu de sokan leszunk...jovoheten leadom a koleszba a kerelmet hogy lefoglaljuk a palyat.

daYna

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 15:03:33 (329)
:))))

© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 14:53:07 (328)
csak nehogy ez legyen a vége ;)


© Borsoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 11:58:00 (327)
:-))
[előzmény (324)]

© Szatyorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 10:07:36 (326)
Kérhetsz, de itt bizony nem kapsz :)
[előzmény (325)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-14 08:33:29 (325)
elnézést kérek!
[előzmény (324)]

© Oneválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 22:22:52 (324)
Ezt még hányszor mondod el? Nyiss egy Jajj bazdmeg nem tudok elmenni a focira topikot.
[előzmény (323)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 21:41:44 (323)
nemhiszem el,hogy már ötvenek vagytok , és csak én nem leszek ott!!!!! :((

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 19:40:11 (322)
Ugy nez ki 6 csapat lesz, igy osszesen 15 meccsre van kilatas, vagyis 2x8 perces felidok varhatok. :)
Meg ket het van a fociig, de maris 52 ember jelentkezett! Ilyen sok emberre nem is szamitottunk, de nagyon orulunk! :)

© Szatyorválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 18:04:01 (321)
mióta megyek én focizni, he? :)
jó tudni erről.
nem focizom.
de akkor ott leszek már.
ha már én is reklámozom az eseményt :D
28.-a milyen napra is esik?
Csinálunk egy Skatepunk Site csapatot! :D
akkor viszont focizok! (már meg is van a vesztes csapat :D)
[előzmény (320)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 16:34:53 (320)
01. Kálnai Marcell (nick: Marcell) - focizom
02. Süttő Péter (nick: daYna) - focizom
03. Maróthy Dávid (nick: Candy) - focizom
04. Vincze Csaba (nick: csabeeka) - focizom
05. Kareem Abdul-Jabbar (nick: abdul) - focizom
06. Pap Dávid István (nick: Traktoros) - valószínuleg focizom
07. Vajda Attila (nick: vajdi) - focizom
08. Décsi Balázs (nick: Gontar) - meglássuk még, hogy focizom-e, de ottleszek mindenképp :)
09. Koncz Tibor (nick: ROBIT) - max. hátvédnek vagy csak szurkolok (sörözök :-D)
10. Zubreczki Dávid (nick: dá) - focizom - ha elengednek : )
11. Keksz (dehogy focizom, nem vagyok hulye : ) de azert elmegyek a vasarnapi ebed helyett)
12. Miló Béla (nick: Madafaka) - bokákat jól rúgok, de a kajával szívesebben bíbelodök
13. Mester Balázs (nick: Mesti) - meg a jelenlet is bizonytalan,de akarok menni nagyon, sztem nem focizom
14. Ombódi Károly (na az neki nincs asszem) - lasd egy sorral fentebb
15. Nehéz Balázs Attila (nick: cjt33) - majd meglátjuk még
16. Simon Mátyás (nick:matyipotter) - valszeg ott leszek, és ha már ott vagyok, akkor rugom a bört
17. Légrádi Péter (nick: -Peti-) - focizni szeretek, de nemtok :) de 95% h elmegyek
18. kal0z - nem focizom, csak szurkolok meg iszok :-)
19. Czecze Noémi (nick: Nojémi) - én sem labdázok, nem nékem való tudomány
20. Vass Péter (nick: Ócsi) - meg nem tudom focizok-e, majd meglatjuk
21. Major Zsuzsanna (nick: One) - nem focizom, sörözök, szurkolok, már csak rózsaszín pompom (vagy n-el van?) kell...
22. Kosa Daniel (nick: Dan) - fozni szeretnek, inni, es enni. a sport a gyengeknek valo
23. Fogarasi Szilárd (nick: dino / geronimo) nem vagyok egy ronaldo, de kapuban elvagyok mint a befott
24. Kosurnyikov Ádám (fórumos nick nincs- Adam_182) - focizik, gandalf helyett is, ha kell
25. Kutya (Kutya) - Rugom a bört, Inni nem iszom :)
26. Fekete Ákos (nick: Swarz) - focizom
27. Szlobádicsky Slodó (nick: slodo) foci, sör, evés
28. Nagy Gergely (nick: Oxygene) Focizom a PP csapatban Marcell meghivasara :) halal az 8ballra! =)
29. Erdei Gábor (nick: Borsó) Én leszek a vizes fiú!! :-)) - még jo hogy focizom, Oxynak jol oda lépek majd hehe ;-) -
30. Linka Péter(Campino) all star csapatban ha lehet!!!! :-)
31. Margit András(SkinheadB) nem focizom, csak akarok beszélni Nojemivel, meg megrugdalni a Kalasnyikov Ádámot, a vasárnap miatt nem bizti hogy összajön
32. Sebestyén Dénes (Titan) hát nem hinném, hogy focizok, mert olyan falábam van mint egy kalózkapitánynak (nem, nem Esztire gondoltam :))
33. MrHyde - Kiss Tamás. Rúgnám a b?rt! Remélem vmelyik csapatnak szükságe lesz egy kiegészít? emberre aki a labdával sem áll hadilábon.
34. Oláh Zsolt (Elteroon) nem tudok focizni....vagy mégis? :-) (hát a szülinapomon csak tudok :-)
35. Horváth Csilla (csilluska)-nem tudok focizni+amugy is mindig összetöröm magam, inkább nem kísértem a sorsot
36.Faltay kruger László (nick: m0t69) - focizom
37. Fulmer Zoltan (Pant) - megprobalok vmi focihoz hasonlo muveletsorozatot vegrehajtani
38.Dark Star /darkstar/-3 éve nem rugtam labdába :)
39.discontented \_dis\ -foci
40. Kiss Gábor (nick: Naptánc) na ha minden összejön, akkor megyek és ha már ott leszek akkor a b?rt is rugom= focizom
41. Mérges Norbert - focizom
42. Keimer Balázs - focizom
43. Illés Tamás - focizom
44. Tóth Viktor - focizom
45. Lázár Levente - focizom
46. Kiss Péter - focizom
47. László Gergely - focizom
48. Keimer Szabolcs - focizom
49. Harangozó Dániel (bimbam) focizom
50.Gál Gergely (Gergőreflected) - focizom
51.Pálmai Zsolt - focizom
52.Rádi Gábor (Szatyor) - focizom



© BimBamválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 16:30:33 (319)
Bocs rossz listát másoltam itt a jó

01. Kálnai Marcell (nick: Marcell) - focizom
02. Süttő Péter (nick: daYna) - focizom
03. Maróthy Dávid (nick: Candy) - focizom
04. Vincze Csaba (nick: csabeeka) - focizom
05. Kareem Abdul-Jabbar (nick: abdul) - focizom
06. Pap Dávid István (nick: Traktoros) - valószínuleg focizom
07. Vajda Attila (nick: vajdi) - focizom
08. Décsi Balázs (nick: Gontar) - meglássuk még, hogy focizom-e, de ottleszek mindenképp :)
09. Koncz Tibor (nick: ROBIT) - max. hátvédnek vagy csak szurkolok (sörözök :-D)
10. Zubreczki Dávid (nick: dá) - focizom - ha elengednek : )
11. Keksz (dehogy focizom, nem vagyok hulye : ) de azert elmegyek a vasarnapi ebed helyett)
12. Miló Béla (nick: Madafaka) - bokákat jól rúgok, de a kajával szívesebben bíbelodök
13. Mester Balázs (nick: Mesti) - meg a jelenlet is bizonytalan,de akarok menni nagyon, sztem nem focizom
14. Ombódi Károly (na az neki nincs asszem) - lasd egy sorral fentebb
15. Nehéz Balázs Attila (nick: cjt33) - majd meglátjuk még
16. Simon Mátyás (nick:matyipotter) - valszeg ott leszek, és ha már ott vagyok, akkor rugom a bört
17. Légrádi Péter (nick: -Peti-) - focizni szeretek, de nemtok :) de 95% h elmegyek
18. kal0z - nem focizom, csak szurkolok meg iszok :-)
19. Czecze Noémi (nick: Nojémi) - én sem labdázok, nem nékem való tudomány
20. Vass Péter (nick: Ócsi) - meg nem tudom focizok-e, majd meglatjuk
21. Major Zsuzsanna (nick: One) - nem focizom, sörözök, szurkolok, már csak rózsaszín pompom (vagy n-el van?) kell...
22. Kosa Daniel (nick: Dan) - fozni szeretnek, inni, es enni. a sport a gyengeknek valo
23. Fogarasi Szilárd (nick: dino / geronimo) nem vagyok egy ronaldo, de kapuban elvagyok mint a befott
24. Kosurnyikov Ádám (fórumos nick nincs- Adam_182) - focizik, gandalf helyett is, ha kell
25. Kutya (Kutya) - Rugom a bört, Inni nem iszom :)
26. Fekete Ákos (nick: Swarz) - focizom
27. Szlobádicsky Slodó (nick: slodo) foci, sör, evés
28. Nagy Gergely (nick: Oxygene) Focizom a PP csapatban Marcell meghivasara :) halal az 8ballra! =)
29. Erdei Gábor (nick: Borsó) Én leszek a vizes fiú!! :-)) - még jo hogy focizom, Oxynak jol oda lépek majd hehe ;-) -
30. Linka Péter(Campino) all star csapatban ha lehet!!!! :-)
31. Margit András(SkinheadB) nem focizom, csak akarok beszélni Nojemivel, meg megrugdalni a Kalasnyikov Ádámot, a vasárnap miatt nem bizti hogy összajön
32. Sebestyén Dénes (Titan) hát nem hinném, hogy focizok, mert olyan falábam van mint egy kalózkapitánynak (nem, nem Esztire gondoltam :))
33. MrHyde - Kiss Tamás. Rúgnám a b?rt! Remélem vmelyik csapatnak szükságe lesz egy kiegészít? emberre aki a labdával sem áll hadilábon.
34. Oláh Zsolt (Elteroon) nem tudok focizni....vagy mégis? :-) (hát a szülinapomon csak tudok :-)
35. Horváth Csilla (csilluska)-nem tudok focizni+amugy is mindig összetöröm magam, inkább nem kísértem a sorsot
36.Faltay kruger László (nick: m0t69) - focizom
37. Fulmer Zoltan (Pant) - megprobalok vmi focihoz hasonlo muveletsorozatot vegrehajtani
38.Dark Star /darkstar/-3 éve nem rugtam labdába :)
39.discontented \_dis\ -foci
40. Kiss Gábor (nick: Naptánc) na ha minden összejön, akkor megyek és ha már ott leszek akkor a b?rt is rugom= focizom
41. Mérges Norbert - focizom
42. Keimer Balázs - focizom
43. Illés Tamás - focizom
44. Tóth Viktor - focizom
45. Lázár Levente - focizom
46. Kiss Péter - focizom
47. László Gergely - focizom
48. Keimer Szabolcs - focizom
49. Harangozó Dániel (bimbam) focizom

© Swarzválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 15:41:21 (317)
Hello! Nos csajok még mindig áll az a helyzet, hogy én kb 10 percre lakom a helytől, és ha valaki nem akar haza menni a buli után akkor van nálam hely!!! SAjnos csak korlátozott számban, a zsűri én vagyoik, nálam lehet pályázni a helyekre..!! :-))

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 15:16:30 (316)
Ird csak be magad, aztan ha nem tudsz eljonni, majd elotte ket-harom nappal kihuzod a neved a listarol.
[előzmény (309)]

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 15:15:31 (315)
Akkor itt a javitott, jelenlegi lista:

01. Kálnai Marcell (nick: Marcell) - focizom
02. Süttő Péter (nick: daYna) - focizom
03. Maróthy Dávid (nick: Candy) - focizom
04. Vincze Csaba (nick: csabeeka) - focizom
05. Kareem Abdul-Jabbar (nick: abdul) - focizom
06. Pap Dávid István (nick: Traktoros) - valószínuleg focizom
07. Vajda Attila (nick: vajdi) - focizom
08. Décsi Balázs (nick: Gontar) - meglássuk még, hogy focizom-e, de ottleszek mindenképp :)
09. Koncz Tibor (nick: ROBIT) - max. hátvédnek vagy csak szurkolok (sörözök :-D)
10. Zubreczki Dávid (nick: dá) - focizom - ha elengednek : )
11. Keksz (dehogy focizom, nem vagyok hulye : ) de azert elmegyek a vasarnapi ebed helyett)
12. Miló Béla (nick: Madafaka) - bokákat jól rúgok, de a kajával szívesebben bíbelodök
13. Mester Balázs (nick: Mesti) - meg a jelenlet is bizonytalan,de akarok menni nagyon, sztem nem focizom
14. Ombódi Károly (na az neki nincs asszem) - lasd egy sorral fentebb
15. Nehéz Balázs Attila (nick: cjt33) - majd meglátjuk még
16. Simon Mátyás (nick:matyipotter) - valszeg ott leszek, és ha már ott vagyok, akkor rugom a bört
17. Légrádi Péter (nick: -Peti-) - focizni szeretek, de nemtok :) de 95% h elmegyek
18. kal0z - nem focizom, csak szurkolok meg iszok :-)
19. Czecze Noémi (nick: Nojémi) - én sem labdázok, nem nékem való tudomány
20. Vass Péter (nick: Ócsi) - meg nem tudom focizok-e, majd meglatjuk
21. Major Zsuzsanna (nick: One) - nem focizom, sörözök, szurkolok, már csak rózsaszín pompom (vagy n-el van?) kell...
22. Kosa Daniel (nick: Dan) - fozni szeretnek, inni, es enni. a sport a gyengeknek valo
23. Fogarasi Szilárd (nick: dino / geronimo) nem vagyok egy ronaldo, de kapuban elvagyok mint a befott
24. Kosurnyikov Ádám (fórumos nick nincs- Adam_182) - focizik, gandalf helyett is, ha kell
25. Kutya (Kutya) - Rugom a bört, Inni nem iszom :)
26. Fekete Ákos (nick: Swarz) - focizom
27. Szlobádicsky Slodó (nick: slodo) foci, sör, evés
28. Nagy Gergely (nick: Oxygene) Focizom a PP csapatban Marcell meghivasara :) halal az 8ballra! =)
29. Erdei Gábor (nick: Borsó) Én leszek a vizes fiú!! :-)) - még jo hogy focizom, Oxynak jol oda lépek majd hehe ;-) -
30. Linka Péter(Campino) all star csapatban ha lehet!!!! :-)
31. Margit András(SkinheadB) nem focizom, csak akarok beszélni Nojemivel, meg megrugdalni a Kalasnyikov Ádámot, a vasárnap miatt nem bizti hogy összajön
32. Sebestyén Dénes (Titan) hát nem hinném, hogy focizok, mert olyan falábam van mint egy kalózkapitánynak (nem, nem Esztire gondoltam :))
33. MrHyde - Kiss Tamás. Rúgnám a b?rt! Remélem vmelyik csapatnak szükságe lesz egy kiegészít? emberre aki a labdával sem áll hadilábon.
34. Oláh Zsolt (Elteroon) nem tudok focizni....vagy mégis? :-) (hát a szülinapomon csak tudok :-)
35. Horváth Csilla (csilluska)-nem tudok focizni+amugy is mindig összetöröm magam, inkább nem kísértem a sorsot
36.Faltay kruger László (nick: m0t69) - focizom
37. Fulmer Zoltan (Pant) - megprobalok vmi focihoz hasonlo muveletsorozatot vegrehajtani
38.Dark Star /darkstar/-3 éve nem rugtam labdába :)
39.discontented \_dis\ -foci
40. Kiss Gábor (nick: Naptánc) na ha minden összejön, akkor megyek és ha már ott leszek akkor a b?rt is rugom= focizom
41. Mérges Norbert - focizom
42. Keimer Balázs - focizom
43. Illés Tamás - focizom
44. Tóth Viktor - focizom
45. Lázár Levente - focizom
46. Kiss Péter - focizom
47. László Gergely - focizom
48. Keimer Szabolcs - focizom

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 13:49:17 (314)
mostmár tudom hova kell telefonálni hogy bombát rejtettem el! =)))
[előzmény (313)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 13:43:41 (313)
lehetetlen!!! 2-re angyalföldön kell lennem a művházba.... kb. ottlehetnék egy órát, aminek semmmi értelme.....

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 13:30:42 (312)
ott leszel!!! megoldjuk!!! nem kell félni!!! ha kell bombariadot szimulálunk hogy ottlehess, mert egy ilyet kihagyni az bün!!! (mondom én aki szintén nem biztos hogy megyek, de gáz!!!)
[előzmény (311)]

© naughtyválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 13:12:40 (311)
mostmár BIZTOS ,HOGY NEM TUDOK MENNI SAJNOS!!!!! :(((

PEDIG télleg szerettem volna.....majd máskor!!!

SZÓVAL A 20. EMBERT HÚZZÁTOK KI, VAGY MITTOMÉN......

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 12:21:11 (310)
A Honeyball krú is kepviselteti magat!

01. Kálnai Marcell (nick: Marcell) - focizom
02. Süttő Péter (nick: daYna) - focizom
03. Maróthy Dávid (nick: Candy) - focizom
04. Vincze Csaba (nick: csabeeka) - focizom
05. Kareem Abdul-Jabbar (nick: abdul) - focizom
06. Pap Dávid István (nick: Traktoros) - valószínuleg focizom
07. Vajda Attila (nick: vajdi) - focizom
08. Décsi Balázs (nick: Gontar) - meglássuk még, hogy focizom-e, de ottleszek mindenképp :)
09. Koncz Tibor (nick: ROBIT) - max. hátvédnek vagy csak szurkolok (sörözök :-D)
10. Zubreczki Dávid (nick: dá) - focizom - ha elengednek : )
11. Keksz (dehogy focizom, nem vagyok hulye : ) de azert elmegyek a vasarnapi ebed helyett)
12. Miló Béla (nick: Madafaka) - bokákat jól rúgok, de a kajával szívesebben bíbelodök
13. Mester Balázs (nick: Mesti) - meg a jelenlet is bizonytalan,de akarok menni nagyon, sztem nem focizom
14. Ombódi Károly (na az neki nincs asszem) - lasd egy sorral fentebb
15. Nehéz Balázs Attila (nick: cjt33) - majd meglátjuk még
16. Simon Mátyás (nick:matyipotter) - valszeg ott leszek, és ha már ott vagyok, akkor rugom a bört
17. Légrádi Péter (nick: -Peti-) - focizni szeretek, de nemtok :) de 95% h elmegyek
18. kal0z - nem focizom, csak szurkolok meg iszok :-)
19. Czecze Noémi (nick: Nojémi) - én sem labdázok, nem nékem való tudomány
20. Dávid Ildi (nick:naughty)-nem focizom, s még nem biztos ,hogy elmegyek, de megpróbálok!!! :)))
21. Vass Péter (nick: Ócsi) - meg nem tudom focizok-e, majd meglatjuk
22. Major Zsuzsanna (nick: One) - nem focizom, sörözök, szurkolok, már csak rózsaszín pompom (vagy n-el van?) kell...
23. Kosa Daniel (nick: Dan) - fozni szeretnek, inni, es enni. a sport a gyengeknek valo
24. Fogarasi Szilárd (nick: dino / geronimo) nem vagyok egy ronaldo, de kapuban elvagyok mint a befott
25. Kosurnyikov Ádám (fórumos nick nincs- Adam_182) - focizik, gandalf helyett is, ha kell
26. Kutya (Kutya) - Rugom a bört, Inni nem iszom :)
27. Fekete Ákos (nick: Swarz) - focizom
28. Szlobádicsky Slodó (nick: slodo) foci, sör, evés
29. Nagy Gergely (nick: Oxygene) Focizom a PP csapatban Marcell meghivasara :) halal az 8ballra! =)
30. Erdei Gábor (nick: Borsó) Én leszek a vizes fiú!! :-)) - még jo hogy focizom, Oxynak jol oda lépek majd hehe ;-) -
31. Linka Péter(Campino) all star csapatban ha lehet!!!! :-)
32. Margit András(SkinheadB) nem focizom, csak akarok beszélni Nojemivel, meg megrugdalni a Kalasnyikov Ádámot, a vasárnap miatt nem bizti hogy összajön
33. Sebestyén Dénes (Titan) hát nem hinném, hogy focizok, mert olyan falábam van mint egy kalózkapitánynak (nem, nem Esztire gondoltam :))
34. MrHyde - Kiss Tamás. Rúgnám a b?rt! Remélem vmelyik csapatnak szükságe lesz egy kiegészít? emberre aki a labdával sem áll hadilábon.
35. Oláh Zsolt (Elteroon) nem tudok focizni....vagy mégis? :-) (hát a szülinapomon csak tudok :-)
36. Horváth Csilla (csilluska)-nem tudok focizni+amugy is mindig összetöröm magam, inkább nem kísértem a sorsot
37.Faltay kruger László (nick: m0t69) - focizom
38. Fulmer Zoltan (Pant) - megprobalok vmi focihoz hasonlo muveletsorozatot vegrehajtani
39.Dark Star /darkstar/-3 éve nem rugtam labdába :)
40.discontented \_dis\ -foci
41. Kiss Gábor (nick: Naptánc) na ha minden összejön, akkor megyek és ha már ott leszek akkor a b?rt is rugom= focizom
42. Mérges Norbert - focizom
43. Keimer Balázs - focizom
44. Illés Tamás - focizom
45. Tóth Viktor - focizom
46. Lázár Levente - focizom
47. Kiss Péter - focizom
48. László Gergely - focizom
49. Keimer Szabolcs - focizom

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 11:37:56 (309)
ezt éppen azért nem tettem meg mert ilyen költségben akkor számitanának rám, de ha nem biztos a dolog akkor inkább ne számítsanak! vagy nem tudom, lehet feliratkozom! majd még elválik!
[előzmény (308)]

© Gontarválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-13 09:20:24 (308)
hát, akkor iratkozz fel, oszt nem leszel ott. nem fog megharagudni a szervező :)
[előzmény (307)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-12 15:18:42 (307)
télleg! a nick ebből jön : sundance??? mert talán jöhet innen is???

aki nem tudja hogy mi lesz és hogy hogyan az attol még mehet hogyha nem iratkozott fel? sajnos nem igazán tudom hogy akkor lesz e valami elfoglaltságom vagy valami!
[előzmény (302)]

© Marcellválasz erre | adatok | e-mail - 2004-03-10 19:03:43 (306)
Erzsebet asszony: tobb komolysagot, ha kerhetnek! ;))



Elejére << Előző < ... 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 ... > Következő >> Végére