Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Mit álmodtál?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
álomfejtés... hehe

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 ... > Következő >> Végére

© FISválasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-24 11:41:25 (1164)
szerbiában sétáltam a plan beer-es vilivel az utcán előttünk pedig a rákosi zenekar sétál és boricson nincsen semmiféle ruha mert felesleges és faszt lóbálni király és az emberek teljesen fel vannak háborodva. aztán jönnek a rendőrök hogy hát ez nem szabad mert nem szép dolog és a gepárd akinek seggig érő rasztája van és sipos f tamás szemüvege azt mondja hogy őket is leszarja és elsétál a rendőrök csúnyán néznek majd adnak két pakk füvet és elmennek. röhögve keltem miközben gy csináltam mintha cigi papírt nyálaznék.

© editválasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-19 11:42:24 (1163)
Azt álmodtam, hogy hétfő reggel van, megyek a melóhelyen a büfébe, hogy egy kávét kérek, mire a büfésnő visszakérdez, hogy mennyi tejjel és cukorral, mire én azt válaszolom, hogy sok meleg tejjel, cukor nélkül, ahogy szoktam, csak azt hittem nem kell mondani, mert ez egy álom.
Ezután felébredtem és csináltam magamnak egy meleg, tejes-tejhabos kávét és jóízűen elfogyasztottam - mondhatjuk, hogy az álmom valóra vált, egy még szebb formában.

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-19 11:32:25 (1162)
revenge of the animals
[előzmény (1161)]

© FISválasz erre | adatok | e-mail - 2010-09-19 11:26:41 (1161)
egy erdő közepén egy házban vagyok aminek csak a fele van meg és egy csomó ember van benne tele terhes nőkkel meg olyanokkal akik épp megszülték a gyerekük de minden baba gnóm. aztán kialszanak a házban a lámpák és csak a hold világít be amitől elő jönnek a vad állatok és megtámadják az embereket és mindenkit megesznek.teljes a káosz mindenki menekülni akar. biciklivel eltekerek egy föld úton aztán hirtelen világos lesz és felébredek a kocsimban az erdő közepén a ház helyén. minden felé biciklik hevernek meg egy csomó halott ember. aztán megpróbálok csendbe maradni mert még mindig van egy pár vadállat de rájövök hogy nem tudják kinyitni az ajtaját az autónak aztán tényleg felébredtem.

© Benemválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 18:29:05 (1160)
régen én is tök sokszor álmodtam ilyet, hogy suliban vok és ott veszem észre h tök meztelen vagyok, és a lányok meg kinevetnek:)
[előzmény (1159)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-25 13:40:44 (1159)
ma az volt hogy ilyen tök nyomasztó képzeletbeli helyen ami a városliget mellett volt kb- vártam a nemlétező éjszakai buszt, mert a pecsába siettem Descendents koncertre, de ez az álmomban nem volt egy olyan nagy dolog, sőt, kb ilyen tök leszarósan álltam hozzá. a pecsa vécéjében voltak próbatermek, oda mentem be pisálni mert nem találtam a normális vécét, és csak ott vettem észre, hogy egy fehér pólón kívül nincs is rajtam más ruhadarab, ezért elkezdtem szidni magamat, hogy mekkora fasz vagyok, de különösebben nem zavart ez se. ez azért érdekes, mert kisebb koromban sokat álmodtam azt hogy így mentem suliba, de ott szörnyű élményként éltem meg, és pont tegnap meséltem erről a dologról öcsémnek, és most álmomban tudtam, hogy azért történik ez, mert beszéltem róla. de itt valahogy már nem zavart. kimentem a próbatermekből megnézni hogy megy-e már a koncert, mert hallottam hogy szól az Ace, de a színpad üres volt, és elkezdtem úgyérezni, hogy engem kurvára átbasztak. ekkor jött Jennifer és Norman meg még pár haverom és ők mondták hogy elmarad a koncert, de van náluk drog. itt ébredtem fel.

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-24 14:48:42 (1158)
valamelyik nap azt álmodtam, hogy gabriel byrne a sátán és a lépcsőházunkban lakik.

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-12 13:51:16 (1157)
daah. én is keleten voltam baszki, háborús övezetben a homokba 1 éves körüli csecsmők voltak betemetve nyakig, többszáz, indiaiak, majd jöttek a tálibok és hatalmas szablyákkal az összesnek belenyomták a szájába majd összhasogatták a fejüket. fel is ébredtem zihálva.
[előzmény (1156)]

© Szeretem a virslitválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-10 11:10:41 (1156)
azt álmondtam hogy északkoreában voltam teroristák túsza. Az elejére nem emlékszem csak arra hogy egy panelvárosban voltam valami téren és elfogtak. Pár nap után felraktak egy vonatra ahol valami katona csaj volt a kísérő(jó nő vót :) Ekkor már punk portal szabolcs is velem volt valahogy. Tök jól elbeszélgettünk a vonaton utazó északkoreai egyetemistákkal, közbe mondta a kísérő hogy nem fizettek értünk vátságdíjat. Ekkor a vonat megállt a dzsungel közepén ahol az állomás egy szuvenir bolt volt. Leszálltunk. Bementünk a szuvenir voltba, majd észrevettük hogy szabolcs elszökött. Hírtelen vagy 10 terrorista jelent meg akik keresni kezdték, ekkor énis elfutottam . Megálltam hugyozni, de folyóshomok el kezdett beszippantani. Ekkor egy pillanatra átváltott Ultimate survivor-ba az egész és szépen a megfelelő technika alkalmazásával kiszabadítottam magam.(talán még a zene is ment) Aztán még volt valami zavar majd felkeltem.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-10 09:45:09 (1155)
Volt hogy én meg úgy ébredtem, hogy lefejelem az ágyam melletti falat. Kibaszottul fájt, aztán eszembe jutott hogy milyen jó hogy nem barátnőmmel aludtam akkor. :D
[előzmény (1154)]

© korky2válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-10 09:25:33 (1154)
Ilyen nekem is szokott lenni, csak nekem nincs erőm futni és ütni. De mielőtt utolérnének vagy szarrá vernének mindig felébredek.

Amúgy amit imádok, amikor lépcsőn megyek és eltűnik alólam a lépcső, és ilyenkor egy arra ébredek, hogy egy hatalmasat rúgok:D
[előzmény (1153)]

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-10 00:56:33 (1153)
én sose tudok futni, mindig elcsúszik a lábam és a kezemmel kapaszkodok a földbe és úgy huzom magam hogy gyors legyek, ha repülök akkor úgy mint ha viz alatt lennék és a kezemmel evezek. ha pedig verekszek mindig lecsúszik az arcokról az öklöm mintha vazelines gumi lenne a búrájuk.
[előzmény (1152)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-09 19:47:43 (1152)
Nekem visszatérő jellegzetesség volt, hogy zuhanok (kocsival lezuhanok egy hegyről majd kiesek a kocsiból, becsapódásnál általában felébredtem), vagy hogy futok de nem haladok sehova akárhogy akartam. Mostanában nem álmodok vagy nem emlékszem rá.

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-09 19:39:13 (1151)
kezdetfiai - völgyeim és utaim

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-09 19:35:00 (1150)
Nekem van még a tarsolyomban egy feneketlen-tavi képzelt csúszdás, illetve egy moszkva-téri képzelt buszvonalas is. :)))
[előzmény (1149)]

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-09 12:54:38 (1149)
nekem gyerekkoromban volt egy olyan visszatérő is, hogy ott százhalombattán van egy kurva jó hely, ahol mindig süt a nap és piramisok vannak, és teljesen beazonosítható volt az út, hogy hogy kell oda jutni. mindig annyira élethű volt az álom, hogy egyik reggel azonnal rohantam ki anyámhoz a konyhába hogy menjünk oda, és el se akartam hinni hogy az a hely nem létezik. tizenpár évesen állt össze a kép, hogy azon a helyen a valóságban a szeméttelep van :)))))
[előzmény (1144)]

© Szabolcsválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-09 11:59:07 (1148)
ez nem az a gyógyszer vagy pirula? nekem van egy régi ismerősöm aki lefekvés előtt bevesz egy ilyet és álmodik tőle. reggelre el sem felejti. persze lehet hogy beforgattak és valójában nincs is ilyen. :)
[előzmény (1126)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-09 11:52:32 (1147)
Minden ok? :)
[előzmény (1146)]

© Dyerválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-09 11:03:24 (1146)
A kertben nekiálltak dúrni a vakondok, és az egyiket l is kaptam, egy kapával kettévágtam. Aztán hirtelen több is feljött, azokat is. Majd előkerült Mulder ügynök (!), aki alakváltó volt, és Scully is. Egy ügyben nyomoztak, és Mulder vbanokddá kellett hogy változzon, de adnia kellett egy szagmintát Scullynak. Adott, de az nem tetszett neki, és a csaj mondja \"De egy pozitív hangulatú kellene\", szal adott egy másikat, majd ahogy átváltozott volna vakonddá... megcsörrent a telefonom :).

© Dyerválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-07 23:33:22 (1145)
Most olvasok róla először. Nem lenne rossz egyszer el is érni, csak nem tudok senkiről, akit személyesen is ismerek, és csinál ilyet (csak tőle kérdezném meg inkább, pontosan mit is kell tenni).
[előzmény (1126)]

© sritaválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-07 23:30:28 (1144)
Hűha, nekünk Balatonvilágoson van nyaralónk, még a nagypapám építette 50 éve. Állandóan visszatérő álmom, hogy vonatozom oda. Ami furcsa benne, hogy az egész színhely állandóan átkerül az északi partra, a vasúti sínek pedig néha egészen furcsa kanyarulatokat vesznek.

Gyerekkorom óta rendszeresen ismétlődik. (Nekem határozottan kezd gyanús lenni Világos. Míg ti a kiskegyedet lapozgatjátok, addig én megyek és beszerzek egy UFO-magazint.)

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-07 19:19:51 (1143)
mik folyhattak ott
[előzmény (1142)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-07 18:57:23 (1142)
én is sokat álmodok a Balatonvilágosi diáktáborról.
[előzmény (1137)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-07 16:37:46 (1141)
Hát arcpirítóbb művelet, mint érdeklődni mondjuk egy Super Extázis felől, az fix!!! :D
[előzmény (1140)]

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-07 16:27:08 (1140)
sajnos én már nem otthon lakom és nem érzek annyi tökösséget magamban hogy kikérjem az újságosnál :))

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-07 16:18:57 (1139)
én folyton azt forgatom, meg a maximát. és elég hasznos dolgokat ír néha!
[előzmény (1138)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-07 16:10:34 (1138)
Második bekezdésem első mondata teljesen lényegtelen. A másodikban lehet ott a kulcs.

Baszki, álmokat fejtegetek...mi a következő lépés, a Nők Lapját fogom forgatni a budin?! Vagy a batikolt póló? :D
[előzmény (1137)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-07 16:06:58 (1137)
Hehe, na jó tudni, hogy mások is visszanyúlnak helyszínekhez álmaikban, bár a Te esetedben lehet valami mérföldkőröl van szó.

Viszont akkor nálam lehet, hogy itt a bibi, a volt osztálytársaimat szerintem hidegen hagyná, ha én feldobnék ilyen ötletet, amellett hogy eddig nekem sem jutott eszembe, hogy velük lógjak. De lehet nem ártana ellátogatnom Balatonvilágosra, lehet rádöbbennék valamire, ami felett eddig rendszeresen átsiklottam, pedig végig itt van előttem.
[előzmény (1136)]

© boxiválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-07 15:58:32 (1136)
az üzenet hogy menj el a régi suliddal táborozni balaton(minden városnak máshol van üdülője)-ba , nálunk is mindig volt 1-2 régen végzett arc, aki akkor kurva menőnek tűnt, így \"felnőtt\" fejjel viszont inkább olyan szerencsétlennek aki nem találta meg a helyét a jelenben :D
viccen kívül, mindenki nosztalgiázik álmában a távolból már gondtalannak tűnő időkről, én is csomó álmomban a régi lakásunkban élek, holott 13 voltam mikor elköltöztünk onnan.
[előzmény (1135)]

© Optimus Primeválasz erre | adatok | e-mail - 2010-06-07 15:28:38 (1135)
Ez azért lehet, mert a hétköznapokat sajnos kompromisszumok tengerében kell leélnünk ( főnök/barátnő/család/főbérlő/díjbeszedő, stb., hadd ne soroljam ), míg a tudatalattidban a saját személyiséged, értékrended és habitusod dominál, ami ebben a formában mentes mindenféle külső hatástól, nem kell igazodnia senki kényéhez-kedvéhez. Figyelmeztet és szeretné, ha ezt a gyakorlatba is átültetnénk, és aszerint élnénk az életünk, saját megnyugvásunk és komfortérzetünk miatt. De ez nehezen kivitelezhető. Érted élheted Te bármilyen őszintén is az életed, de alkalomadtán kénytelenek vagyunk elfogadni mások játékszabályait, a túlélési ösztönünk miatt. Ez pedig nyugtalanítja az elménket, bassza a csőrét rendesen.

Én minden álmomban minden szituációt valami nyári táborban élek meg már évek óta, hol diákszálló, hol bungaló, hol sátorozás alkalmával. Ehhez rendszerint csatlakozik valamelyik volt párom jelenléte. Nem sikerült megfejtenem még mi a messzídzs.
[előzmény (1134)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 ... > Következő >> Végére