Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Mit álmodtál?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
álomfejtés... hehe

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 ... > Következő >> Végére

© ate01válasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 18:22:41 (1224)
Ez a dolog gyakran felvetődik a tudatos álmodással kapcsolatban is.
Érdemes utánaolvasni, saját bőrömön tapasztaltam/tapasztalom hogy létező dolog.

http://hu.wikipedia.org/wiki/Tudatos_%C3%A1lmod%C3%A1s
[előzmény (1208)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 17:25:06 (1223)
ez elég jó leírás

http://www.scribd.com/doc/6517546/Alvasparalizis

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:39:51 (1222)
kinek kellenek az álmok ha van HALU
[előzmény (1220)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:39:39 (1221)
ja és a legjobb az volt, amikor annyira sikerült mozognom, hogy azt mutattam az ufónak, hogy kapja be! :-DD de gondolom ezt is már álmodtam, igazából nem sikerült mozognom azt visszaaludhattam.

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:38:09 (1220)
ja most már inkább vicces mint félelmetes. pedig mindig úgy kezdődik, mintha valaki/valami bántani akarna, olyan is volt hogy azt éreztem párnával akarnak megfojtani. de aztán realizáltam hogy ez megint "az", szóval nem nagyon paráztam. először volt csak félelmetes, akkor valami ufó állt felettem, de nagyon küzdöttem és meg tudtam mozdulni, aztán agyon vertem. de ez már gondolom álom volt mert ilyenkor nem tudsz megmozdulni, még ha azt is érzed.

drogok nélkül is lehet király dolgokat átélni
[előzmény (1217)]

© Benemválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:36:45 (1219)
hát nekem egyszer volt ilyen jópár évvel ezelőtt, de az nagyon ijesztő volt, mert ilyen rémisztő zene szólt, meg ilyen pokolbéli hangokat hallottam, mintha engem hívogatnának, és közben éreztem, hogy ébren vagyok és nem tudok megmozdulni, bármennyire szeretnék is. Aztán mikor sikerült úgy ziháltam, mint az állat...nagyon rossz volt, szerencsére azóte se volt ilyen.
[előzmény (1208)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:35:09 (1218)
de az én fejemben ilyen konkrét nagy dal volt. tudom ilyen jó sűrű hangzással, egy kicsit epikus crust-os. ami fura, hogy mintha borics énekelte volna, csak dallamosabb hangon, mint amivel rendelkezik. vagy lehet csak úgy gondoltam majd neki kéne megzenésítenie.
[előzmény (1214)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:33:35 (1217)
ja ez alap. egy ideig azt halluztam, hogy a tévében megy valami film amiben peter falk télapónak van öltözve és egy néger kisfiú ül az ölében. de kb egy hónapig mindig ezt láttam a képernyőn, amikor arra keltem, hogy még megy a tévém. ezen kívül olyan is volt, hogy az office-ból egy bizonyos jelent ment mindig. amire gondolom kevés esély van, hiába aludtam el sokszor a sorozat dvd-ire. aztán volt, hogy emberi hangokat hallottam abban a pillanatban amikor felriadtam. volt, hogy egy baszott nagy pókót láttam közelíteni felém, máskor más rovart, el is kezdtem üldözni, meg keresni, hogy hol van. múltkor meg azt, hogy az ajtóm kilincse egy kamera ami vesz, és elkezd felém repülni lassan. de szerintem viccesek. bár néha beparázok, hogy álmomban majd kinyírom az itthoniakat, de csak meg tudják majd védeni magukat, akkor is ha egy késsel közelítek.

eszembe jutott még egy, amikor valami koncertről jöttünk haza, én néztem ki az ablakon, és egyszercsak pofán vert az a fasz gepárd, hogy ne aludjak. de mert felriadtam ezért tényleg aludtam, csak azt halluztam, hogy látok ugyan úgy a kocsiban mindent. ettől függetlenül egy fasz, hogy ilyenekért pofozgatott.
[előzmény (1208)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:33:13 (1216)
aaaa gyiee :D
[előzmény (1214)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:33:00 (1215)
ilyen velem is volt már, de én kajakra fel is ébredtem, és gyorsan felprüntyögtem gitárra a hangokat, emlékszem hogy maga volt a zsenialitás, és kurva büszke voltam hogy na ezt most tuti nem felejtem el reggelre, de persze az egész tökre kitörlődött, csak annyit tudok hogy az E húr négyes bundján kezdődött. meg amúgy rohadt sokszor álmodom azt hogy megtalálok valami nagyon fasza dolgot, képregényeket, vagy lemezt, amikről nem is tudtam hogy léteznek, és amikor nézem vagy hallgatom őket, egyértelműen rohadtul jók és konkrétak, és mikor felébredek már cska a hangulatuk marad meg.
[előzmény (1213)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:32:08 (1214)
hehe, ilyen nekem is volt már, azthiszem pont a márkkal beszéltük egyszer, hogy neki is. csak így dúdoltam az álmomban és mondom ez milyen király dallam. aztán reggelre semmi.
[előzmény (1213)]

© Rich_Kid_On_LSDválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:24:18 (1213)
basszus én álmomban megírtam a tökéletes punk számot, ami olyan jól szólt a fejemben, hogy kicsit hatásvadásznak is éreztem. ezért el is kezdtem álmomban feldúdolni az mp3 lejátszóm diktafonjára, de valahonnan valami paraszt elkezdett beleénekelni, aztán inkább vele bírkóztam, és mire felébredtem persze egy hangra sem emlékeztem már.

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:21:43 (1212)
annyira nem király ha 1 évesen taperol egy buzi ufó

“An experiment conducted by Harvard psychologists suggests that people who believe they have been abducted by extraterrestrials, when they try to recall a word list, make the same kinds of errors as people with recovered memories of childhood sexual molestation. The psychologists conclude that these two experiences have common roots.”
[előzmény (1211)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:17:22 (1211)
én is találkoztam már vele. elég nyomasztó tud lenni amúgy, de ha már tudod mi az akkor nem para (inkább király:-))
[előzmény (1210)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:10:29 (1210)
ha lenne velem ilyen, én tutira szanaszét paráznám az agyamat, sok embertől hallottam már hasonlót. viszont nagyon nagyon kicsi koromból van egy emlékem egy lényről, aki a mellkasomon ül, és fura hangon gurgulázik. akkoriban nem féltem tőle, csak valahogy nyomasztott, elneveztem bibónak. azóta szerencsére leszokott róla hogy basztasson, viszont amit azóta tanultam a jelenségről (művtöriből főleg), az elég para.


szórakoztató irodalom:
http://meta-religion.com/Psychiatry/The_Paranormal/alien_abduction_sp.htm
[előzmény (1208)]

© csapdabacsaltallatválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 16:01:46 (1209)
Állítólag én egész éjjel csikorgatom a fogaimat, meg rágok, már többen is mondták :-S
[előzmény (1208)]

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-26 15:57:14 (1208)
szokott velem ez a fura dolog történni, hogy mikor felébredek éjjel nem tudok mozogni meg össze vissza halucinálok. másnap mindig azt hittem ez valami álom csak, de ráérvén utána néztem ez az alvásparalízis. elég gyakori, nálatok szokott ilyen lenni? ha igen, hogy?

érdekes téma.

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-20 13:46:04 (1207)
unokahúgom esküvőjén voltunk egy több szintes házban és valamiért ott voltak a picsa a tagjai is, amin csodálkoztam. később kiderült, hogy ők a zenekar, ami majd fellép. barnán kurvajó "nyaljátok ki!" póló volt, amiből akartam is venni csak mikor bementem a backstagebe, kibasztak az izomagyú szekusok.

© drewválasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-05 11:02:28 (1206)
Mágenheim dokival mentőztem a Szomszédokból. Megnyugtatott, hogy nem is olyan cinkes a kibelezett embereket összekaparni...

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2011-02-04 10:08:33 (1205)
megvertem pár hungaristát mert el akarták venni a zacskó füvemet, és a barátnőmet.
álmomban volt egy olyan minimalacom amelyik vizzel teli akváriumban élt, és levittem sétáltatni akváriumostól, amikor mentünk ő minig kiugrott és az orrával tolta arrébb, aztán egyszer rosszul esett a földre és meghalt, nagyon sírtam, a számba vettem vizet és belefújtam az orrán keresztül, aztán talpra állt. még utána is sírtam úgy megijedtem hogy meghal.

van valóság alapja, tényleg ilyen háziállatra pályázok, ha már a medúza és a maki nem jött össze...

© CarTuuNválasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-24 03:29:03 (1204)
Azt álmodtam, hogy sikerült az államvizsgám - magyarból. Eléggé keverednek a dolgok.

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-06 21:11:59 (1203)
Azt hogy elmentem haveral Kontor Tomiékhoz megvenni az Elliptikus trénert amit már egy ideje ígérget. Haverral bementünk hozzájuk, aztán majdnem kipakoltunk mikor haver hírtelen eltűnt, ezután engem meg már nem láttak szívesen náluk mert épp valami party volt, aztán lassan távoztam mert senki nem segített kicipelni. Az ajtóban állva felébredtem! :)

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-06 12:45:53 (1202)
Én meg azt hogy Pissed Jeans koncert volt a Rómer házban, Győrben, és mindenki tudta, hogy csak egy számot fognak játszani, mert ők csak annyit szoktak. Az énekesről olvastam egy újságban hogy megölt egy lányt, akinek ugyanaz volt a neve mint a feleségemnek, úgyhogy féltettem nagyon, nehogy a koncert után őt is megölje, mert egyezik a név. Végül csak az énekes érkezett meg, egyedül nyomta le azt az egy számot úgy, hogy keverőről ment alá a zene, de gitártok volt nála, amin csak napalm death matricák voltak - ebből mindenki értette hogy miért csak egy számot játszottak és hogy miért volt olyan rövid. Aztán gyorsan le akartunk lépni, nehogy észrevegye az énekes a feleségem, mert ő is torontoi, de az előző munkahelyemről egy csaj, aki nagyon durván rám volt gerjedve megállított, hogy megkérdezze, nem tudok-e valahol olyan boltot a közelben ahol lehet fogkrémet kapni. (vicces ebben, hogy mindig is taszítottak a kesze-kusza fogai). Aztán csörgött az ébresztő.

© Laney 3000válasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-06 12:00:05 (1201)
Nekem is szoktak lenni zenekartagokkal álmaim, úgy havonta egyszer, de ezek általában nagyobb sztárokkal, szinpadon koncert közben, pl rengetegszer álmodtam hogy én vagyok Slash, vagy Billy Martin, illetve sokszor buliztam Tony Lovatoval álmomban, a Madden ikrek pedig rendszeresen látogatnak az asztrális síkon.

Hazai viszonylatban, régebben mindig A Must-os Totival zenéltem álmomban, vagy pedig Szakonyi Balázs gitárját loptam el az erősítővel együtt.

Volt már hogy hülyére vertem az afc-tagokat alvás közben. :D

Valamelyik héten azt álmodtam hogy Tim Armstronggal tarhálok az "ísztbéjen" :D
[előzmény (1200)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-06 11:12:36 (1200)
ma énis álmodtam egy PFA tagról, de nekem az volt hogy hogy moziba mentünk egyszerre (igen) 3 filmet nézni, volt valami horrorfilm valami óriásférgekről, valami dráma, meg még valami horrorfilm. ott volt normi, a péeffás tibi, sebő, meg csomó régi osztálytársam, de ez a társaság mindig változott. aztán nekem elkellett indulnom haza, és gyalog akartam menni, mert rájöttem, hogy tudok úgy futni négykézláb kurvagyorsan, mint egy gepárd. és futottam mint az állat, kurvajó volt. aztán valamiért elkezdett zavarni az hogy nincs nálam gitár, ezért felszálltam egy buszra a (a 92-esre a hévnél) amin rajta voltak a nagyszüleim akik épp indultak bebaszni valami kocsmába, és hívtak hogy menjek velük, de én meg mondtam, hogy á nem mert megyek gitározni. de hogy hova azt már nemtudom.

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-06 10:08:05 (1199)
szerintem ezt nem álmodtad
[előzmény (1198)]

© Benemválasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-06 09:23:42 (1198)
álmomban újra szilveszter volt Veszprémben, ahol a kázi előadta nekem, hogy ennek a veszprémi társaságnak ő a parancsnoka. Én kicsit értetlenkedtem, de ő elmagyarázta, hogy ilyen sok embernél mindenképpen szükség van egy vezetőre, és mivel ő itt a legokosabb, nem is volt vita tárgya, hogy ő legyen a főnök
[előzmény (1196)]

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-06 08:39:22 (1197)
nyugodtan ehetnél mellettem májas virslit, haver.
[előzmény (1184)]

© a_dead_copválasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-06 03:15:45 (1196)
azt álmodtam, hogy lali barátommal (a pfa új szintisével) ültünk a megszokott veszprémi kocsmánkban (kanyon) és megkérdezte, hogy nincs-e kedvem elugrani san fransisco-ba. mondom dehogyisnincs. felszálltunk egy repülőgépre (persze veszprémben) és már ott is voltunk. az volt a durva, hogy friscoban csak elfeledett osztálytársak, emberek a régi röplabda edzésről laktak. lementük az öbölhöz és "hesszeltünk" velük. aztán megkérdeztem lalit, hogy nem-e maradunk még egy napot. mire ő közölte, hogy haza akar menni az utolsó repülővel.

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-01-04 17:37:15 (1195)
amúgy sheran egy isten volt a hkk-ban és mindig vele voltam, úgyhogy elgondolkodtató
[előzmény (1194)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 ... > Következő >> Végére