Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Mit álmodtál?
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
álomfejtés... hehe

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 ... > Következő >> Végére

© gyerekválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-29 15:54:44 (1284)
Anyám egyszer azt álmodta, hogy vendégségben vannak egy baráti házaspárnál, ahol csapágyakat tálaltak fel vacsorára és ő zavarban volt, mert nem tudta, hogy hová köpje a golyókat.

© mandyválasz erre | adatok | e-mail - 2013-03-29 10:19:28 (1283)
Az expasimmal álltunk egy templom előtt és néztük egymást.

© Karfiolválasz erre | adatok | e-mail - 2013-01-13 04:58:36 (1282)
Az egyik álmom lassan egy éve minden este ugyanaz, a részleteit nem számítva,
viszont a másik, az az volt, hogy közértben vásároltam, és vettem egy kamerát is, aztán a pénztárnál derült ki, hogy igaz csak 9000ft, de szalagra vesz fel, nem hdd-re, ezért inkább nem vittem el. A pénztáros pedig Csonka Bandi volt :)

© SgtDválasz erre | adatok | e-mail - 2012-12-18 12:49:02 (1281)
A feleségemmel újra főiskolára jártunk, de az óra egy tesiteremben lett volna, és félbeszakította valami idióta újfajta sport, csöveken mászkáltak fel le az emberek és nagyon keménynek érezték magukat. Aztán a macskánk is megjelent, és az ölembe ugrott egy magas csőről. Egy faszi meg fel akarta szedni a feleségem, és amikor elhajtotta, kapott tőle két matricát, amit aztán a mellettem ülő hippi picsa felragasztott a táskájára. Ja, és az új melóm pedig flipperek tesztelése volt, aminek nagyon örültem.
Éles váltás, Helloween klipforgatás volt a Kun Béla lakótelepen, Győrben egy játszótéren. Ebből tudtam, hogy most a 80-as évek végén vagyunk. Mindenhol töklámpások, a tetejükön gyertyákkal. A rendőrök pedig kergettek minket, mert nem volt engedély a klipforgatásra.
Egy helyi alkesz punk lépcsőházának a pincéjébe menekültünk, ahol egy teljesen torz testű, feka csávó így átkozott meg engem:

"TÉ légy az ittastáncparty náci-törpe!" miközben a ruszki táncot nyomta.
ekkor felébredtem. annyira bizarr volt ez az átok, még mindig szakadok rajta

© válasz erre | adatok | e-mail - 2012-09-13 15:13:36 (1280)
nagyon sok ismerősömmel, rokonoktól kezdve általános gimis meg egyetemi osztálytársaimtól kezdve a kollegáimig meg színtérarcokig bezárólag buszoztunk aztán lerobbant a busz ecuador fővárosában éjszaka, át kellett vágni egy dzsungelen de csomóan visszamentek a buszhoz mert újraindult aztán valakivel bementem egy boltba ahol nem fogadták el a forintot, de az eurót igen, csak kurva drága volt úgyhogy nem vetünk semmit, majd egy focipályán találkoztam egy nagyon jóságos néger nővel akinek hatalmas csöcsei voltak, és megengedte hogy játszak velük, de megjött a férje aki ettől szomorú lett és mondtam neki hogy ez egy félreértés ő meg szomorúan mondta hogy ad még egy esélyt az asszonynak

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-08-06 07:31:47 (1279)
Tegnap sörözni voltam haverokkal, aztán megérkezett egyik hamburger bárban dolgozó cimbi, akivel rendeltettünk kaját. Lefekvés előtt benyomtam egy kurvára púposra pakolt döner tálat, aztán fogmosás fekvés. Egész este kajákról álmodtam, amiket meg kellett egyek, de hogy miért nem tudom, csak ettem, ettem. Majd kb10 percenként fel fel keltem hogy furcsán érzem magam, nagyon tele voltam. Visszaaludtam, de megint csak ettem ettem álmomban! :)

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-08-04 13:59:16 (1278)
ma az volt nekem hogy pár házzal a miéntől ami előtt naponta 2x legalább elsétálok, a föld fölött kb 2-3 méterrel lebegve jöttek ki az ott lakók - gyorsan odaszaladtam megkérdezni hogy ezt mégis hogy a faszba csinálják, mert kurva boldogok is voltak mellé. elmagyarázták hogy a ház körül létrejött egy negatív mágneses zóna, és kb egy ilyen 200 méteres sávon belül lehetett lebegni meg repülni meg minden ilyen szart csinálni. énis elkezdtem randomba úszni a levegőben, meg közbe szóltam a haverjaimnak, hogy ők is jöjjenek lebegni, akik odakeveredtek, mert időközben pánkfesztivál lett az utcánkban, és épp Spoonboy koncert ment (nemvágom miért pont az), ahol ott volt két csaj akik elkezdték fogdosni a lábamat, mert összekevertek engem valaki mással de én nem figyelmeztettem őket. namindegy lebegtünk meg repültünk még csomót, kurvajó érzés volt, aztán felébredtem arra hoyg áramszünet lett és eldőlt a ventillátor a szobámba

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-24 21:10:12 (1277)
Nem most volt, de nemrég.:
Előző barátnőmmel sétáltunk hazafelé hozzájuk este a szokásos úton, de tök jó kedve volt, mosolygott, nevetgélt, rázta a kezem. Nem tudom miről beszélgettünk. Egyszer előre szaladt, pörgött mintha táncolna, közben tovább mosolygott.
Egyszer megált, letette az addig levegőben lévő kezeit, felém fordult, elmosolyodott. Álltunk pár másodpercet, majd hírtelen eltűnt. Megijedtem, kiabáltam neki, de semmi. Egyszer csak a csillagos égből tök feketeség lett és mindenféle zaj megszűnt az utcán(tücskök, autók, fák), mintha csendszobában lennék. Ekkor úgy beszartam hogy felriadtam!

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-07-24 15:59:58 (1276)
ma nagyon durvákat álmodtam. a szomszéd ház telkén (ahova tök nehéz belátni a fák miatt) ilyen 1 méteresre megnövő bölényeket tenyésztettek, ami illegális cselekedetnek minősült, mert orbán viktor betiltotta január 1-én a bölénytenyésztést. mindez társult valami fura borongós hangulattal, meg azzal, hogy nemsokára összecsap a menny és a pokol, és a mesebéli meg mindenféle lények a bölényekkel együtt elkezdtek fel-fel tünedezni a házunk körül. közben én mindvégig gecire paráztam rajta, hogy itt lesz a világvége, és nekem még nincs tetoválásom. valahogy feltűnt Hellboy, és elmondta hogy egy tetkót fog veretni rám, de muszáj egy horogkereszttel kezdenie, mert ha nem, akkor sokkal hamarabb jön majd el a világvége, mint amúgy - úgyhogy azzal a feltétellel hogy utána átrajzolja ilyen kis házikóra, beleegyeztem. a fürdőszobába kezdett el varrni, de úgy fájt hogy üvöltöttem kb, mindenesetre 1 perc alatt kész lett és kurvajó lett mert nem horikerit csapatott rám mégse, hanem a saját fejét a képregényből, és kruvajól nézett ki. ekkor kinéztem az ablakon és láttam hogy Gandalf meg Dámbldór az erkélyünkön pipázgatnak idegesen, és mondta a Hellboy is, hogy ez már az utolsó stáció, a pokol seregei are upon us - megint ekkor ébredtem fel, de azzal a tudattal h van egy tetkóm amit hellboy varrt rám, és kurva boldog voltam ettől. je

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-28 15:28:11 (1275)
azt álmodtam hogy nyílt egy punk-videotéka a rákosi úton, és paliékkal minden nap legalább 3 órát lógtunk ott mert, az egész valahogy összeköttetésbe volt a gorillavegabüfével is, így folyamatosan tudtuk enni a burgereket, meg filmeket nézni. arra emlékszem hogy volt olyan film hogy Predator vs Lion King (?), meg a Gremlinsnek ilyen 10 részes folytatása, meg hogy a pultossal kurvasokat beszéltünk a Hiccskokk filmekről úgy, h én kb egyet se láttam, de kurvára képbe voltam minddel. király volt

© drewválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-19 16:33:47 (1274)
Na, álmodtam egy jó nagy faszságot. Szerintem a reggeli/délelőtti vizsgapara és az utána következő véradás-zabálás kombó tette meg a hatását. Elég részletes és elég nagy baromság, de azért leírom:

Szóval, úgy kezdődött, hogy George Clooney írt a facebook-on, hogy el kéne menekülni valahova. Elmentem a helyre, ahol forgattak valamit és ott volt Julia Roberts is. Épp cigarettázott a szegedi Ifjúsági Ház előtt és nem akarta elhinni, hogy írt nekem G.C. Aztán G.C-vel átmentünk egy piros lámpán, mire elkezdtek üldözni a rendőrök, de épp be tudtunk menni a garázsába, ahol egy csomó traktor volt. Ekkor már hárman voltunk és azt mondta G. C., hogy ne röhögjük ki, ez a hobbija, hogy traktorokat gyűjt. Aztán hirtelen reggel lett és lementünk a pincéjébe pingpongozni ilyen robotok ellen, amiket wireless Nintendo 64 kontrollerekkel kellett irányítani. Ezután hirtelen egy tízemeletes panelházban voltam, ahol ilyen kibuc szerű mikroközösség élt és ki volt írva mindenhova, hogy akiket nem ismernek, azokat lelövik és kurvára szédültem a magasságtól. Lejutottam a földszintre és átmentem a másik lépcsőházba, ahol nem volt lépcső csak liftek. Aztán valahogy lett lépcső, felmentem és minden ajtó előtt volt karácsonyfa meg ajándékok én meg arra gondoltam, hogy el kéne lopni mindent (:D). Aztán felértem hozzánk és felriadtam.

Nemtom, mit jelentenek ezek, de lehet jobb is. :D

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-16 10:17:24 (1273)
tesómmal voltam budapesten, aki felült a vonatra és indult volna veszprémbe. elbúcsúztunk, de valamiért visszamentem hozzá és láttam hogy ledöbbenve ül és csak annyit motyog, hogy kiraboltak. megkérdeztem, hogy ki tette, mire biccentett két csöves forma felé. odamentem, hogy lebasszak pár sallert, de az egyikük megfogta a kezem, de bitang erősen és nem tudtam megmozdulni. ekkor a haverja előkapott egy fekete svájci bicskát és megpróbált leszúrni miközben azt súgta a fülembe hogy "cigány vagyok!"
ekkor ébredtem fel.

© buda_válasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-16 04:55:42 (1272)
azért odabasz, hogy a fórum legnagyobb csajozó gépének max. az anyja hajszála kerülhet az ágyába.
[előzmény (1268)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-16 03:51:22 (1271)
álmomban kiderült hogy a barátnőm családja cigány származású, mert átmentem hozzájuk lakásfelújítani, és ilyen győzike-stiló házat kellett nekik építenem. ezzel nekem nem is volt semmi bajom, de amint ez a dolog kiderült, mindenki körülöttem ronda öreg ráncos vándorcigánnyá változott, köztük a barátnőm is, és így már kevésbé volt ínyemre a dolog. ez vajon azt jelenti hogy náci vagyok?
amúgy lehet ezt már írtam itt korábban, de visszatérő álmom hogy haldokló teknősökön és egyéb hullőkön kell segítenem, mindig nagyon szeretném megmenteni őket, de általában meghalnak. vagy ha álmomban úszok, akkor az mindig olyan vízbe (tóba folyóba) történik, ami sűrűn tele van hüllőkkel meg kétéltűekkel. de nem parázok tőlük egyáltalán, csak tudom hogy ott vannak. ez azt jelenti hoyg a tudatalattim tele van feltáratlan titkokkal, amikről nem veszek tudomást, vagy hogy a reptilianok birtokba próbálják venni az agyamat?

© CarTuuNválasz erre | adatok | e-mail - 2012-01-15 15:17:58 (1270)
Olyan zombiapokalipszist álmodtam meg, hogy wáwááwáwáá

Olyan nagyvárosban éltünk, ahol ugyan zombitámadás még nem volt, meg nem is láttak egyet sem, de már szétfosztogattak meg romboltak mindent az emberek, aztán továbbálltak. Ettől függetlenül maradtak még automatákban, meg boltokban kaják, amin mi akik ott maradtunk és saját közösséget alakítottunk, bőven eléldegéltünk. Persze mi sem voltunk jó gyerekek, egy koleszban ott volt még az öreg portás, aki hű volt a hivatásához, mi mégis kibasztuk a piákat az automatákból.
Aztán volt persze, hogy kimerészkedtünk az erdőkbe, ahol viszont rohannunk kellett pár kóbor zombi elől. Mondjuk jópár épület le volt bombázva a városban, de geci hangulatos volt.

© Szeretem a virslitválasz erre | adatok | e-mail - 2011-12-10 10:31:25 (1269)
király :D
[előzmény (1268)]

© Wolfman8válasz erre | adatok | e-mail - 2011-12-09 09:24:09 (1268)
a legelejére nem emlékszem, de amennyi minden történt nem is csoda! :D

szóval, egy sötét veremben ültem pár emberrel, ami meleg volt és nyírkos valamint lele raptor tojásokkal. Egy darabig tanulmányoztuk őket, majd egy párat eltett az egyik ember, hogy majd jól megvizsgálja, de egyszer elrepedt az egyik és ilyen pókszerű lények kezdtek előbújni belőle, de rengeteg. Ekkor menekülőre fogtuk. Bementünk egy kisvárosba, ott szétszéledtünk, majd én bemenekültem egy házba ahol egy kedvesnek tűnő néni vendégül látott. Ettem, ittam, majd megmutatta a szobám, ami úgy nézett ki mint mamámnál a fürdőszoba, csak ablak és minden más nélkül, csak egy ágy volt bent. Bementem majd bezárta utánam az ajtót, ki nem engedett. Feküdtem egy keveset az ágyon (annak ellenére hogy nem volt semmi fény, nem volt koromsötét, valamint itt azt a pózt vehettem fel amit valójában is az ágyamban).
Majd kerestem egy villanykapcsolót, de csak valami 20W ki szart kapcsolt fel, ellenben volt egy ventilátor a falon, amit bekapcsolva össze vissza kezdett fújni (mint amikor a földön hagyott tűzoltó slagba beleengedik a nagynyomású vizet :D). Ezen röhögtem egy jót, majd láttam hogy van még egy fokozat, azt benyomtam, ekkor a lapátjai mögül nagyobb lapátok jöttek elő és úgy fújt össze vissza!
Egyszer csak nyílik az ajtó és betuszkolják egyik haverom barátnőjét, majd bezárnak megint. Odaülök mellé az ágyra, egy ideig kérdezgetem, hogy hogyan kerül ide (mert mintha én tudnám hogy én hogy kerültem), de nem válaszol, csak lehajtott fejjel, megszeppenve ül. Egyszer csak kiböki, hogy lenne kedve most sexhez velem. :D Gondolkoztam magamban, hogy de a Pistával mi lesz, vagy már nincsennek együtt vagy miért, közben az oldalamra dőltem! De még végig se értem a gondolatommal, már nyomta nekem a pucér seggét, hát akkor neki is láttunk. Egy idő után elálmosodtam és kidőltem (amúgy meg itt picit megint félálomban voltam, majd vissza). Váltottunk pár szót, majd megint elkezdtük, közben észrevettem, hogy mégiscsak van egy erkély a bobában csak odakint este van! Már majdnem befejeztük amit kell, de egyszer csak sikoltás és egy nagy bogár láb bassza be az ablakot, majd eltűnik. Felöltöztünk gyorsan, majd ki az ablakon, persze megint szétváltunk én meg láttam hogy valami nagy, gyors lények tizedelik a jónépet. Én bemenekültem valami amerikai stílusú házba, de ekkor már nappal volt. Ahogy körülnéztem a házban egyre többen lettünk, elég sok menekült. Volt aki az ablakhoz állt azokat kapásból ki is kapkodták onnan a szörnyek. A ház egyik oldala pont egy rétre nézett és néztük ahogy ölik az embereket ezek a szörnyek. Egyszer csak eltűnt a tető, majd mintha valami UFO jelenség lett volna, felmarkolt valami lény egy marék embert, elvitte, majd visszatért a tető. Valahonnan éreztük, hogy ez még be fog következni, így elkezdtünk félni. Én egy kabátokkal teli álló fogas alá bújtam be, de még tettem rá jó nagy kabátokat, hogy ha visszatér ez a dolog, akkor engem ne találjon ott, mert a kabátok alatt leszek! :D Közben tovább féltünk a kinti szörnyektől is, és kérdezgettük egymást hogy de honnan jöhettek és mit akarnak! Egyszer csak megláttam az emberek között Sam Neill-t a jellegzetes Jurassic Park-os öltözékében ahogyan éppen brainstormingja van és kijelenti, hogy A TOJÁSOK! Megfogta az egyik ember táskáját, kinyitotta és benne voltak az álmom elején lévő tojásokból pár darab. Na ekkor megfogta a táskát, kiment és óvatosan visszaadta nekik. Egyszer csak eltűnt mind, megszűnt a pánik, viszont én is felébredtem.

Talán még sosem volt ennyire keretbefoglalt és emlékezetes álmom, max csak mozzanatok, de ez most nagy faszság volt! :D
Érdekesség, hogy reggel kimenve mosdani egy hosszú világos barna hajszál volt az arcomon. Anyámé nem lehet mert neki sötétbarna van.

© drewválasz erre | adatok | e-mail - 2011-11-18 19:07:15 (1267)
Ilyet én is álmodtam a múltkor csak az olyan volt, hogy II. vh-s német katonák megszállták a panelházunkat és az egyiket le akartam ütni tévé távirányítóval, de észrevett és lelőtt. De nem haltam meg csak úgy tettem. Elég király volt.
[előzmény (1266)]

© CarTuuNválasz erre | adatok | e-mail - 2011-11-18 10:50:05 (1266)
Álmomban megkéseltek, és gecire vérzett meg fájt, ilyen epés vér folyt.
Budapest túlzsufolttá vált, teljesen apokaliptikus idők uralkodtak. Tudtam, hogy nem kéne az utcán mászkálnom. Metróaluljárókban, buszpályaudvarokon, fel le hosszú lépcsőkön. Persze éjszaka volt, esős, hűvös idő. Mindenki gecire stírölt, csupa rosszarcú ember. Aztán egyszercsak az egyik megszúrt, a hasamba a bordáim alatt jobb oldalon. Kurvára elgyengültem tőle, de hívtam egyik haveromat, aki iszonyatos revansot vett az emberen, majd jöttek a többiek is, mind a metálbandámból, és kurvára legyalulták az embereket, később már én is mert akkor nem fájt annyira.
Viszont kurvahosszú volt az álom, és utána nem tudtam rendesen visszaaludni, mert mindig abba az álomba csúsztam vissza. Mostmár tudom miért ébredtem ilyen fáradtan.

© Benemválasz erre | adatok | e-mail - 2011-11-06 08:45:02 (1265)
én egyszer álmodtam egy pánkosztályról, ahol az osztátársak csak pánkhaverok voltak és tök jó volt...mondjuk egyszer ilyet valóvilágba is álmodtam...
[előzmény (1264)]

© CarTuuNválasz erre | adatok | e-mail - 2011-11-06 01:29:23 (1264)
A második sulim után vissza kellett mennem megcsinálni az érettségit újra, valami új oktatási rendszer miatt (haha) és gecire kurvajó volt ismét sulisnak lenni, esett a hó, meg minden frankó dolog történt, csak hát tegnap álmodtam, és elfelejtettem a nagy részét. Pedig atom volt. Magas épületekben/tornyokban az osztálytermek, meg minden elitsulis dolog

© Deravenválasz erre | adatok | e-mail - 2011-11-04 09:25:36 (1263)
transformers voltam, és miután kitéptem egy másik robot szemét (optikáját?), leültem facebookozni. a facebookos része elég borzalmas volt

© FISválasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-29 07:59:42 (1262)
Azt álmodtam hogy egy tál meggyes gabonapehely vagyok, és megeszem saját magamat!

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-28 14:27:06 (1261)
ja amúgy utólag belegondolva biztos köze van ennek az álomnak ahhoz hogy attendoltam erre a bulira http://www.facebook.com/event.php?eid=227849617270587
[előzmény (1260)]

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-28 14:25:15 (1260)
király a vécéből teleportálás drím-szkilled

én ma azt álmodtam hogy dance or die tag vagyok és koncertünk van a szabadazában ilyen last charge-kaliberű zenekarokkal, de a szabadazá valahogy a balatonparton volt, ott ahol a soundot szokták csinálni a faszfejek, és kint beszélgettünk a külföldi zenekarokkal, akik ilyen szétvarrt szkinhed állatok voltak, és kicsit ráparáztunk, hogy esetleg fullra nácik. közbe megjelentek shiték és mondták hogy szar lesz ez a buli, de a vonatállomáshoz közel van egy tócsa (?) abba lehet jókat dagonyázni. és tényleg elmentünk a vonatállomáshoz ami egyszerre volt balatonon meg a nagydiófa utca végén egy tócsához és abba hemperegtünk, és végig azon paráztunk, hogy a hárdkórosok nácik. aztán felébredtem
[előzmény (1259)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-19 11:24:00 (1259)
ma este azt álmodtam, hogy szatymazon iszonyat buli van, mentünk planbeer vilivel meg még páran, és mivel nem akartunk vonatozni kurvasokat, így a westend egyik wc-jéből teleportáltunk (?) a semmi közepébe, ahol annyira nagy híre lett a bulinak, hogy egy táborhely mellett egy geciüres hangárnak az egyik sarkában volt a buli, kurvasok részeg rokkerrel, meg mindennel ami egy fos vidéki bulihoz kell (messze nem volt annyira király, mint élőben). arra emlékszem még, hogy vendel meg virágmáté a hátukon viszik csokit rákosi koncertre, mert nem bírt már járni, végig sötétedés volt, aztán gondoltam hogy rákosi előtt még elmegyek polgárpukkasztani a városba, visszateleportáltam pestre a wcből, majd szupergyorsan elkezdtem futni és szupernagyokat ugrottam, és egy albán srácot hátbabasztam a körúton a király utca magassábában, aztán versenyeztünk, végül leálltam, megdumáltam vele a tutit a rákóczi térnél egy műanyag széken ülve (álmomban angolul beszélgettünk), és elvittem a westend wcbe, hogy megnézze velem a rákosit, de végül nem akartam, hogy jöjjön, úgyhogy valahogy elfutottam.

ennyire sok faszságot már rég álmodtam, főleg úgy, hogy emlékezzek is rá.

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-10-18 13:16:16 (1258)
álmomban valami nyári este bringára pattantam, és elbicikliztem tatabányára, de nem volt lámpám, ezért kb tök sötétben kellett tekernem, de ennek ellenére én simán mentem vagy 50-el, és mindig nekimentem mindennek. tatabánya amúgy az álmomban egy az egyben úgy nézett ki mint sashalom, sőt, a park, ami mint később kiderült, az úticélom volt, egy az egyben olyan volt mint az itteni tanácspark, csak kisebb volt a szentistván szobor, és nem volt benne deszkáspool, meg megvolt fordítva a játszótér. az egyik padon leültem és találtam egy telefont, amibe belevolt dugva a töltője, és akkor vettem észre hogy az az én telefonom, amit évekkel ezelőtt elhagytam, mert találtam benne akkori sms-eket meg telefonszámokat. valamiért ez boldoggá tett, eltettem a táskámba, és 5 perc alatt hazatekertem a sötétben.

© wsválasz erre | adatok | e-mail - 2011-08-19 16:12:34 (1257)
azt álmodtam hogy apámmal meg húgommal kimentünk bécsbe ruhákat venni egy hipszterdiszkontba (ez volt a neve) a húgomnak, én meg deszkázni akartam mert a hipszterdiszkont egyben szkétpark is volt, de nemtudtam mert a bécsi deszkások tényleg tudtak deszkázni én viszont csak így gurulgatni szerettem volna ideoda. este 9kor bezárt a hely, és nem engedtek ki minket, apámék eltűntek, én meg együtt maradtam a sötétben pár német (persze magyarul beszélő) deszkással, akik szóltak h éjjel ez a hely valami ilyen kísértetkastély szerű paraizévé változik, és megkell találnunk a többieket. király volt

© korky2válasz erre | adatok | e-mail - 2011-06-22 09:21:15 (1256)
A helyi TSZ legjobb traktorosa díjat nyertem meg a pártgyűlésen, de cikinek éreztem átvenni a vörös csillagos plecsnit, így fater mentette meg a család arcát...

© Infectedválasz erre | adatok | e-mail - 2011-05-31 11:31:15 (1255)
rorsach volt az edzőm a haladásba, mert egy kurvajó balszélső voltam.egy edzőtáborba mentünk, ami abból állt, hogy egy luxushajón lábtengózni kellett, miközben a színpadon szmokingba éppen a swinging utters játszott.mindenki vihetett magával egy embert, én a csajom vittem, julia bondot.



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 ... > Következő >> Végére