Punk Portál >> Fórum >> Általános >> Lynn és Skinbomb Kedvencei
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Ime a kedvenc fotóink gyűjteménye

Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-04-11 10:28:08 (4945)
Szintiboy mindent visz:))))
[előzmény (4944)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-04-11 08:44:58 (4944)
hat a komment az jobb mint a foto alany :)

© csigaaválasz erre | adatok | e-mail - 2009-04-10 11:22:57 (4943)
Tetszik mi?:D
[előzmény (4942)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-04-10 09:53:25 (4942)


es komment szejjel szopkodnam a csecsed :)
ahhhhhhhhhh

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-04-10 04:38:35 (4941)
genyos picsa pogacsa! :)

© petitangoválasz erre | adatok | e-mail - 2009-04-09 10:06:15 (4940)
Ferike,egy kis hazai íz!!!"Genyós picsa,fasz mindig együtt basz!!!!!!!"Rémlik még?:-)))

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-04-05 16:02:23 (4939)
hat mi mas :) szokjak a skotok:)

© SKAtanicválasz erre | adatok | e-mail - 2009-04-05 13:27:47 (4938)
És közben szól az imperial march! :D Király!
[előzmény (4937)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-04-05 11:35:17 (4937)
veretem glasgowbol az uj rolls royce hearse-nek hazafele londonba az m6-s autopalyan:)
http://www.youtube.com/watch?v=s7oCdsej7Uk

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-02-11 21:05:05 (4936)
bassza meg
http://www.headhunterbooks.co.uk
itt megtalalja mindenkit a kepeket

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-02-11 21:04:44 (4935)

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-02-11 21:04:26 (4934)

martin king chelsea
cass pennant west ham

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2009-02-11 14:57:07 (4933)
http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/gilman-funeral-service-andrew-director-e-vbkEaLhd6ezMBgfp

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-16 22:04:19 (4932)
masik sztori
emelejuk fel a koporsot bedobozolva utazasra a mentobe 5n, es hat eleg rohadt nehezek ezek a koporsok mert fembol vannak, plusz a csoka benne...konnyen tud lenni 200 kilo felett, fokent a fejnel vagy ahogy mi hivjuk head end...emeljuk be es 3n a feltetelezett fejnel en meg fridge a labnal neki ugrunk 1-2-3 es ala nyulvsa emelnenk szamitva ,hogy konnyu lesz a mi lab vegunk de a baszott fejet kaptuk ketten emeltunk fel kb 150 kilot, kurva jot rohogtunk, mert mind a kettonknek majd nem kiugrott a szeme az erolkodestol fridge a boncmester: fuck me that s heavier than he was before...en meg kiguvadt szemekkel tolom be a rakterbe, yeah this is the fucking head end that s why...
vicces volt ...mar mint nekunk...

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-12-16 21:55:03 (4931)
na ezt csak most lattam pinky
majd legkozelebb iszunk egy teat a harrodsban ugyis oda jarsz ahogy a fotoidon lattam myspacen:)
ne haragudj...

ma nagyn durva napom volt hihetetlen vicces vlt, voltam a repteren feladni egy elhunytat afrikaba es hazafele az uton vissza egy hatalmas utkeresztezodesben zoldet kapva hajtok be, mikozben valami pakisztani barom elem befordul elem piros lampan athajtva es ahogy fordult elottem igy nezett engem vegig nehogy osszeutkozzunk, na en meg szepen leolvashatoan WANKER-eztem le, erre annyira ram nezett ,hogy a gyoker nem figyelt es neki utkozott egy masik szabalyosan halado autonak :) jo lesz oda figyelni a szamra vagy hogy is mondjak...na mindegy elhajtunk mert nem fogok megallni egy koccanasnak plusz nem en vagyok a hibas mert a wanker belehajt a keresztezodesbe piros lampa ellenere is...na midnegy utazunk a mentovel es szembol meg uvoltve rohan a rendor kocsi a koccanas helyszinere es meg tok rendesek voltak a rendorok mert koszontek nekunk meg mikor lattak ,hogy milyen mento auto, hulla szallito levettek a hangot a kocsirol es biccentettek nekunk :) de jo dolog gonoszkodni :) szet rohogtuk noel kollegammal az agyunkat:)

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 19:24:31 (4930)
Csakmeeee itt vagyok Londonban (Golders Green), aztán gondoltam bedobhatnánk egy sörikét, ha ráérsz a héten! Szombatig itt vagyok, írj e-mailt portálon keresztül! Csóka
[előzmény (4929)]

© Pinkyválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 10:57:54 (4929)
Feri, te hol is laksz pontosan?
[előzmény (4928)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-30 10:56:06 (4928)
a heten majdnem szetzuztunk egy megkulonboztetes nelkul szaguldozo indexelni lusta rendor autot a halott szallitonkal:) kussoltak a zsekak!:)

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-22 19:14:36 (4927)
nem tudom ki mennyire halott mar az angol gengszter testver parrol a kray ikrekrol, na most ok mai napig nagyon nepszeruek es kozkedvelt arcok. voltunk Danny ( elso limuzin vezetoi napja ) es en egy putney-beli csaladnal felszedni es vinni oket az edesanyjuk temetesere, es hat be basztak mar akkor mint a dog, ket iker par volt es ronnie-nak es reggienek hivtak egymast poenbol ahogy a kray tesokat is, na most ilyenkor meg semmilyen uton modon amig nem kerdeznek teged az utasaid nem kezdesz el veluk pacsizni, megkerdeztek tolem, hogy mi a nevem, na most mondtam, hogy Frankie, Mad Frankie Fraser ( kray csalad behajto kivegzo embere volt ) szoval jol elvoltunk bebasztak na most erted ki hogy tudja feldolgozni az ot ert hatasokat...nem is volt gaz a templomig amig ott el nem kezdodott a mise kitort a haboru a ket testver par egymasnak esett es utottek vertek egymast, a templomban a templomon kivul egesz uton a temetobe, majd szo szerint le kellett rugni a kotekedoset, es raulni a hatara, hogy a foldon tartsak amig megcsinaljuk a temetest...hihetetlen volt....egesz uton azt lesni ,hogy kis csuda uj kollegam nem e hugyozza ossze magat vezetes kozben es csavarodunk fel valamire, plusz nehogy szetkuldje valaki okollel a fejunket es a kocsit! minden ilyen balhekor felre kell huzni a kocsival megallni es kiszallitani az illetoket es ott hagyni oket...de akar hanyszor probalkoztunk ezzel csend rend lett aztn csak oda ertunk a tgemetobe:)
ezen is szegeny george volt a director..e.s emlekszem ugy elinditotta a gyaszmenetet, hogy en meg embereket tartottam vissza nehogy a kocsinak essenek ,merrt ez az orult felig kilogva orditott ki a limobol ...na most az mi szep lett volna futni 6 es fel merfoldon keresztul a halottas menet mellett, mivel elmeletielg gyasz menet nem all meg sehol es semminek!de ra uvoltottem es be tudtam szallni a limoba...szegeny dannyt le is kellett valtani a visszautrol:)

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-22 19:06:18 (4926)
voltunk egyszer egy olyan gengszter temetesen stockwellben, hogy ilyen igazi strici ruhak stb amibol ki is lehet talalni ,hogy az illeto es csaladja fekete boruek, szoval brixtonban volt a templomi butulas, ami atcsapott egy hatalmas balheba ugyanis a lelkesz no a csalad tagja volt es finoman szolva kizavart minden gengsztert es minden kurvat a templombol isten hazabol szegyeljek magukat stb ,hogy rossz nevet keltik a feketeknek es a jamaikaiaknak stb es hogy a o mint a csalad tagja melysegesen szegyelli magat, hogy egyik unoka fivere idaig fajult, hat ige sajat ajtajaban lottek mellbe 3x drog - prostitucio es egyeb kereskedo volt...a lenyeg a lenyeg, hogy templombol kizavartak egy sarkon gyulekeztek amiben a vicces az volt, hogy a falra fekete spray-jel fel volt fujjva egy baszott nagy NATIONAL FRONT felirat:) ami hatalmas vicc lenne most ha megtudtam volna orokiteni fenykepen, hogy jamaikai gengszterek Londonban National Front felirat alatt szivjak a herbal fuvet:) a lenyeg a lenyeg lovaskocsi es a srac tesoja felult a kocsira egy kibaszott nagy ghetto bluster-rel amibol uvoltott a Bob Marley egesz uton a temetoig..szegeny lovak:)

© Fannikaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-22 17:54:32 (4925)
Koszonom! :)

Erdemben nem tudnek reagalni, de erdekes volt es tanulsagos es megint tajekozodtam sokat! Ha esetleg van meg szivesen veszem...:)
[előzmény (4923)]

© slodoválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-22 17:48:28 (4924)
dekemény:D

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-22 15:24:26 (4923)
Angliaban eleg divatos lett ez a GTA banda stilus, szoval leginkabb a 18 ev alattiak kozott van rengetek banda tag fokeppen szinesboruek koreben divatos ez a kapucnis buggyos gatya bmx kerekpar (lasd adulthood kidulthood filmek ) gengszter eletvitel :) nevetseges kis buzik van es volt benne reszem talalkozni hires hirhedt gengszterekkel hat a minosegi bunozes es megjelenes nem ezek a sracok stilusa...
szoval votl egy gyerek akit a haverjai lekeseltek jatszasibol es annak csinaltuk a temeteset, hat ez mar eleve vicces, hogy lekesltek a haverjukat mert a kessel jatszottak, gondolom utcai kuzdelmekre gyakoroltak es melyre szaladt a kes pengeje sebaj eggyel kevesebb...
szoval kibaszott nagy felhajtas teve radio ujsagok...fel afrikai nagykovetseg es torzs kioltozkodve tam tam dobok minden kutya fasza...allunk a koporso szallito kocsi mogott ahogy szokas vsarjuk a directort, hogy elmondja mikeppen hogy csinaljuk a dolgokat mikor is egyik csoka a csaladbol jon, hogy na majd a katonak viszik a koporsot ha nem gaz...mondja igy nekem, hat mittomen voltam jartam katonai suliba van fogalmam az egyenruhakrol de egyet se lattam erre ilyen kis kocsog kapucnis azon felre csapott baseball sapkas buggyos gatyas suhancok igy oda razzak vagy rugozzak magukat, es ,hogy ok a soldierek...hat mondom komoly, na a lenyeg az, hogy ezek a soldierek olyan kemeny gengszterek voltak 6n, hogy majdnem ossze estek a haverjuk alatt mikor kihuztuk nekik a koporsot meg rajuk emeltuk ketten ok voltak 6n...na mondom itt lesz aztan masirozas...de a gaz es a vicces resze a dolognak ,hogy meg megprobaltak tenyleg diszlepesben menetelni, na ilyenkor mikor ez az egyutt lepunk dologgal probalkzotak kellett tony meg lee haveromnak belepnie elore es hatra es megfogni a koporsot le ne essen ...mert a bal jobb azt kurva mod nem ismertek a soldierek...na a lenyeg a lenyeg 4 ora templomi musor utan megerkezunk a temetobe
jonnek a soldierek hogy akkor ok majd intezik a le engedest foldelest mondom nekik, perszee ti dolgotok mi le engedjuk a koporsot de a foldelest beszeld meg a sirasokkal mert azok nem mi vagyunk...szoval szo szot kovetett es az esetleges "katonai balesetek" elkerulese vegett mi vittuk a koporsot a sirhelyhez beallitottuk a legenyeknek bocsi szoldzsereknek es akkor 1-2-ha emeled es lassan engedd le, na volt egy olyan szoldzser azt ha tony nem fogja meg dereknal az utana megy a koporsonak, azt a mikor le engedtek meg szalutaltak is...hallod ezek miert nem mennek el afganisztanba vagy irakba? vagy ott mar tenyleg soldiereknek kell lenniuk...hihetetlen mi megy itt londonban es ezek a kolykok mit gondolnak magukrol...na ennyit a gyerek gengszter temetesekrol!

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-22 15:13:22 (4922)
voltunk egy hatalmas temetesen lovas kocsi es az egesz rolls royce auto parkunk, a temetesen feketeknel az a szokas, hogy ok foldelig be a sirhelyet backfill-nek hivjak szoval mikor ilyeneket csinalunk tudjuk, hogy egy temetes egy nap, addig ok ott enekelnek szivnak italoznak stb azt jo jamaikai modjara tenni kell...szoval tortent, hogy visszafoldeleskor bezuztak a koporso fedelet, a problema az volt, hogy a kedves nagypapa eleg lerobbant allapotba votl es az embalmerunk sem tudott rajta sokat segiteni, hat ja 3 honapig rohatsz a szobadba mire rad tornek ..na mindegy szoval elkezdodott a cirkusz..ugye nem lehet a csaladtagokat okolni akik a foldet ( hatalmas darabokba allo rogoket ) hanytak ra a koporsora vadolni, hanem minket kell mert ,hogy biztosan rossz koporsot adtunk el nekik stb...sot mert hogy ok feketek..aztan a majdnem eroszakig fajulo vita kozben egy hatalmas meretu feka csoka lecsillapitotta a jamaikaikat ennyivel: " legkozelebb nem a legolcsobb koporsot kell megvenni, hanem vegyetek femet az nem torik ossze!" na mindegy volt arcomba kopestol kezdve minden szarig...majd, hogy birosagon talalkozunk mert eladtunk nekik egy ocska koporsot stb...aztan megjelent a tulajdonosunknal a brigad masnap es jottek a heves jamaikai eloadassal, hogy igy meg ugy ez meg az, aztan neman magukba omolva tavoztak, mert ugye se a koporsot se a temetest nem fizettek ki, szoval lehet ,hogy szandekosan tortek be a koporso fedelet, mivel itt minden biztositva van addig amig mi a melosai csinalunk mindent nem erhet bennuinket semmilyen szar, de onnantol kezdve ,hogy a csalad atveszi tolunk a koporso cipelest stb mar az o hibajuk barmi is tortenik, attol kezdve ,hogy kiveszik a siraso kezebol a lapatot es barmi tortenik az o hibajuk nem a mi sirasoinke...szoval a nagy eloadasnak igy lett vege birosagon kuzdhetnek azert, hogy mikeppen fogjak kifizetni nekunk a temetest!

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-22 15:03:27 (4921)
akkor par sztori:
van egy kollegam es Georgenak hivjak, eleg kis fosos csoka, hatalmas szivvel, de nagyon fel mindentol es ilyen kis ideges termeszetu, hogy mindig azt hiszi valamit elbasztunk....mint egy funeral director neki az a dolga temetes elott ,hogy meggyozodik minden rendben van e klienssel a koporsoban, nem e serult a koporso stb...na most itt divatosak az amerikai metal koporsok casket-ek, es ezek eleg komoly dolog, hermetikusan zarnak nagyon jol neznek ki ( fene egyen bele eleg nehezek mondjuk ) szoval meg a kliens nem kerult bele a koporsoba kitalalta egyik volt kollegam, hogy o belefekszik a koporsoba es hivjuk George-t, hogy nezze meg minden rendben van e a halottal es majd o megilyeszti...hat...mivel a kollegam mind rendes emberek, szepen segitettek bele maszni ennek a vicces illetonek a koporsoba majd rahajtottak a fedelet es minden egyeztetes megbeszeles nelkul razartak azt majd ott hagytak par percre az illetot a lezart koporsoban, hat annyit errol ,hogy az illeto annyira panikba esett, hogy bevizelt azt utanna nem volt tobbe kedve ezekkel viccelodni....


© Fannikaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-21 22:03:00 (4920)
Oke, ertem azert...Meg respect, baszki. :)
[előzmény (4919)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-21 21:57:14 (4919)
azzal nincs is gaz, a boncolas nem nehez inkabb a szagokat elviselni kemeny...hat ja mikor mosdatunk es oltoztetunk akkor legtobb alkalommal a csalad is ott van, ha esetleg nem olyan az elhunyt allapota akkor nem engedjuk be oket, de talalkozol veluk elmondjak ,hogy miben akarjak oltoztetni tehat sokszor kell talalkoznod veluk s hat igen kemeny elviselni, leginkabb ehez kell erosnek lenned, hogy ezzel tudjal valamit csinalni leginkabb kizarni az agyadbol, ami eleg nehez...de hat ezert jo, hogy megy a viccelodes es nem egy ilyen szomoru varju tarsasag a temetoi melosoke

© Fannikaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-21 21:32:13 (4918)
Monjduk boncnok lennek, csak ne kelljen talalkozni a hozzatartozokkal meg ilyesmi...Egy halottnak mar mindegy..Csak a csaladnak a fajdalmat nem lennek kepes elviselni. De maga az anatomia meg az egesz erdekel nagyon.
[előzmény (4917)]

© Skinbombválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-21 21:25:50 (4917)
van noi boncnokunk is, volt egy ritualis ghanai kis csajunk is,de beroppant a dereka mindkettonek..emlekszem egy csoka orrat kellett visszarantani a koporsoban es kertem a kis csajt ,hogy csinalja meg es mondta ,hogy ah nem o nem meri...megoldottam:)
szerintem se noi munka mondjuk, nezem egy ket ceget akiknel van noi undertaker es viszik a koporsot ah hihetetlenul rosszul neznek ki...na mindegy...

© Fannikaválasz erre | adatok | e-mail - 2008-11-21 21:19:59 (4916)
Jo volt. Fura ilyen szemszogbol is...Mondjuk ez talan nem egy noi munka.
[előzmény (4915)]



Elejére << Előző < 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 ... > Következő >> Végére