Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> Ignite
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Hardcore kaliforniából, magyar ízekkel

Elejére << Előző < ... 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 ... > Következő >> Végére

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-16 03:18:45 (737)
még mindig egyetértek. de:
1. melyik fordítással volt baj? (egyébként miért szarnék le bármit is? ha valaki normális és lehet vele vitatni/vitázni akkor nem hiszem, hogy bárkinek le kellene szarnia bármit)
2. én is new balance-t hordok, csak mint általános hardcore-klisé példát említettem
3. hol mondtam ellent magamnak?
4. mit csinálok túlzottan? szerintem semmit. pont annyi időt/energiát szentelek vminek, amit ez a valami érdemel, már ha érted amit mondok...

ki vagy amúgy? ha nem publikus, dobj egy emailt, kíváncsi vagyok...
[előzmény (734)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 21:29:54 (736)
Szinte mindennel egyetértek, csak egy problémám van. A vesszőket rakd ki, mert néha nehéz volt kibogozni, hogy mit is akarsz mondani.
[előzmény (734)]

© Nincsenbecenevem!válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 21:15:09 (735)
Na kedveskéim ez a kedves Zsu hozzászólása meg aztán tényleg megmozgatja a szart is bennem. Aki eléri a nyakát legyen szives jobb belátásra bírni. És te meg kedves Zsu ha az előző elötti bemutatkozó levelemet olvastad akkor tudod hogy Salzburg a buzi Mozart helye nem a PankHardcore baz. Na csókollak.

© Nincsenbecenevem!válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 21:08:27 (734)
Kedves Jakab! A fordítással csak az volt a baj hogy szarul jött ki de mindegy ha nem tudom megvédeni a véleményem akkor csak szubjektív tehát szard le én is ugyanúgy egy valaki vagyok a sok közül.
A lényeg hogy leveled nagy részével egyet lehet érteni és annak ellenére hogy nem vagyok egy nagy Hardcore harcos és csak a kedvenceim koncertjére megyek le azért látom a hadszinteret és amit olasz vagy akár angol esetleg svájci barátaim mesélnek ahhozképest ez az itthoni és mostani (mindenki tudja magára nézve hogy mi van) helyzet egy divatbemutató sörrel és zenével . Mondanom sem kell nekem is vannak együtteses pólóim vanscipőm és hasonló nagyon de nagyon lényegtelen dolgaim de ennek ellenére én nem egy szaros rétegdivat konfekció által létrehozott egyéniségtöredéknek tartom magam hanem amit a szűk baráti köröm is visszaigazol talán kicsit többnek. A fö baj, hogy itt keleten félremennek a dolgok. Nem romantikus ideál kell hanem csak némi jele annak hogyha mondjuk te vagy akár én meglátok a koncerten egy egyértelmüen újfasisztát akkor bizton oda tudjunk menni és ne azt érezzem hogy fogadnak rá a többiek hogy két foggal megúúszom hanemhogy esetleg egykét segítő ököl levisz a nácik közül is egykettőt mielőtt agyonrugnának bátorságomért .... (példám lehet finomabb is de ha az alapvető dolog hiányzik akkor nincs itt semmi más sem, gondolok itt arra hogy NEM TŰRHETEM AZOKNAK GECIKNEK A BUTA IDEOLÓGIAI UTÓDAIT MAGAMMAL EGY LÉGTÉRBEN AKIK ELVITTÉK A NAGYAPÁMAT MAUTHAUSENBE akire a világon a legbüszkébb vagyok mert visszajött, 40 kiló volt de talpraállt és folytatta az életét úgy ahogy te én nem de széles e világon nagyon kevesek lettek volna képesek , tehát már csak az ő emlékére de tinektek meg a szaros Hardcore hagyományából és lényegéből adódóan szembe kell szállni a seggfej nácikkal és minimum szarrá kell verni őket!!!) No persze most gondoljátok keverem itt a romantikát a keményítéssel de lehet hogy kivételessen tévedtek. Nem sok mai srácot visznek be a rendőrök mert a barátaival összeverekedők közül egyet sörösüveggel leüt. Ez mondjuk már lehet hogy némi összetartásnak a jele. Ne értsetek félre itt nem magamat fényezem csak hiányolom a nyílt antirasszizmut meg amit a Jakab is mond hogy a szarnyaló Téglást nem szabad a nácizenekarával eltűrni és most hogy ilyen kellemessen felmelegedett a légkör az ignite körül lehet hogy a következő koncertre lemegyek hátha akad nálam némi tojás mert ha megint niggerezik a fasz megdobálom érted PICSÁBA MEGDOBÁLOM majd ha megint eljön és megint niggerezik MEGINT MEGDOBÁLOM baz! Mehet a picsába a szarnyaló amerikai , himnusz van az M1en éjfélkor ha valaki nem tud aludni nélküle !!
Ha valaki viszont véletlenül eggyetért (Hé JAKAB!) viszek neki is tojást LESZAROM! FELVÁSÁRLOM AZ EGÉSZ PIACOT HA LEGALÁBB EGY DOLOGBAN IS DE EGYSÉGES CSELEKVÉS SZÜLETHET.
A newbalanceről meg annyit hogy én is vegetáriánus vagyok és próbálok bőrmentes cipőt venni (Mint pl NB) de ez részletkérdés és ezen tényleg semmi nekem múlik. A J.Zoli meg a mi kis hardcore-unknak akkor is egy fontos szereplője ha néha ellentmond magának, néha talán túlzottan csinálja amit csinál de én szólni sem merek hiszen tucatjával írom az ellentmondásaimat és mindenki követ el hibákat ( na remélem leesett hogy nagyon keményen osztottam nektek egy fincsi kis közhelyet) . Végezetül tartom magam a prófécisztikus stílushoz: MINDENKI A SZÁMÁRA LEGSZIMPATIKUSABB SZART NYALJA HA KEDVE VAN HOZZÁ!!!!! tiszteletem

© authisválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-15 11:06:34 (733)
mikor lesz meg az Ignite interjú?vagy hol van?

© Persevereválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 21:30:46 (732)
A hozzászólásodból az derül ki, hogy te is leszarod a mondanivalókat, és szívesen osztozol nácikkal egy hardcore v. punk koncerten.
Ha nem így van, akkor meg mi a baj?
[előzmény (716)]

© Persevereválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 21:26:20 (731)
Inkább te ignoráltad a saját agyadat, ha nem fogtad fel, miről szól a levél!
Mondhat bárki bármit, ezek után szarok erre az együttesre. Nem vagyok oda Jakab Zoliért, és a levél is kicsit vulgárisra sikerült (bár erre figyelmeztetett is), de ha ezeket leszámítjuk, totál igaza van!
[előzmény (716)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 18:39:39 (730)
na jo, de berenyben azert fejletebbek az emberek.. nalatok a raklap egy attekintheto valami... mi neha hasznaljuk itt pesten maszokanak meg mittom en...
[előzmény (729)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 18:36:38 (729)
MIfelenk a RAKLAP a meno
[előzmény (725)]

© Matthewválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:58:57 (728)
lol :)
[előzmény (725)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:18:47 (727)
na azert :) heheh
[előzmény (726)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:17:38 (726)
Ok, maradjunk a fagolyónál.
[előzmény (725)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:14:06 (725)
egysejtu?! sejtmag sejplazma sejtfal.. osztodas dns AAAAAAAAAAAA
fagyolyo... FAGOLYO =)
[előzmény (723)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:12:49 (724)
:))
Igazad van.
[előzmény (722)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:12:21 (723)
Nem téged szarlak le!:)) Olvasd el, mit írt ez az Oguz nevű egysejtű a New Balance-ról.
[előzmény (721)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:10:06 (722)
hat te hulye vagy...
kaktusz? van gyokere.. meg tulevelei meg sejtjei meg minden...
fagolyo, oreg, fagolyo :)
[előzmény (720)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 16:09:34 (721)
bocsass meg mit nem szarsz le... vagy ezt miert nekem mondtad
/me nem erti...
[előzmény (719)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 15:54:42 (720)
Öreg, te olyan egyszereű vagy, mint egy kaktusz.
[előzmény (716)]

© Enforcerválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 15:49:15 (719)
Egy cég, ami király csukákat gyárt. Ja, és én nem szarom le!
[előzmény (718)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 15:47:28 (718)
bravo.. ez fasza.. telleg, ezt orom volt olvasni...
egy dolog
mi az a new balance?
[előzmény (714)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 15:28:02 (717)
Most ezzel mi a lofasz bajod van?

Ki az atya? Ki ignoral mit???? Mivaaan?
[előzmény (716)]

© Oguzválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:44:51 (716)
Ezt a "kirekesztő" "gyűlöletbeszédet" egy levelezőlistán találtam:
http://groups.yahoo.com/group/magyarpunk/message/14917

Csak "ignoráljon" a hc/punk-"atya".

© wordsasweaponsválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 14:26:34 (715)
nagyjából igazad van, egy kérdésem maradt: mi a baj azzal, ha én fordítok?
[előzmény (714)]

© Nincsenbecenevem!válasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 13:48:20 (714)
Na kedves annyipénzemvan és olyanszociálisvagyok hogy a telefonszámláraköltökinkább mint a mézesmázos punkhardcoreéletre barátaim. Eszemágában nem lett volna ilyen fórumfélékbe beírogatni mert sok más dolgom van de egy jó barátom felhívta a figyelmem hogy az ignite koncert után egy két figyelemre méltó iromány lelhető fel ezen a csodálatossan punk és mégjobban hardcore oldalon.
Elősször is: Én igazi nácigyűlölő vagyok és ebben a témában eggyetértek a Jakabbal és ha lent lettem volna egész biztos, hogy bekapcsolódom a bonheadekkel való beszélgetésba némi nonverbális véleménnyílvánítással.
2:Jakab Zoli tevékenysége igazán fontos lehet a koncertszervezésben de néha azért feláll a szőr a hátamon amikor fordítani kezd.( Jakab úr magának mond ellent a fordítással hiszen az angolul nem beszélő teszemazt Undying rajongók inkább mennyenek a picsába Mozartot hallgatni hiszen ennek a punk hardcore vonalnak a megértéséhez nem a Salzburgi konzervatórium kell hanem csupán egy csipetnyi angol....másrészről pedig ez a vonal különössen nem az álszakadt 14évesek szekciója hanem némi értelmet és rálátást követel.)
3: Az ignite (remélem a kisbetű felidéz némi Páluccai fiúk szindrómát az olvasottabbjában) egy kalap szar amióta csak ismerem. Téglás egy egyre jobban sajátmagát félreértelmező fasz aki a fideszezéssel és újabban némi rassszizmussal próbál a "helyen amit otthonnak nevez bevágódni". Ez az egész kurva nacionalizmus megalapozattlan. Téglás mehet a picsába hiszen (én úgygondolom a Jakabbal ellentétben) a politika és a hardcore kombinációja úgy fest mint ha ciono-fasiszta lennék.(vegyétek észre hogy nonszensz szarnyalás ami itt megy.) . Nagyon leszarom a fültágítót, a varrásokat, a kurva Newballancet és a temérdek Fruit of the Kedvenc eggyüttesem neve rávasalva 3500ért pólót.Mindenki azt a szart nyalja ami neki szimpatikus, nekem nem is ez a bajom. Ami engem bánt az az hogy a Jakab elássa a Hardcoret de ez hazugság mert ez maximum egy exhumálás. Az egész szintér mint magyaroraszágon (Csak hogy tuddjátok falatrengetően gyűlölöm ezt az országot) minden más félre van értelmezve és ezáltal születésétől foggva torz. A legfontosabb dolog meg kedveskéim az ,hogy némi pici összefogással ( inkáb csak kooperációra gondolok) akár a fasiszta geci téglást is le lehet szedni a szinpadról és szarráverni.(Na ekkor lennék kurvabüszke rátok.) És pl . a szaros vöröslyukat is meg lehet szopatni mert ez a házirend dolog volt az utolsó csepp a geci biztonságiőrökről és a különbenis minden technikailag szar megoldásáról nem is beszélve. De ez már egy másik téma( ha valaki topicot ír dögöljönmeg) és tárgyalására máskor kerül sor. A viszontlátásra kedves pankjaim és nefeledjétek a politika a szarnyalóknak és a téglás zoliknak való. Ha valakit érdekel írjon és megírom címem/telefonszámom és ha kedvére van akár el is jöhet szétütni a fejem, én mindíg forró teával várom a kedves beszélgetőpartnereket. hello-bello

© Persevereválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-14 13:19:17 (713)
Bocs, az off elkerülte a figyelmemet :)
Ebben az esetben én kérek elnézést
[előzmény (675)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 19:49:31 (712)
nem, ugy hogy nyugodtan te is lassan kiprobalhatnad, hidd el menni fog... =)
[előzmény (711)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 19:39:16 (711)
Igen, el lehet intezni ennyivel is.
Es most is valoban egyetertek azzal a hozzaszolasoddal, amire valaszoltam es amibol ez a sehova nem vezeto vita kiindult. Csak ellentetben a multkori szimpla egyetertesemmel azt akartam szemleltetni, hogy ez a hozzaallasod sem tul regi keletu.
Csak arra probalkoztam emlekeztetni a kozonseget, milyen ordenare vitak alakultak ki a legutobbi valasztasok idejen, amibe (a szivem szakadt meg) altalam nagyra becsult emberek is ostoba modon belefolytak. (Nem, most nem kimondottan rad gondoltam...:-) Na meg persze a fokolomposok kozott Te, TPeti, Gandalf, stb. csak hogy emlekeztesselek.
Na az egy olyan szint volt, ahova orulok, hogy nem vagyok kepes lesullyedni.
Mindenesetre fejlodsz, ezt orommel tapasztalom. Es meg (ezt alig hiszem el) elnezest is kersz. Koszonom es gratulalok. Ugye, nem is olyan nehez?
[előzmény (710)]

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 19:10:44 (710)
na elejet venni tovabbi konfliktusoknak...
jo boccs paraszt voltam, ebben igazad van, ilye stilust nem engedhet meg maganak senki.. ezert elnezest...
viszont akkor is idetlen hogy egyszer ezt mondod egyszer azt... es emelett az allaspontom mellett kitartok...

© Oxygeneválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 19:02:59 (709)
amikor legutobb ezt leirtam, hogy az aktualpolitika bla bla bla, azt irtad, hogy "jol szoltal" szo szerinte es en meg poent is csinaltam belole, hogy uuu ezt elbasztam... most meg baszogatsz vele... hiaba beszelsz itt a magaslorol, arra magyarazatot nem tudsz szolgaltani, arra, hogy milyen alapon vered a nyalad arra, hogy olyan tisztelettel alljak hozzad, mint amit elvarok, es kozben meg ugyanebben a hozzaszolasban anyazol...
Egyebirant, szerencse, hogy amikor kezd velem nagyon elszaladni a lo, itt vagy te punkpolice-nak es fulig teped a szamat, nehogy tulsagosan elszaladjon.. most mit bohockodsz de tenyleg?
[előzmény (708)]

© Pokolgepválasz erre | adatok | e-mail - 2003-12-13 18:03:57 (708)
Az, hogy legutobbi talalkozasunkkor nem teptem fulig a szadat, az meg nem jelenti azt, hogy nyeregben erezheted magad.
Ja es legyszives emeld mar ki, hogy hol mondok homlokegyenest ellen magamnak. Azt elismerem, hogy tevedhet az ember, de hidd el, nem emlekszem, hogy barmikor is ellentmondtam volna magamnak. Az meg hogy csak igy referencia nelkul idebaszod a forumra a kenyszerkepzeteid, az nem bizonyit semmit.
Vegyel vissza kisoreg, mert kezd nagyon elszaladni veled megint a lo.
[előzmény (694)]



Elejére << Előző < ... 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 ... > Következő >> Végére