Punk Portál >> Fórum >> Zenekarok >> wc-PUNK-pír
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
Egy Szedvári zenekar!

Elejére << Előző < ... 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 ... > Következő >> Végére

© Kis Lambuszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-04-01 08:39:30 (1037)
Van remény! Miénk lesz még Erdély! Magyarország a miénk idegenek kifelé! Magyarország a miénk zsiványbanda kifelé! Magyarország a miénk élősködők kifelé!
Oi oi oi oi oi oi! Sieg heil! Ezt Istvánnak küldöm!

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-31 20:12:53 (1036)
Köszönök már nektek!!!!Helló belló sziasztok!!!
Cica ha holnap lesz info órátok akkor írhatnál nekünk valami szépet:))
Ja és Névtelen szijjjóka!!!
Na puszi!!!!Holnap találkozunk úgyis..:)Jöttök öl holnap???

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-30 19:16:05 (1035)
Helló belló buli van gyerekek szex tragédia és uborka!!!Mikor bulizunk??
Szószerinti idézet..aki érintett tudja ezt..:PP
Na Nyiszlivág jó lenne ha válaszolnál a mailemre mert most írtam egy naggyon hosszút neked!!!!
Mennem kén e tanulgatni a föcit de nincs kedvem!!!Na írjál már puskát hallod??!!!!!
Na szijja!
[előzmény (1033)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-29 20:10:24 (1034)
Hááát szijja Nyiszlim...én most tanulgatok..nem sok sikerrel, mert nem igazán van kedvem ehhez:(((
Nem akarok suliba menni holnap!!!!!!Bassza meg!!!!
Na mindegy...holnap 6:40..mondjuk mikor nem:))
Na épp megint elő került egy jó kis zeném...a Finntroll...:))Elküldtem Attilának..azt mondta háááááát..mondom szerintem elég üvöltős..:)))
Na megyek vissza oszt bújom a könyveim!!!Puszi neked..meg mindenkinek!!!!!:DD
[előzmény (1033)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-29 18:56:04 (1033)
Helo mindenkinek!!!!!!!!

Remélem mindenki becsesen túl élte a húsvétot...
Cica remélem már te is jobban vagy...

Hello bello Angel...Na tanultál mán????Én ma még nem is láttam a könyveim...Megvártuk ám Gilcsit, csak az volt a baj, hogy a Center meg mán addigra bezárt, uh. kinn kellet ácsorognunk és közben hallgathattuk, hogy hogy vihog Barbika...De nagy nehezn csak hazaértem és aludtam 11-ig...
Szal. a lényeg, hogy jó volt ez a húsvéti buli, mindenki berugott, mindeki örjöngött stb.
Ja és Koncsik, ha olvasod ezt akkor jobb ha tudod, hogy a macskám totál deprssziós lett tőletek, akkora sokkhatás érte húsvétkor...(miattatok...):o))))))))))))

Na mostmár megyek...
Angel, ha fenn leszel majd írj...
A WCPUNKPÍR a legjobb...
Ja és Lilla, boldog szülinapot...

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-29 18:29:57 (1032)
Nem tán ma van a szülinapod??
Akkor sok boldog szülinapot!!!!!!!
Sok sok piát a hétvégére neked!!!!:))
[előzmény (1028)]

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-29 17:31:17 (1031)
Konrád! Veled meg mi van? Szóval engem már le is szarsz! Szép vagy, mit ne mondjak! Ennyire ne érdekeljen, hogy mi van velem! Szép vagy! Néha elém is komminukálhatnál! Jól esne! Na cuppp

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-29 17:28:59 (1030)
Lilla! SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!
Sztem a mai ünneplés elmarad, mivel holnap suli! Nem hiszem, hogy anyud téged is elengedne! Vhogy nem hiszem! Majd a hétvégén megünnepeljük, csak akor elkérhetnéd magad 10 után is egy kicsivel! 10-ig nem ogunk tudni kijózanodni!!!:-))Most az egyszer rávehetnéd, hogy legalább 1-ig elgyere! Na cupppp

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-29 14:05:08 (1029)
Hűűű basszus de jó volt a tegnap...fele estére nem emlékszek h. mit csináltam!!:))
Édesem egyetlenem kiscsillagom...ne haragudj phérjem hogy már megint elfelejtettem a dolgot:((
Naggggyon sajnálom!!!!!Nem kéne többet innom:(((
De 4 napból csak 2 napot voltam beállva..:)De lassan le kéne ezzel állni!!!Na mindegy jóvan..
Ja és remélem ízlett a pálinka!!!!Majd legközelebb is viszek föl!!!!!
Na háát ha itt vagy nyiszlikém írhatnál vmit!!!Mi van veled??Vagy bármi...Na helló belló mindenki!!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-29 12:57:33 (1028)
Trehány,lusta banda!!! hát valaki már hajnal óta enn van,ti meg be se teszitek órumra a lábatokat!!! ha nem írtok,ogom a korbácsom,és mindenkit elenekelek

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-29 07:59:35 (1027)
túléltem a húsvétot!!remélem a fiúk azért már kijózanodtak! na csajok! látjátok! ez is egy fiúközpontú ünnep! a csajok fizetik a piát,a kaját,a locsolópénzt!! és mit kapnak cserébe? víz,szóda,büdös kölni!!! mi ebbe a kellemes!!?ja és mondjuk nem vagyok vallásos,de a húsvét elvesztette a jelentését,na meg a jelentőségét is,legalábbis számomra! (Habár ez se nagyon cibál,csak úgy írtam) ha valaki jönne itt nekem azzal,hogy ott van nekünk a nőnap, azt megölöm!!!!!!!:-)
szia Reni! ja hazaértem,és még haza is lettem kísérve,úgyhogy teljesen jó volt a dolog! gyógyuljon ám az ujjad!!!
Gotti!! akkor mi lesz ma? megünnepeljük a szülinapomat vagy mi a asz?? eltolhatnánk akár hétvégéig is,nekem olllyan mindegy!!!!
na Koncsi!!te GÖRÉNY!nem haragszok rád,de te szégyelltél és kész!!!!!!!
na jó tom,hogy csak nekem akartál jót meg minden,és azért nem kürtölted szét a világnak,és biztos akkor szar lett vna,de egyáltalán NEM ZAVAR a dolog!!!!!!! meg amúgy is régen volt már!! dobjuk a témát!!! Szal még áj ahol Enikö megbökött,mi!? nekem a kicsim áj még mindig!!!! majd adsz rá puszit! BRUHABRUHA!!!!! Most pedig:Legyél jó kis Nyék,vegyél megoldást,és holnap osszál!!!!!!!
mikor lesz legközelebb koncert????????
csáó mindenkinek!!!!!!!

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-28 10:24:40 (1026)
Én is mindenkinek Kellemes Húsvéti ünnepeket kívánok!!!
( a csajoknak kitartást):-) Cuppp

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-28 08:27:55 (1025)
Kellemes húsvéti ünnepeket mindenkinek!!!!!!!:)
Cica gyertek ám délután!!!!!!!:))
Na pusz!

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-25 10:02:43 (1024)
Na látod mondom hogy te nem írsz nekem te.......
[előzmény (1023)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-25 09:22:42 (1023)
Ja ezt lillának mondtam

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-25 09:22:21 (1022)
Hát egy ojan faszt mint te, te is szégyelnél.
HÖHÖHÖHÖHÖ
[előzmény (1019)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-24 15:00:40 (1021)
Helló Lilla..mi van veled???Hazaértél szombaton??:))
Na képzeljétek úgy elvágtam az ujjam hogy csak na:))
Na mindegy is nem lényeg..akkor holnap visszük koncertre...ugye???Trinity úgyis te fogsz énekelni nem kell paráznod..és ott leszünk és ott csápolunk!!!!!
Na mentem is mert vár a sütögetés még így vágott ujjjal is!!!!
Na pá everybody!!!!!!!
[előzmény (1020)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-24 11:58:17 (1020)
na beszélhetek én itt nektek!!!!!! senki nem tolja ide a képét?!!!!!!! hiába mondom,hogy jöjjetek hát már nem is foglalkoztok velem...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-24 10:58:01 (1019)
ja és még annyi,hogy Endrének üzenem,hogy remélem a többes száma rám is érvényes,és ebben a messzi-messzi távolban minden OK!!!!!!! egyesek (én) boldogabbak a kelleténél!!! Puszi
Gotti! bocsi hogy nem mentem tegnap de gondolom nem voltam pótol6atlan!!!!!!!!! remélem áll még a Bariban való iszogatás,amit szülinapomkor csinálunk!!!!!! mikor lesz Jenő bulija?????? megyünk rá????? csak mer tökre elfelejtettem,hogy mi a nagy program...
Feci! ha gondolod gyere bármikor,én neked bármikor ráérek!!! csók:Lilla

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-24 10:52:09 (1018)
oké ez ÁJKÚS volt!
Konbébi! én azt hittem kajakra,hogy te szégyellsz engem -mármint az osztálykirándulásunkat illetően-!!!ami már elég rég volt... én nem szégyellem csak akkor meg kellett emésztenem mi is történt de szerintem az formálta a barátságunket olyanná amilyen!!!!!! valaki úgy tudja,ő volt az 1. de csak tudja így nyugodtan,de csak miatta!!! egyébként ha mindenki erről beszélne,az se zavarna,hidd el!!! Ha még azt se zavarja akinek mindent elmondtál kivéve a nevet akkor engem miért???

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-24 10:46:13 (1017)
nkkjhiouzroit

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-24 10:45:22 (1016)
sziasztok! na az egy nagy tény,hogy a multkori koncerten mindenki lehúzott titeket Kornél,de szerintem ti ez magasról leszarjátok! vagy legalábbis remélem! szerintem ti elsősorban magatokért zenéltek és azért mert szeretitek! habár én nem voltam már ott mikor ti voltatok,azért hallottam visszajelzéseket,például,hogy nem épp szakképzett az énekes hogy úgy mondjam... és ezt igen szépen sikerült kiejeznem...
de ettől még például számomra nem vagytok rosszabbak!!!!!!! sőt!!!! szóval jön a kicsi-nyaló rész: BÁRMI LESZ IS NEM TÁGÍTUNK MELLŐLETEK!!!! SZERETÜNK BENNETEKET,MÉG AKKOR IS HA ÖSSZESEN 2 HANGBÓL ÁLLNA AZ ÖSSZES DALOTOK!!!!!!!!
Ecikével kitaláltuk,hogy kéne vokál... szerintetek kire gondoltunk???
RÁM:-)))))))))))) JÓ POÉN VALT NEM?ÁÁÁÁÁÁÁ egy tökös zenekarba mi a aszt keresne egy magamfajta!!!!!!!!!!

© Kis Lambuszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 11:57:07 (1015)
Na szóval túrós pöcsű, következő órán kapjuk az áldást! Örüljünk ha megússzuk egy igazgatóival, nekem nincs kedvem fegyelmit kapni!
De szaros seggű!!!! Van egy ötletem! Nekem úgy is protekcióm van az osztályőnöknél, az esti kalandok miatt, szóval ma este megkúrom kétszer, ha nem kapunk semmit! De mondjuk ha Terhesné lenne az Osztályfőnökünk akkor könnyebben eltudnám intézni! Az öreglány geci jó az ágyban!!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 11:52:33 (1014)
Ja JA szarossegű haverom itt az ideje hogy írjak eljött az ideje és el fog dőlni hogy mit fogunk kapni O.fö ÓRÁÁÁÁÁÁÁÁNNNNNNNNN
Lehet hogy semmi de lehet Hogy mindent és akkor ránk a Biztos HALÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL VÁÁRRRR
"A hejjjjesírási hipákat nézzmááá ej"

© Kis Lambuszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-23 11:38:34 (1013)
Hello! Visszajöttem, pénteken mindenki jöjjön a Görények 4 éves szülinapjára a jómadárba, és még lesz punktomim is meg még egy másik zenekar, akit jelenleg nem tudom most éppen, hogy mi a nevük! És te túrús pöcsű barátom indítsd el a topikot és kezdjé bele írni!

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-22 19:14:27 (1012)
Jajjjjjj szóval Anonymus már nem og írni???????
Utólag is mégmindig boldog szülinapot neked is meg Anonymusnak is:)))))
Na csá!
Ja és Trinity háát csak elmegyek már a koncertetekre...de még nem biztos..mert aztán ott berúgok és hogy jövök haza???:))))
[előzmény (1008)]

© angel from the hellválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-22 19:12:50 (1011)
ENDREEE!!!!!!Elefelejtettem mit kell megkérdezni ubitól:)))))Majd úgyis talizunk addig de tényleg elfelejtettem....pedig ma reggel mondtatd:):))
Na mindegy is!!!!Megmondtad neki h. szeretem és h. csókolom ahol akarja???????Jaaa meg Attilának hogy uzsidoboz????
Gondolom nem mi????:)))
Na jól van...pápá!
Csók CICA!!!!!!
[előzmény (992)]

© Gothikaválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-22 17:16:52 (1010)
szia mon! nincs velünk semmi különös! éljük napjainkat eme messzi távolban! elétek mi van? remélem kicsivel nagyobb mozgás, mint nálunk! gotti

© Kis Lambuszválasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-22 09:16:05 (1009)
Én ma még hallak elégszer túrús pöcsű komám! Na gyerünk töri órára!

© válasz erre | adatok | e-mail - 2005-03-22 09:16:05 (1008)
Mára utolsó beszólásomat fogod hallani nagy levegőt veszek amikor ezeket a sorakt írom és becsen arra gondolok hogy ezt a sorokat örömmel fogod olvasni Elkezdem: Azt a retkes szálybabaszott jó büdös picsád hogy szarnádm össze magad te túrús pöcsű komám gennyestorkó hererákos végbélszakadásos ürülék
Vszlát délutánig:)



Elejére << Előző < ... 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 ... > Következő >> Végére