Punk Portál >> Fórum >> Összes téma >> Psychobilly
Bejelentkezés - Regisztráció - Elfelejtett jelszó - Segítség
magyar psycho

Elejére << Előző < ... 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 > Következő >> Végére

© Kid Pompeiiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 07:31:18 (147)
Nem azt mondtam, hogy népszerű sztárok vagytok, de kicsit nagyképű volt ez a legundergroundabb jelző.
[előzmény (146)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 07:28:24 (146)
Eskuszom boldog vagyok..csak ide kellett jonni es maris kiderult hogy nem vagyunk underground zenekar .. tehat oriasi retegek szeretnek minket!!!
Mostmar csak a koncertjeinken kell ugyanezt latnom es akkor tokeletesen boldog leszek. Betortunk a mainstreambe!!!


Ezt majd tudatom azzal a 35 emberrel is aki altalaban veszi a faradsagot es lenez egy-egy videki bulinkra...meg a kiadokkal is akik kapkodnak a sajat dalaink kiadasa ugyeben...a radiokkal is akik ejjel nappal nyomjak a dalainkat, es a tvkkel is akik le sem vesznek minket a musorrol...

© Kid Pompeiiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 07:24:12 (145)
Ezen kb. akkora hülyeség gondolkozni, mint azon, hogy kinek nagyobb a fasza.
[előzmény (144)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 07:22:02 (144)
mik magyarorszag legundergroundabb zenekarai ???
[előzmény (143)]

© Kid Pompeiiválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 07:18:07 (143)
Slang, Sonicdollz, Suckerstarz. Ezek lettek volna a legundergroundabb zenekarok? Nem hiszem. Az volt a baj egyébként (és még mindig), hogy 4-5 évente kipécéztek valami zenekart magatoknak és elkezditek nyúlni. Én ezt nem így csinálnám.
[előzmény (133)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 07:09:51 (142)
Köszönjük szépen !!! Orulok hogy tetszett a buli!!!
[előzmény (139)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 07:09:04 (141)
Nem tudom miért vicc amit leirtam de biztos igazad van. Nekem mondjuk egy cre hangolt bogatyas ugralos zenekar nem underground mert ezt latom a zeneteven nap mint nap de mindegy... nem is akarok errol vitatkozni.

Hahaha .. komolyan annyira kell rohognom.. nem vagyunk hitelesek, meg nem vagyunk underground.. barcsak igy lenne hogy nem vagyunk underground !!!!
Imadtam mikor az osszes fakezu haverom zenekart alapitott , ugraltak minta kurvanyja de zenelni nem tudtak uvoltottek mint az allat mer az volt a divat es mentek rajuk az emberek, mi meg a probateremben senyvedtunk a 3 szolamu vokaljainkkal es senkit nem erdekelt, megsem valtoztattunk.

Szerinted miert pont rockabilly zenet csinalunk ha be akarunk futni?? Miert nem linkin park feldolgozasokat ?? + kerdezem en te honnan tudod hogy mennyi munka van abban hogy ezeket a dalokat igy athangszereltuk, es osszeraktuk????

[előzmény (136)]

© H.Kriszválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-17 00:22:47 (140)
november 27. UP TO VEGAS (germany, psychobilly) + vendégek
MUSIC FACTORY-ban

© Gorillaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 23:20:59 (139)
"A gorillaek is azert gondoltak rank mint vendeg mert ok is nagyon birjak ahogy jatszuk ezeket a dalokat ..
ennyi. "

Ezt en is megerosithetem. Valoban igy van. En a mai konnyuzenei palettarol a Sonicdollzon kivul nem tudtam volna mas zenekart elkepzelni erre a bulira. En soha azelott nem, lattam oket, es nekem nagyon tetszett. (A felesegemnek is, pedig o kritikus tipus)
[előzmény (133)]

© Gorillaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 23:15:42 (138)
"Atyam, maganak kene legjobban tudnia, hogy TomAlien nem Frankensteinre hasonlit, hanem a TEREMTMENYERE!"

Ebben van igazsag, de mi a Gorilla egyuttesben mar megallapitottuk, hogy Frankenstein az a teremtmeny, es nem a doktor, mert ugyis mindenki azt hiszi. Nyugodtan lehet a teremtmenyt Frankensteinnek hivni (szerintunk:)
[előzmény (109)]

© Gorillaválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 23:13:38 (137)
"Gorilla: Az első dolog, amit megemlítenék, hogy a NagyLukáts-ként emlegetett, ünnepelt frotember pólójára irígy vagyok ("Texas Chainsaw Massacre" 2004-es remake filmborító). Mire felocsúdtam a tísört okozta sokktól elkezdődött a show. Most láttam először a Gorillát élőben és pont olyan volt az egész, mint amilyenre számítottam. A hangzás is kiváló. Talán a rengeteg feldolgozás helyett ők is játszhattak volna több saját szongot. Azért tisztes hosszússágú hangversenyt pumpáltak a publikum fülébe, de másodszorra már nem voltak hajlanóak visszaporoszkálni a színpadra és kissé csalódottan tolongott ki a közönség 5 perces üvöltözés és visszafüttyögés után. "

Nagyon szepen koszonjuk az elismero szavakat!!! Apolomra en is buszke vagyok, nem kis utanajarasomba kerult, mire levadasztam egyet.
A sok feldolgozasnak az a magyarazata, hogy mivel triorol van szo, es mindossze ket nagylemez van, kb 50 perc, egy ora musor tudunk sajat szamokbol osszerakni, amik utnek koncerten. SOk olyan dal van az albumokon, amik ott megfelelnek, de egy koncerten leultethetik a hangulatot, vagy a lemezhez kepest ures hangzast mutatnanak. A szokasoss koncertek 50 percesek kb, de most hosszabb musort szerettunk volna osszeallitani, hiszen reg nem jatszottunk egyutt.
A masodik visszatapsolas kerdese nem volt egyszeru. Tanakodunk, hogy visszamenjunk e, de az egyebknet is szokatlanul hosszu koncert olyannyira kiszovta az eronket, hogy az elso visszatapsolas utan az oltozoben szabalyosan nem tudtunk mar felallni a szekbol, es kapkodtuk a levegot. Elnezest kerunk azoktol, akiknek csalodast okoztunk ezzel, de harom ev kihagyas utan mar nem mertunk bevallalni megegy visszamenest. De azt most igerem, hogy jovore addig jatszunk, mig ossze nem esunk. Foleg, hogy ilyen halas es nagyszeru a kozonseg.

© xvincentxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 23:12:56 (136)
Ezzel az underground szócskával ovatosabban bánhatnál,mert amit leirtál az vicc!
Ott voltam a koncerten és megmondom őszintén nekem nem tetszett,valahogy nem találtam hitelesnek és némelyik számot nem ismertem fel!
Ráadásul szerintem egy zenekar játszon saját számokat,és azzal probáljon meg valamit elérni,addig nem beszélhetünk undergroundról!
DE azt elismerem hogy te egy kiváló zenész vagy és biztos többre is képes lennél!
[előzmény (133)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 19:47:04 (135)
Jól van, elfogadom. :-)
[előzmény (133)]

© Roccoválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 19:34:18 (134)
Nekem a Szöszö a kedvenc színtér-lakóm, mert ő mindig önmagát adja :)

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 19:14:30 (133)
Figyelj en ugy erzem esetunkben szo nincs kozhelyes rutinos eloadasrol
Tudom hogy ez nem az en elettortenetem topikja itt de had irjam le hogy eddig mit bazsevaltam.

Nos kb 96 ban kezdtuk a slang nevu zenekart amivel glam zenet jatszottunk ala motley crue, stb. 1 lemezunk is megjelent kiadonal,klip stb.
2 turne junkiessal, singsingel.. nos nalunk undergroundabb zenekar nem hiszem hogy letezett . Szartunk ra hogy a nirvana a divat , tok ellenteteset csinaltunk mert hittunk benne.Elofordult nem egyszer hogy elkedtuk jatszani a smells like tten spiritet es az elso riff utan megalltunk es kozoltuk hogy " a lofaszt.. " majd ezutan jatszottunk valami motley notat , es a fele kozonseg kivonult... Szartunk ra , mi igy ereztuk jol magunkat.

Ezutan jott a Suckerstarz nevu mostanaig is letezo zenekarom amivel mar akkor hellacopters, New bomb turks, vonalu zenet csinaltunk amikor itthon meg szinte alig tudta valaki mi az. Kijott egy lemezunk japanban ... szerintem 5 ember nem hallott rolunk itthon tehat nevezhetjuk ezt is tokeletesen undergroundnak.

Jott utana a korai sonicdollz backyard babies szeru zenevel amivel szinten kijott egy 7 szamos ep jatszottunk szamtalanszor .. az emberek nem tudtak mire velni .. a punkoknak puhany volt a dizsiseknek kemeny. Magyarul mindenki baszott rank de mi csinaltuk mert hittunk benne.. Nalunk undergroundabb zenekar nem volt az orszagban.

Ezutan rakattantunk a rockabillyre es elkezdtuk ezt csinalni, valamint 10 ev teljes erdektelenseg utan vagytunk arra hogy lassuk ahogy az emberek buliznak rank.. Ezek mi vagyunk amit most csinalunk, nekem az elsorangu celom az hogy szorakoztaassam az embereket ugy hogy olyan zenet jatszom amit en is nagyon szeretek.

Viszont a zorallbol azert szalltam ki (mivel ott is en gitaroztam a lemezen is bulikon is) mert fekvehanyok zambo jimmytol es a tobbi tancdalfesztivalos paraszttol, es ugy ereztem hogy ezt en nem akarom, es nem erdekelt hogy mennyire szeretik az emberek, vagy mennyit lehet vele keresni. (Attol fuggetlenul hogy a Barbaro es Szasza nagyon-nagyon jo arcok , es jo zeneszek) Nekem a zorall mar nem fert bele, pedig nagyon fut a szeker, es en pont addig csinaltam amig nem ment annyira, elhiszi valaki vagy sem jocskan minusszal szalltam ki a zenekarbol.

10 eve onamgamat adom , amikor ugy ereztem hogy nem akkor abba is hagytam (lasd zorall). 10 eve hajtogatom hogy akit nem erdekel a zenem az meghaghat egy kecskehadat, de vessetek meg erte most mar az is erdekel hogy a kozonseget szorakoztassam, foleg ugy hogy olyan zenevel teszem azt ami tokeletesen en vagyok, es en nagyon elvezem jatszani a roxette, stb dalokat ...

A macskast+ jopar sajat dalt mindig jatszunk sajat bulikon, ugy ereztuk ebbe a 40 percbe eleg ha egyet rakunk bele , es inkabb feldolgozasokkal probalunk hangulatot csinalni !!

A gorillaek is azert gondoltak rank mint vendeg mert ok is nagyon birjak ahogy jatszuk ezeket a dalokat ..
ennyi.
[előzmény (131)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 18:13:10 (132)
Na, bazzeg, ezt megtekinteném.
[előzmény (118)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 18:12:22 (131)
Egy hiteles ándörgránd zenekarnál nem az a legfőbb szempont, hogy a közönséget kielégítsük, hanem az, hogy önmagunkból adjunk minél többet. Ha a közönség nem bulizik, bulizzon helyette a zenekar. Egy idő után kapizsgálni fogják a lényeget. Ha meg nem, akkor közösüljenek egy kecskével. Nekem pölö sokkal többet ér egy játszani alig tudó, de lelkes és egyéni banda, mint egy rutinos, közhelyes. Ez a szubjektív véleményem, amivel kevesen értenek egyet, de akik nem, azok úgy tunkolják a kecskét, mint parasz a pörküttet.

A macskás számot tessék játszani, mert remekmű. Mindjárt meg is hallgatom.
[előzmény (119)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 14:26:44 (130)
2001. szept 21-en jatszottak volna itthon. kb. ennyit tudok.
[előzmény (128)]

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 14:23:26 (129)
:-D
[előzmény (127)]

© gYiKválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 14:19:34 (128)
Tiger Army turnéról nincs semmi hír? lesz egyáltalán?

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 14:18:12 (127)
oke.

huu, mekkora beke van itt... megyek mas topicba anyazni.:)
[előzmény (126)]

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 14:14:44 (126)
Amikor ezt írtam valójában nem rád gondoltam. Te csinálod rendesen a dolgokat az underground színtéren. De vannak olyanok, akik az ég világon semmit nem csinálnak, csak fikázni tudják a másikat. Az ilyenektől a falra mászok. Te nem azt írtad, hogy szar volt, hanem leírtad a véleményedet és meg is indokoltad. Ez szabad véleménynyilvánítás...ahogy írtad. Nincs vele semmi probléma.

Építő jellegű kritikák nélkül nehéz lenne haladni.

[előzmény (122)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 14:12:16 (125)
oke. majd megnezem vmikor a sajat szamokat is.
[előzmény (124)]

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 14:00:00 (124)
nem vagyunk megbantodosak.... a lenyeg, hogy jol erezte magat a mi bulink alatt is a tobbseg !
Ezert voltunk ott, ezt probaltuk elerni!!

MIndig szivesen olvasom a rank vonatkozo negativ velemenyeket is, lehet belole tanulni
Itt is elgondolkoztam a tenyen mivel nemcsak te emlitetted ezt a dolgot ,csak emellett probaltam ravilagitani egy masik nezopntra ahogy en lattam ott es akkor ...

node ne ragozzuk tovabb :-))
[előzmény (121)]

© nothing_is_eternalválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 13:27:49 (123)
jaaaj dan. ne hasogasd már a sörszálakat...

jó volt és kész. ennyi. eh.

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 13:15:43 (122)
ez a csinalj jobbat duma eleg unalmas, ha igy lenne, jelenleg kb. 15 zenekarom lenne. ez nem errol szol. ezt ugy hivjak, szabad velemenynyilvanitas. azt irok, amit akarok. ez a PunkPortal.
[előzmény (120)]

© Danválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 13:14:45 (121)
Bocs, nem akartalak megbantani Titeket. Akkor ejjel igy gondoltam, amikor a beszamolot irtam. Mint lattad, masok pozitivat irtak Rolatok.
[előzmény (119)]

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 11:11:36 (120)
Szerintem nem voltak bénák a konferálások...és az nekem is szinpatikus amikor nem minden feldolgozás van előre bejelentve, hogy ettől meg attól a bandától van... a psychobilly rajongók tudták, hogy éppen milyen dal szól. A többi nem érdekes...

Hmmm, ha valakinek nem tetszik, akkor csináljon jobbat. Rá fog jönni, hogy nem is olyan egyszerű...

© válasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 10:39:46 (119)
Olvastam a koncertismertetodet...

A bena konferalasokrol csak annyit hogy szerintem az sokkal benabb ha valaki 2 mondat nelkul zavar le egy koncertet, de izlesek es pofonok..
Gondoltam ha mar ott van 350 ember akik egy psychobilly koncertre jottek es hallanak nekromantix dalokat pl. vagy batmobilet akkor kicsit nagyobb lekesedest mutatnak dehat tevedtem. Valoszinuleg azt sem tudta a sok un. psychobilly rajongo hogy az nekromantix vagy batmobile dal volt amit jatszottunk mert nem mondtuk be.

Lehet hogy azert enekeltettunk mert a sajat bulijainkon ahhoz vagyunk szokva hogy az emberek szeretik enekelni a dalokat amiket jatszunk...Ugy latszik tevedtunk!
MIndenesetre en ugy lattam hogy azert volt par ember a szinpad elott aki kifejezetten jokat mulatott a bena konferelasokon.

Egyertelmu hogy megkerdeztuk hogy varjatok e a gorillat mivel ez a buli roluk szolt, nem rolunk + a jelenlevok 10 szazaleka ragadtatta magat tapsolasra a dalok kozott .Elsosorban azert orultunk hogy a gorillaekkal jatszhattunk mivel az egyik kedvenc magyar zenekarunk es mi is vartuk a bulijukat.

Akinek tetszettunk es szeretne megnezne minket + szivesen hallgat balfasz atkoto szovegeket azt varjuk a radayba szerdan 22.00 -tol egy tokingyenes sonicdollz bulira.
[előzmény (117)]

© Ati xxxválasz erre | adatok | e-mail - 2004-08-16 10:32:08 (118)
A GORILLA buli nagyon jó volt, egyetértek!
Kisbuszt kellene bérelni és kimenni Speyerbe október elején, megnézni mégegyszer őket... ha valakinél esetleg lenne vagy 2 hely, az is jól jönne.

FULL SPEED TOWARDS KINGS OF PSYCHOBILLY IV

Very Special Guest (to be announced soon!)
Rochee & The Sarnos (UK)
Sin Alley (B/NL)
Nekromantix (DK/USA)
Mad Sin (GER)
Gorilla (HU)
Hillbilly Moon Explosion (CH)
Reverend Beat-Man (CH)
Hot Boogie Chillun (GER)
The Caravans (UK)
Milwaukee Wildmen (NL)
Thee Exit Wounds (UK)
Peter Pan Speedrock (NL)
Heartbreak Engines (GER)
Evil Devil (IT)
XX Cortez (UK)
Mini Skirt Blues (UK)
The Ed Random Band (GER)
V8 Wankers (GER)
Shark Soup (GER)
Hounded Prisoners (AUT)
Boozehounds (GER)
Disturbance (GER)
Tony Montanas (GER)
Tazmanian Devils (GER)
Crimson Ghosts (GER)
Bettie Ford (GER)
Crazy White Sean & Kcuf



Elejére << Előző < ... 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 > Következő >> Végére